Poloha na koníčka

Patrí poloha na koníčka medzi vaše obľúbené? Sú pri tejto polohe nejaké riziká, nevýhody či naopak výhody? Poďme spolu rozobrať, ako skvelá je jazda na rozvášnený partnerovi!


Základné jazdecká poloha vyzerá tak, že muž leží na chrbte a žena si kľaku čelom k nemu prisadne na penis. Sama si riadi rytmus aj hĺbku prieniku, je jednoducho iniciatíva sama. Voľné ruky môžeme využiť k hladenie, láskanie. Partner má pri tejto polohe výborný prístup k partnerčiným prsiam, ktoré sa predklonom ponúknu chtivým ústam rozvášněného partnera.

Nevýhody polohy na koníčka

Nevýhody sú:

Pri tejto polohe sa stáva, že penis vykĺzne z pošvy von - čomu zamedzí pevné prisadnutiu na penis alebo krúživé pohyby panvou.
Partnerka je pri tejto polohe veľmi aktívny (mala by teda byť), teda je tu možnosť jej skorého vyčerpania.

Výhody polohy na koníčka

Výhody sú:

Pri polohe na koníčka, okrem sexuálneho zážitku je umožnené aj posilnenie stehenných svalov.
Partnerka má pod dohľadom nielen rýchlosť, ale aj hĺbku penetrácie.
Polohu na koníčka je možné prevádzkovať aj v tehotenstve (týmto nemyslím RIZIKOVÉ tehotenstva, pri ktorom je sex obmedzený, alebo úplne vylúčený lekárom!), Pretože cit partnerky nedovolí penisu preniknúť príliš hlboko a ohroziť tak bábätko v maternici.

Možné obmeny klasického "na koníčka"

Prvá variantom je nasadnutie chrbtom k partnerovi. Ako v klasickej polohe je mužovi umožnený pohľad na vlastné penis, ktorým preniká do pošvy (muži tento pohľad naozaj milujú a dosť si ho užívajú). Keďže majú obaja voľné ruky, môže žena pri miernom náklone vpred, jemne dráždiť a miesiť mužovi genitálie (verte mi, pre muža je to slasť). Muž môže jemne hladiť análny otvor partnerky. Vynaliezavejší milenky s trochou umu sa dokážu na penisu otočiť a byť späť tvárou v tvár svojmu partnerovi. Nie je na tom nič zložité, chce to len cvik, cvik a zase cvik.

Ďalšou možnosťou je pri zaujatie klasickej polohy, aby sa žena začala pohupovať, otáčať panvou a nakláňať. Keďže pri zaklonenie sa dozadu, dochádza k stimulácii ženského bodu G, je šanca na dosiahnutie orgazmu vyššia, tak prečo nedať najavo svoju búrlivosť? A keď je dráždenie i klitoris - najlepšie partnerovým prstíky ... nie je dosiahnutie vášnivého orgazmu príliš ďaleko.

Tretí a ďalšími možnosťami sú, že žena si kľakne, alebo si môže rôzne preplietať svoje nohy, a nohy svojho partnera alebo vyskúšať prisadnutiu na penis bokom a zomknúť medzi svoje stehná jednu partnerovu nohu smerujúce k svojim ramenám (takto si žena veľmi silno stimuluje klitoris) .

Sama za seba

Milujem polohu "na koníčka" ... ako už bolo spomenuté, sama si reguluje hĺbku a rýchlosť s akou prirazíme. Partner miluje, keď sa opřu o jeho hruď dlaňami, krúživými pohybmi panvou sa ukájate s mierne naklonenou hlavou as pramienkom vlasov v tvári. Veľmi ho dráždi, keď mám privreté oči a slastne stenám. Do eufórie ho dostávam, keď sa k nemu nakloníte a jazykom mu prejdem po líčka k ušnému lalôčika, ktorý si vtiahne do úst a jemňounce ho zkousnu.

Prajem veľa šťastia v rotovanie polohy sprevádzané vášnivými orgazmy ...

Poloha na koníčka


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky