Masážne oleje a farby na telo

Zmyselnosť milovanie a erotických hrátok zvýši erotické masážne oleje plné uvoľňujúcich aj dráždivých vôní a maľovanie farbami na telo, ktoré prinesú dráždivé vzrušenie, či už pri maľovaní alebo ochutnávaní priamo z pomalovaného tela.


Vzrušujúca erotika

Erotické hrátky sú príjemné a vzrušujúce. Sú plné dráždivých dotykov, chuťou a trebárs i maškrtenie priamo na tele. Čím sú zmyselné dotyky viac zrušujúce, čím sú originálnejší, čím väčšie uvoľnenie prinesú, tým viac bude milovanie krajšie a zábavnejšie. Erotika, ktorá vie odplaviť starosti, uvoľniť stres a priniesť príjemné myšlienky a pohodu je tá najlepšia a každý sa na ňu naozaj teší. Ba čo viac, nemôže sa jej dočkať. Ku skvelé erotické predohre napomáhajú erotické oleja plnej uvoľňujúcich dráždivých vôní a farby na telo, ktoré nielen voňajú, ale prináša dráždivé vzrušenie z malujících ťahov po tele a následne vzrušujú pri zmyselnom zmývaniu farieb jazykom. Navyše aj skvele chutia.

Masážne oleje

Masáž je niečo, čo si doprajeme veľmi radi. Masážou je veľa. Vie uvoľniť, odstrániť bolesť, ale aj priniesť slasť. Z psychologického a tiež sexuologického pohľadu prináša masáž najvyššej pôžitok hneď po dokonalom sexe. Ak masáž použijete ako predohru, potom dosiahnete nielen dokonalého sexu, ale výnimočného či priamo neskutočného. Erotická masáž dokáže telo pripraviť na príjemné zážitky úplne dokonale. Stačí si len vybrať kvalitný masážny olej, ktorý vám bude príjemný svojou vôňou.

Hrejivé masážne oleje

Sú vynikajúcim uvoľnením najmä pre ženy. Veľmi príjemne prehrievajú, prekrvujú pokožku a prináša nádherné uvoľnenie a erotizujúce myšlienky. Po prehriatie je pokožka citlivejšia a všetky dotyky sú prijímané oveľa intenzívnejšie. Vyskúšať môžete napríklad Masážny olej s hrejivým efektom a vôňou ambry Lona Ambra.

Ochutené masážne oleje

Prinášajú ďalšie zmysel do masáže. Ochutnávanie tela jazykom, nasávanie vône a kĺzavé dotyky, to je niečo vrcholne erotizujícího. Stačí len vyskúšať. Napríklad warmup strawberry s príchuťou jahôd.

Afrodiziakálne masážne oleje

Zmyselné vône, erotika, príjemné dotyky, energie, vzrušenia, to všetko prináša afrodiziakálne masážne oleje. Nájdete ich celý rad. Vyberať môžete z klasických, ale aj zo špeciálnych olejov určených pre hýčkanie mužov alebo žien. Určite za vyskúšanie stojí Afrodiziakálny olej s vôňou čokolády alebo mäty SHUNGA, ktorý dokáže priviesť vášho partnera k veľmi príjemnému vzrušeniu. Masážny olej Kámasútra prináša masáž v rôznych podobách. Využiť ju môžete už pri kúpeli a potom pokračovať na vašom obľúbenom mieste. Zásluhou zloženie a dlhotrvajúca vôňa prináša pôžitok pre každý kúsoček tela.
Erotické farby na telo

Aj erotika môže byť umením. Dokonca umením v tej najintímnejšej podobe. Farby na telo sú príjemné, majú nádhernú zmyselnú vôňu i chuť, nanášať ich môžete priamo prstami, alebo veľmi jemným štetcom, ktorý vyvoláva elektrizujúca pocity. Príchuťou a vôňou je celá rada. Vyskúšať môžete čokoládovou, karamelovou, vanilkovú, alebo napríklad s príchuťou jahôd a šampanského.

Masážne oleje a farby na telo


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky

Masážne oleje a farby na telo

Jihlava 1 Telč Třešť Polná Luka nad Jihlavou Brtnice Dobronín Velký Beranov Dušejov Větrný Jeníkov Kamenice u Jihlavy Vyskytná nad Jihlavou Stonařov Urbanov Jamné u Jihlavy Mrákotín Jihlava 2 Puklice Horní Dubenky Stará Říše