Handjob - naháňania, masturbácia muža

Na naháňanie, masturbácii nie je vôbec nič zlé. Teda, ak muž masturbuje v súkromí a nie na verejnosti. Masturbáciou môže muž dosiahnuť sexuálneho uspokojenia, keď sa mu nedostáva potrebného sexuálneho vybitia v rámci milostného života.


Masturbácia môže, ale nemusí nutne viesť k vyvrcholeniu, tj orgazmu. V oboch prípadoch však môže masturbácia muža uvoľniť, znížiť vnútorné napätie a pocit nutkavého chtíč, ktorý mu nedovolí sa sústrediť na nič iné. Masturbácii je tak možné považovať za tzv prvú pomoc. Masturbácia predstavuje rýchly spôsob, ako sa zbaviť sexuálneho napätia. Len samotný muž pozná svoje telo natoľko dobre, že vie, čo mu robí dobre. Masturbácia môže byť aj následným vodítkom a pomocníkom, ako lepšie prežívať milostný život s partnerkou. Masturbácia tiež nie je nijako nebezpečná, skôr naopak.

Masturbovanie v každom veku

Masturbovať môže muž prakticky v akomkoľvek veku, či už sa jedná o muža stredného veku, staršieho, či dokonca seniora. Aj keď štatistiky hovoria, v akom veku je muž na sexuálnom vrchole, potom táto aktivita nijako nesúvisí s potrebou sexuálneho uvoľnenia a naplnenia.

Masturbácia - nemusí byť známkou neuspokojivého sexuálneho života

Masturbácii môže mať mnoho z nás spojenú s neuspokojivým sexuálnym životom. Nemusí to však byť pravidlom. Muž môže masturbovať aj v prípade, keď je sexuálne spokojný, ale rád by partnerský život obohatil. Uzrie Ak žena svojho partnera, muža masturbovať, rozhodne to nemusí považovať za svoje zlyhanie. Každý muž je iný. Niektorému stačí sex raz za týždeň, iný sa potrebuje sexuálne uvoľniť každý deň, a trebárs aj niekoľkokrát za deň.

Masturbácia ako závislosť

Každý z nás môže byť na niečom závislým. Niekto si len ťažko odoprie čokoládu, iný alkohol, ďalšiu cigaretu a ďalšie zase masturbácii. Aj na masturbácii môže byť muž závislým. Nie je na tom nič zlé, pokiaľ však svoju závislosť dokáže korigovať.

Ako na masturbáciu

Masturbovať je možné hneď niekoľkými spôsobmi. K najbežnejším spôsobom masturbácia patrí poloha na chrbte, alebo v sede, kedy za pomoci jednej ruky muž trie svoj úd. Druhou rukou pritom môže trieť semenníky. Iní muži zase masturbujú na bruchu, kedy penisom trú o posteľ.

Masturbovanie rúk

Zostaneme Ak u prvej varianty, potom je možné využiť hneď niekoľko spôsobov chytenie penisu. Môže sa jednať o držanie penisu za pomoci päste, ale aj za pomoci dvoch prstov spojených v krúžok, troch prstov, piatich prstov ai Pri technike zvanej päsť sa penis zovrie prsty, ako keď sa drží napríklad tenisová raketa. V zovretia potom muž pohybuje rukou smerom nahor i nadol. U masturbácie dvoma prstami sa využíva palec a ukazovák. Spomínanými prsty spojíte okolo penisu do tvaru krúžku a opäť pohybujete smerom nahor i nadol. Menej známou technikou masturbácia je tzv obrátená päsť, kedy palec ruky nesmeruje hore k žaluďu, ale ku koreňu penisu.

Masturbácia - kde ju vykonávať

A kde masturbovať? Okrem spomínanej postele, môže muž masturbovať v sprche, na toalete ai Pre všetky možnosti však platí "súkromie". I keď nie vždy môže masturbácia skončiť ejakulátom, je dobré mať po ruke papierové vreckovky, toaletný, či kuchynský papier na utretie.

Handjob - naháňania, masturbácia muža


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: Handjob - nahá?ania, masturbácia muža

Stano | 26.03.2014 12:31
Ja som mal v mladosti málokedy súkromie pri honení si. Mám dvoch bratov, mal som s nimi spoločnú izbu a nahota bola pre nás úpln normálna. Ja som najmldaší, takže pohľad na honený a striekajúci penis nebol pre m?a ničím mimoriadnym, a bral som to ako dačo normálne a prirodzené. Preto aj ja, keď som došiel do veku 13 rokov, začal som si honiť v izbe aj pred bratmi. Dokonca som našiel v rade spolužiakov spriaznené duše obľubujúce spoločnú honku. V mojom prípade teda dokážem dosiahnuť kvalitný orgazmus a výstrek aj pri spoločnom honení, alebo aj keď honím aj ja sám a niekto je v mojej prítomnosti a baví sa so mnou.

Re: Handjob - nahá?ania, masturbácia muža

Ferdo | 01.11.2015 16:19
Chcel by som vyskúšať spoločne honenie.Vidieť a byť videny ako si spolu honime ma vzrušuje,preto si najradšej honim pred zrkadlom,pri tom si predstavujem že si z niekym spolu honime.

Re: Handjob - nahá?ania, masturbácia muža

Franco | 30.12.2015 04:03
Robili sme sa s kamoskou viackrat na porne kazdy seba ale aj to skupinove ma laka skusit...

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky