Feromóny pre mužov

Feromóny môžu veľmi účinne vylepšiť náš sexuálny, ale aj pracovný život, pretože tieto prírodné látky vytvárané našim telom pozitívne pôsobí na pocity protiľahlého pohlavia. Sila vône je neopísateľne fascinujúce, preto sa feromóny pridávajú do parfumov.


Každý z nás by rád zvýšil svoju sexuálnu príťažlivosť a atraktivitu. Elektrizujúca silu parfumu s prídavkom feromónu môžete pokojne pocítiť aj na vlastnej koži a rozhodne nebudete ľutovať! Vďaka svetovým novinkám na trhu sexuálnych doplnkov sa aj Vy môžete stať neodolateľným zvodcu!

Čo sú to feromóny?

Feromóny môžeme označiť ako prírodné chemické látky vysielajúce silné signály opačnému pohlaviu. Feromóny vonia všetkým a môžu nás neuveriteľne priťahovať. Sú obsiahnuté predovšetkým v ľudskej koži - v podpazuší, v okolí prsných bradaviek, v pohlavných orgánoch a sú tiež súčasťou ľudského potu. Feromóny však samy o sebe nevydávajú žiadnu vôňu. Feromóny rozhodne nevnímame čuchom ale svojimi vomeronasálnym orgány. Tie sa nachádzajú v nose u nosovej prepážky. S parfumy, ktoré obsahujú tieto látky, máte väčšiu možnosť na zoznámenie sa s opačným pohlavím.

Samotný názov "feromón" je známy zo starého Grécka. Označuje prchavú látku, ktorú vytvoril ľudský organizmus. Dá sa povedať, že nám feromóny darovala Matka Príroda, aby nám uľahčila komunikáciu pomocou vône. Hlavným dôkazom o účinnosti feromónov je skutočnosť, že za ňu bola udelená Nobelova cena dvoma lekárom z Anglicka.

Feromóny pre mužov aj ženy

Veľa ľudí si pletie feromóny s afrodiziakom. Rôzne extrakty feromónu sa veľmi často vyrába bez overených účinkov a na trhu sa objavuje veľké množstvo podvrhov bez povoleného množstva koncentrácie. Látky feromónov navodzujú sympatiu, dôveru a súlad voči človeku, s ktorým by ste sa chceli zoznámiť. Je ale pravda, že ak je vám muž / žena vyložene odporný / á, nenarobí s tým nič, ani keby na Vás vylial vedro feromónov. Pokiaľ sa jedná o feromóny ženskej a mužskej, nie je medzi nimi podstatný rozdiel. Majú pomerne rovnaký efekt a účinok. Feromóny pre ženy sú zložené z androstenolu a ďalších kopulinových látok. Feromóny pre mužov sa zase skladajú z čisto feromónových látok (androstenol a androstenon).

Feromóny pre gayov a lesbičky

Homosexuáli by mali vždy používať feromóny pre mužov bez ohľadu na svoje pohlavie a rovnaké pravidlo platí aj pre ženy-lesbičky.

Čo s nami robia vône?

Vhodne zvolený parfum môže opačnému pohlaviu doslova vykúzliť zázračný záujem o Vašu osobu. Výber vône väčšinou závisí na Vašom vkuse a štýle. Všeobecne platí, že to, čo vonia Vám, môže inému páchnuť a naopak. Dezodoranty, antiperspiranty - dezodoranty používame skôr ako ochranu pred potom, antiperspiranty pre zmenšenie potné produkcie Mydlá, sprchové gély - mydlá, gély a krémy používame aj niekoľkokrát denne, aby prekryli náš prirodzený pach. Veľa žien používa sprchové gély určené pre mužov, pretože im jednoducho viac vonia. Vôňa tela - prirodzený pach nášho tela produkujú telesné žľazy. Veľmi nevábnu zložku tvoria práve pot. Vďaka hygiene svoju prirodzenú vôňu takmer necítime.

Feromóny v parfumoch

Parfumy s feromónmi naozaj fungujú, sú ľahko k dostaniu a možno Vám dokážu aj zmeniť život. U mužov povzbudzujú chuť na sex, u žien zasa túžbu po maznanie a erotike. Páni pozor - parfum s feromónmi rozhodne nepôsobí tak, že sotva ho na seba pokropí, ihneď sa okolo Vás zastaví čas a pred domom na Vás naskáču tridsať žien! Je dokázané, že budete o mnoho viac sympatickí ženskému pohlavia než predtým, preto neváhajte stráviť večer v nejakom obľúbenom bare. Možno práve tam na vás čaká osudová láska ...

Výhody parfumov s feromónmi

Rozhodne si svoj život začnete viac užívať! Zdvihne sa Vám sebavedomie a chuť po novom dobrodružstve. Možno čoskoro získate ženu svojich snov a to bez väčšej námahy. Zo strán ženského pohlavia sa Vám určite dostane veľkej pozornosti - stačí to len vyskúšať!

Fungujú na 100%?

Na 100% určite nie. Záleží na každom - niekto môže povedať, že na neho feromóny nemajú žiadny vplyv, iný zase povie, že mu zmenili život.

Ako vlastne parfumy vonia?

Feromóny samy o sebe nevydávajú žiadnu vôňu. Preto sa pridávajú do parfumu, ktorej vôňu si vyberiete sami. Každý parfum je presne popísaný, aby ste vedeli, čo obsahuje. Predávajú sa však aj parfumy bez zápachu.

Ako často parfum používať?

Odporúčajú sa 2-4 streknutia za deň. Väčšinou by sa malo použiť ráno pred odchodom do práce, dvakrát v priebehu dňa a večer pred po kúpeli pred spaním. Jedno balenie parfumu Vám vydrží asi 3 mesiace.

Na aké miesta sa parfum aplikuje?

Aplikácia je vhodná na tepajúca miesta tela ako je krk a zápästia. Feromóny sú výhradne určené na použitie vonkajšie!

Na koho a ako dlho pôsobí?

Najväčší výsledok môžete pozorovať vo svojom okolí v okruhu 3 metrov. Parfém ovplyvňuje správanie človeka po niekoľkých sekundách od doby, než ho prvýkrát pocíti. Plný efekt sa dostaví po jednej minúte a najvýraznejšie pôsobenie má na opačné pohlavie v priebehu šiestich hodín od nanesenia na Vašu kožu.

Parfumy pre mužov s feromónmi a ich vôňa

Medzi najobľúbenejšie a najžiadanejšie pánske parfumy s feromónmi patria tieto druhy vôní:

  • citrus
  • jablko
  • mandarínka
  • vanilka, dub, jantár
  • škorica, jalovec
  • zimolez, cédrové a Antalová drevo

 

Parfumu s feromónmi samozrejme existuje veľká rada. Nemajú svoje originálne názvy, zato sa líši pomerne vysokou koncentráciou a ďaleko nižšou cenou. Čo všetko parfum obsahuje? Kocentrace vonných látok sa u týchto parfumu pohybuje okolo 15-18%. Parfém ďalej obsahuje vonné zmesi (40%), koncentrovaný lieh, rozrieďujúce ingrediencie a vodu. Dávať pozor si musíme predovšetkým na dobu trvanlivosti parfumu. Ten by sme mali skladovať na chladnom mieste - tým nemáme na mysli chladničku - ale ďaleko od vysokých teplôt a žiaru!

Čínske parfumy s feromónmi - sú vysoko obľúbené a najpredávanejším erotickým tovarom. Najznámejším druhom je parfum s názvom Chakra, ktorý pôsobí ako silný stimulant sexuálnej príťažlivosti. Čínska receptúra ​​bola odjakživa veľmi silná a účinná a orientálne vône sú v Číne známe už niekoľko pokolení. Chakra parfémy sú ideálne aj pre páry, ktoré chcú do vzťahu vniesť trochu viac erotické zábavy a vzrušenia. Vyrábajú sa špeciálne pre mužov!
Kde môžem parfum s feromónmi zakúpiť?

Parfumy s feromónmi spoľahlivo zakúpite na internete alebo v sexshopoch, kde Vám tiež poradí so správnym výberom a vhodným použitím. V týchto obchodoch môžete zakúpiť nielen pánske parfumy s feromónmi, ale aj špeciálne feromónové krémy, masážne oleje a telové mlieka. Zaobstarať si môžete tiež esencie do kúpeľa, čo ocenia i Vaša partnerka. Potešte svojich blízkych a známych originálnym darčekom - prípravkom s feromónmi! Výber je nekonečný, stačí sa dobre rozhliadnuť a nenechať si ujsť životnú príležitosť. Tá pravá môže stáť za rohom, akurát si Vás ešte nestihla všimnúť. Teraz je ten správny čas predviesť sa v plnej sile a zbroji!

Feromóny pre mužov


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky