Erotogénne zóny u ženy

Na tele každej ženy existuje mnoho citlivých miest, ale reakcia na ich dráždenie je u každej odlišná. Čo Vašu bývalú manželku či partnerov vzrušovalo, nemusí byť pre tú súčasnú nič príjemného. Preto Vám ponúkame pár rád a odporúčaní.


Erotogénne zóny u ženy

Erotogénne zóny sa u každého jedinca líši. Pre niektorých ľudí je jemný dotyk silne vzrušujúcim zážitkom, niekto naopak potrebuje dlhší a silnejší hladenie alebo dráždenie určitých partií. Erotogénne zóny sa nachádzajú po celom ľudskom tele au každého jedinca sú rôzne. Rovnako ako pre mužov, tak aj pre ženy je určite najviac vzrušujúce dráždenie pohlavných orgánov. Ale pozor. Podobná erotogénne miesta sa nachádzajú aj na hlave. K tomu, ab bol náš sexuálny život uspokojený, je dôležité, aby sme svoje erotogénne zóny poznali a pokiaľ možno s nimi zoznámili aj nášho partnera.

U žien medzi erotogénne zóny patria tieto časti tela: sú to samozrejme pohlavné orgány, bod G, uši, prsia a predovšetkým bradavky, ušné lalôčiky, zadok, vnútornú časť stehien, očí viečka, pupok a brucho, pery, jazyk, krk, dlane, šije, chrbát, prsty, podkolennej jamky, boky, vnútorná strana paží a chodidlá.

Ako nájsť erotogénne zóny u ženy

Na ženskom tele existujú konkrétne miesta, vďaka ktorým môžete privodiť intenzívnejšie vzrušenie pri sexuálnych praktikách. Existuje ich hneď niekoľko, ako sme si uviedli vyššie, ale na to, ktorá je tou naj, musíte prísť podrobným skúmaním a praktickými skúškami partnera. Čoskoro zistíte, čo je Vám príjemné a čo naopak menej alebo vôbec. Primárnymi zónami, kde možno ženu veľmi ľahko vzrušiť, sú samozrejme reprodukčné orgány. Zvlášť klitoris a bod G sú citlivé na dotyky, láskanie pery, prsia a penisom. Ďalším citlivým miestom sú prsia, a hlavne bradavky, ktoré reagujú na podnety veľkou citlivosťou a dokážu zvýšiť celkový zážitok sexu. Sekundárnymi ženskými zónami sú pery, jazyk, konečník alebo zadok.

Ak ženu správne rozohrejete a podráždíte, môžete zistiť aj terciálny erotogénne zóny, medzi ktoré patrí oblasť šije a krku, uši, oblasť chrbta, vnútornej strany stehien, brucho, pupok, chodidlá, členky a podkolenia. Tak napríklad veľmi citlivým miestom je oblasť vnútorných stehien, alebo z dýchanie na šiji môže naskočiť aj husia koža.

Ale pozor. Každá žena je jedinečná a každá môže mať úplne iné erotogénne zóny. Stačí fakt, že erotogénne zóny sa žene mení počas niekoľkých mesiacov.

Erotická masáž

Ženu môžete tiež pekne rozžeraviť za pomocou erotické masáže. Ak sa pustíte do masáže primárnych, sekundárnych, ale aj terciálnych erotogénnych miest, teda jednoduchšie povedané do masáže celého tela, buďte si istí, že sa také počínanie bude páčiť každej žene. Navyše erotická masáž má aj skvelé účinky, čo sa týka pozitívne ovplyvneného celkového duševného stavu.

Buďte originálny

Asi každého muža napadne, ak chce ženu vzrušiť, siahnuť jej do lona, ​​na prsia, pobozkať ju a myslieť si, ako parádne si ju nenažhavil. Ale nie je to trochu stereotyp? Buďte originálny. Žena už môže byť znudený stále dookola tým samým a preto je tá najlepšia možná chvíle ju prekvapiť. Žena je totiž najcitlivejšie v miestach tenkej kože, ale aj v oblasti, kde sa nachádza veľké množstvo nervových zakončení. Tak napríklad prechádzaní po spodnej časti ruky bude každej žene viac než príjemné. Úžasnú častí ženského tela je aj priehlbeň krku, ktorá je vďaka CNS dostatočne citlivá a preto láskanie tejto jamky a jemné hryzenie bude pre ženu maximálne vzrušujúce. Posledné atypickú erotogénne zónou ženy je bedrová chrbtica. Majte na pamäti, že táto erotogénna zóna začína asi tam, kde končí opasok od nohavíc. Ide o veľmi citlivú oblasť, a preto je potrebné byť veľmi jemný.

Rozhodne nie je dobré sa obmedzovať a zameriavať čisto na vyššie uvedené miesta. Každá žena je jedinečná a inak citlivá na podnety. Takže je potreba skúšať, experimentovať a hlavne sledovať odozvu partnerky.

Erotogénne zóny u ženy


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky