Ardorin - prírodný produkt na podporu erekcie

Tieto byliny majú afrodiziakálne účinky a priaznivo pôsobí na mužskú potenciu, psychiku, obehový systém, rozšírenie ciev a tvorbu spermií. Vhodná kombinácia týchto bylín navyše všetky ich účinky výrazne zosilňuje.


Vyskúšal som tablety Ardorin av tomto článku popisujem svoje skúsenosti s týmto liekom. Aj keď osobne s erekciou nemám problém, tak musím povedať že je to úplne skvelé spestrenie :-)

sexshop - Cunarny.cz

Ardorin - prírodný produkt na podporu erekcie

najskôr trochu všeobecného popisu, ktorý na stránkach uvádza dodávateľ:

Ardorin je 100% prírodný, vysoko kvalitný produkt, ktorý je voľne predajný a pôsobí pozitívne na erekciu a sexuálnu výkonnosť. Výťažky z 9 unikátnych bylín, ktoré sú v Ardorinu obsiahnuté, používa čínska medicína s pozitívnymi výsledkami už stovky rokov a ako potvrdili laboratórne testy - ich požití je úplne bezpečné.

Tieto byliny majú afrodiziakálne účinky a priaznivo pôsobí na mužskú potenciu, psychiku, obehový systém, rozšírenie ciev a tvorbu spermií. Vhodná kombinácia týchto bylín navyše všetky ich účinky výrazne zosilňuje a tie sa dostavia už do jednej hodiny od požitia.

Ardorin vám pomôže:

  • skvalitniť a predĺžiť erekciu
  • zlepšiť sexuálnu výdrž
  • zvýšiť pôžitok z milovania
  • dodať energiu potrebnú na milovanie
  • posilniť vaše sebavedomie a sebaistotu

 

Je 100% prírodné, preto sa nemusíte obávať žiadnych vedľajších účinkov či zdravotných problémov, ktoré zvyčajne sprevádzajú syntetické produkty. Všetky doterajšie prieskumy Ardorinu navyše vylúčili akékoľvek toxické reakcie. Nie je založený na placebo efektu - výťažky z 9 rastlín, ktoré Ardorin obsahuje, sú v čínskej medicíne bezpečne používané s pozitívnymi výsledkami už stovky rokov.
Ardorin je voľne predajný bez receptu, vyhnete sa tak nepríjemným návštevám lekára. So svojimi problémami sa nemusíte vôbec nikomu zverovať. Jeho cena je v porovnaní s klasickými syntetickými liekmi výrazne nižšia.

Osobné skúsenosti

Kúpil som si Ardorin, teraz ho majú v akcii za 540, - dve tablety. Síce je to celkom dosť, ale ako sa dočítate, myslím si že to rozhodne za tie peniaze stojí! (A že naozaj stál poriadne)

Vzal som si jednu tabletu cca hodinu pred plánovaným sexom. Zo začiatku som vôbec nič necítil, proste pohoda, ležal som, pozeral na TV.
Po necelej hodine som sa začal trošku viac potiť a videl som akoby do ružova. Toto trvalo zhruba 15minut.
Hneď ako toto odznelo som sa "vrhol" na priateľku :-). Teda nie že by som bol po tom až tak veľmi nadržaný, ono sa to najviac prejaví až keď nastane nejaký stimul zo strany ženy, prípadne video pre dospelých taky pomôže ;-)

Oveľa intenzívnejšie som vnímal všetky dotyky, viac som si všímal jej tela a vôňa. Keď došlo na samotný styk, musím povedať že som nemal najmenšie problémy s erekciou. Vlastne sa ani moc nemusela snažiť :-)
Bol som schopný dlhšieho styku a lepšie som ovládal ejakulácii, mohol som ju o dosť oddialiť.

Čo ma však potešilo najviac, bolo to, že tieto skvelé účinky účinky trvali ešte dva dni! Nebol pre mňa problém mať erekciu trikrát denne! (Potom už som nemal silu na nič okrem jedla)

Ja si to rozhodne kúpim ešte niekoľkokrát, aspoň ako veľmi príjemné spestrenie :-) Podľa ohlasov priateľka, sa jej to moc a moc páčilo :-)

Ardorin - prírodný produkt na podporu erekcie


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky