Zvádza ma vlastný svokor. Je mi odporný, ale nedokážem sa brániť

Hovory sa, že so svojim partnerom, si človek chtiac-nechtiac Beree hľa jeho rodinu. Ak jsou príbuzní príjemne Ľudia, s którym si rozumieme, asi vám toto príslovím tazka hlavu nerobí. Horšími je to, ak sa s blízkymi svojho manžela príliš nemusíte.


Vo väčšine prípadov ale väčšinou stačí, keď si obe strany nechodí na oči viac, ako je nutné. Lenže čo robiť vo chvíli, keď vás niekto z príbuzných začne obťažovať?
Zvádza ma vlastný svokor. Je mi odporný, ale nedokážem sa brániť

Tridsaťjedenročná Tereza by mala byť šťastná

Pred niekoľkými mesiacmi sa po trojročnej známosti vydala, manžel ju miluje a na rukách by ju nosil. Netuší ale, s čím Tereza musí bojovať - ​​za partnerovými chrbtom ju totiž zvádza jeho vlastný otec, Terezin svokor.

"Tomášova otca som od začiatku moc nemusela

Poznáte ten pocit, keď sa na vás niekto pozrie a už od začiatku je vám nepríjemný, aj keď ani neviete, prečo. Ale niečo v jeho správaní mi proste vadilo, hoci sa ku mne pri zoznámení správal moc milo. Dokonca mi hneď ponúkol tykanie, "spomína mladá žena.

Partner ju svojim rodičom predstavil asi po pol roku chodenia na spoločnej večeri. "Potom som je celkom dlho nevidela, a zrazu prišiel z Tomášove strany návrh na spoločne strávenú dovolenku. Celá ich rodina jachtári a každý rok jezdívají do Chorvátska na loď. Tomáš mi tým chcel dať najavo, že to so mnou myslí vážne, pretože doteraz žiadnu zo svojich dievčat k tejto tradícii neprizval. "

Do Chorvátska sa vypravili ešte s Tomášovou sestrou a jej manželom

Šestica sa týždeň plavili medzi chorvátskymi ostrovmi. "Trochu som sa toho bála, šesť ľudí stále na jednej lodi, kde nie je kam uniknúť do súkromia, navyše ja ako, votrelec \'v ich zohraté rodine. Ale všetci boli tak milí a Tomáš sa tak snažil, aby som sa cítila dobre, že zo mňa všetka nervozita skoro spadla, "spomína Tereza.

Všetko odštartoval môj trapas

Asi tretí deň sa jej stal trapas. Tomášova mamička varila v lodnej kuchyni jedlo a Tereza nosila taniere hore na palubu. "Keď som servírovali obed Tomášovú otcovi, znenazdajky mi povolil horný diel plaviek a podprsenka bez ramienok mi spadla. Asi som mala zle zapnuté upínania. Bola som červená ako rak, ale všetci sme to prešli smiechom. Lenže Tomov otec sa na mňa od tej doby začal pozerať takým spôsobom, že mi to bolo strašne nepríjemné. "

Tereza po zvyšok pobytu cítila, že ju starší muž stále pozoruje

Nechápala, že to nikto iný nevidí, potom sama seba presviedčala, že sa jej to len zdá. Ale keď sa po príchode do Česka lúčili, zvrtol sa k nej a pošepkal jej do ucha: "Rovnako viem, že si to urobila schválne. A neboj sa, ja na toto počujem, Terezka. "Potom sa rozhliadol, či sa nikto nepozerá, a stisol jej na okamih prsník.

"Inštinktívne reakciou bolo vraziť mu facku a kričať

Čo si to dovoľuje, ale v poslednej stotine sekundy som sa neodvážila a namiesto toho len očervenela a robila akoby nič. Spätne neviem, či to bola chyba, alebo nie. Počítam, že by to obrátil na žart a nejako prekrútil. Nikto nič nevidel, tak by si všetci určite mysleli, že si vymýšľam. Takéto veci by predsa nikto neveril, "krčí ramenami Tereza.

Po tomto zážitku bola ako obarená, aj Tomáš si to všimol, ale ani medzi štyrmi očami sa neodvážila mu nič povedať. "Sami sme spolu boli až večeraj a mne prišlo po niekoľkých hodinách zbytočné a márne s tým prísť. Cítila som sa hrozne trápne. Viem, že má svojho ocka veľa rád, a toto by mu strašne ublížilo. Nechcela som do ich rodiny vniesť takúto bombu. "

Tereza sa potom cielene snažila Tomášovú otcovi vyhýbať

Na rodinné stretnutia pristupovala, len keď to bolo nevyhnutne potrebné av prípadoch, kedy by jej neprítomnosť vyvolala rozruch. A vždy si dávala dobrý pozor, aby s budúcim svokrom nezostala nikdy osamote. Aj tak ju ale jeho pohľad všade prenasledoval. A keď sa s ním náhodou stretla pohľadom, mala pocit, že sa jej vysmieva.
Dúfala som, že po svadbe to skončí

"Minulý rok na jar ma Tomáš požiadal o ruku. Samozrejme som súhlasila, šťastím bez seba. Okrem iného som si hovorila, že na vydatou ženskú, manželku syna, si svokor už nič nedovolí, to je predsa proti všetkým pravidlám. Už predtým to bolo mimo moje chápanie, ale toto by si snáď už naozaj nedovolil. "

To sa však Tereza úplne pomýlila

Septembrový sobáš akoby naopak svokrovi dodal odvahu. "Začalo to už priamo na svadbe. Vyžiadal si u mňa tanec, ktorý som samozrejme nemohla odmietnuť. Pri ňom ma síce držal vo všetkej slušnosti, ale zároveň mi do ucha začal šepkať oplzlosti! Myslela som, že sa mi to snáď zdá. Uvedomujete si, pri akej príležitosti si mi toto trúfate hovoriť? "Vycestovala som na neho a zámerne prešla na vykanie. A on? Začal sa smiať, že teraz už sme jedna rodina a že u nich platí, že čo je jedného, ​​je aj všetkých. "

Znechutená Tereza odvtedy stále rozmýšľa, čo robiť. Svokor si na ňu totiž pod zámienkou príbuzenského priateľstvo zohnal číslo a píše jej čas od času sexuálne ladené smsky. Vždy ale z internetu, takže aj keby som chcela, nemá šancu dokázať, že sú od neho.

"Dáva si moc dobrý pozor

Napíše mi niečo, z čoho jasne spoznám, že je to on, ale nepodpíše sa. Nemôžem to proti nemu použiť, "zúfa si Tereza. Navyše sa stále bojí svojmu manželovi niečo povedať. "Mám pocit, že som sa dostala do slepej uličky. Čím dlhšie čakám, tým horšie by asi bola reakcia všetkých. Neverili by mi. Pýtali by sa, prečo dva roky mlčím a vyťahujte to až teraz. A mali by pravdu, ja by som sa pýtala rovnako. Som blbá, že som sa neozvala hneď na začiatku. "

Mlčím a bojím sa, čo príde

Tesťove narážky sa pritom stupňujú a každá návšteva u Tomášových rodičov je pre Terezu utrpením. "Nedokážem sa v jeho prítomnosti normálne správať. Mám pocit, že si celá rodina začína myslieť, že som blázon. Akonáhle sedíme pri nedeľného obeda, nedostanem zo seba slovo, horkotěžko do seba vpravíme sústo, je to strašné. "

Tomáš už ju začal podozrievať, že jeho rodičia nemá rada

"Natiahol si to bohužiaľ typicky na vzťah nevesta - svokra, pritom tam je všetko úplne v poriadku. S jeho mamičkou si rozumiem pomaly lepšie ako s vlastnou ao to je to horšie. Ako by som jej to mohla urobiť - povedať, čo je jej manžel za prasa. Nieto Tomášovi ... "

Dobre si ale uvedomuje, že situácia je takto dlhodobo neudržateľná. "Bude čoraz drzejší a raz zájde za hranu, kedy už mlčať nepôjde. Bojím sa, čo potom príde, "hovorí Tereza. K skoršiemu riešeniu zatiaľ márne zbiera odvahu.

Vo vacsinou prípadovú ale vacsinou stačí, Ked si obe strany nechodí na oči viac, Ako je nutné. Lenz čo robiť vo chvíli, Ked vás niekto z príbuzných začne obťažovať?
Zvádza má vlastne svokor. Je mi odporný, ale nedokáže sa brániť
Tridsaťjedenročná Tereza by mala byť šťastná

Pred niekoľkými mesiacmi sa po trojročnej známosti vydala, manžel ju miluje a na rukách by ju nosil. Netuší ale, s čím Tereza musíme bojovať - ​​za partnerovými chrbtom ju totiž zvádza jeho vlastný otec, Terezin svokor.
"Tomášova otca som od zaciatku moc nemusela

Spoznáte ten pocit, ked sa na vás niekto pozriem a už od zaciatku je vám nepríjemný, aj ked ani neviem, prečo. Ale niečo v jeho Správanie mi proste vadilo, HOCI sa ku mne pri zoznámení správal moc milo. Dokonca mi hneď ponúkol tykaním, "spomína mladá žena.

Partner ju svojim rodicom predstavil asi po pol roku chodenia na spoločnej večeri. "Potom som je celkom dlho nevidela, a zrazu prisiel z Tomášove strany návrh na Spoločne strávené dovolenku. Celá ich rodina jachtári a každý rok jezdívají do Chorvátska na loď. Tomáš mi tím chcel dať najavo, že to so mnou myslí vážne, pretoze Doteraz ziadne zo svojich ložísk dievčat k TEJTO tradíciám neprizval. "

Do Chorvátska sa vypravili ešte s Tomášovou sestrou a ho manželom. Šestica sa týždeň plavili Medzi chorvátskymi ostrovmi. "Trochu som sa toho bála, šesť Ľudí stále na jednej lodi, kde nie je kam uniknutie do súkromia, navyše ja ako, votrelec \'v ich zohraté rodine. Ale všetci bolí tak milí a Tomáš sa tak snažil, aby som sa cítila dobre, že zo mna vsetko nervozita skoro spadla, "spomína Tereza.
Všetko odštartovalo môj trapas

Asi Tretí deň sa ho stal trapas. Tomášova mamička varila lodnej kuchyni jedlo a Tereza nosila taniere hore na palubu. "Ked som servírovali obed Tomášova otcovi, znenazdajky mi povolil horný diel plaviek a podprsenka bez ramienok mi spadla. Asi som mala zle zapnuté upínaním. Bola som červená Ako rak, ale všetci sme to prešlo Smiechom. Lenz Tomov otec sa na mňa od tej doby začal pozerat takým sposobom, že mi to bolo strašne nepríjemné. "
Tereza po zvysoka pobyte cítila, že ju starší muž stále pozoruje

Nechápala, že to nikto Iný nevidia, potom sama seba presviedčala, že sa ho to len zdá. Ale ked sa po príchode do Česka Lucila, zvrtol sa k naj a pošepkala ho do ucha: "Rovňák viem, že si to urobila schválne. A neboj sa, ja na toto pocuj, Terezka." Potom sa rozhliadol, či sa nikto nepozerá, a stisol ho na okamih prsník.
"Inštinktívne reakciám bolo vraziť mu facku a kričte

Čo si to dovoľujete, ale v poslednej stotin sekundy som sa neodvážila a Namiesto toho ľan očervenela a robila akoby nič. Zle neviem, či to bola chyba, alebo nie. Počítam, že by to obrátil na žart a nejako prekrútil. Nikto nič nevidel, tak by si všetci určite mysleli, že si vymýšľam. Sledujte priame prenosy a veci by predsa nikto neveril, "krčí ramenami Tereza.

Po tomto zážitku bola Ako obarená, hľa Tomáš si to všimol, ale ani Medzi štyrmi očami sa neodvážila mu nič povedie. "Sami sme spolu bolí až večeraj a ma prišlo po niekoľkých hodinách zbytocne a márne s tím príst. Cítila som sa hrozne trápne. Viem, že má svojho ocka veľa rád, a toto by mu strašne ublížilo. Nechcel som do ich rodiny vniesť Takuto bombu . "
Tereza sa potom cielene snažila Tomášova otcovi vyhýba

Na rodinné Stretnutia pristupoval, ľan Ked to bolo nevyhnutne potrebne av prípadoch, kedy by ho neprítomnosť vyvolala rozruch. A vždy si dávala dobrý pozor, aby s budúcim svokrom nezostalo nikdy osamote. Hľa tak ju ale jeho pohled všade prenasledoval. A ked sa s ním náhodou stretla pohľadom, mala pocit, že sa ho vysmieva.
Dufala som, že po svadbe to skončí

"Minulý rok na jar ma Tomáš požiadal o ruku. Samozrejme som súhlasila, šťastím bez seba. Okrem ineho som si hovorila, že na vydať ženský, manželku syna, si svokor už nič nedovolí, to je predsa proti všetkým pravidlám. Už predtym to bolo mimo moje chápaním, ale toto by si snáď už naozaj nedovolil. "
To sa však Tereza úplne pomýlila

Septembrový sobáš akoby naopak Svokra dodal odvahu. "Začalo to už Priamo na svadbe. Vyžiadal si u mňa tanec, který som samozrejme nemohla odmietnuť. Pri nom má síce držal vo všetkej slušnosti, ale zároveň mi do ucha začal šepkať oplzlosti! Myslela som, že sa mi to snáď zdá. Uvedomujete si , pri akej príležitosti si mi toto trúfate hovoriť? "vycestoval som na neho a zámerne prešla na vykanie. A on? Začal sa smiať, že teraz už sme jedna rodina a že u nich platí, že čo je jedného, ​​je aj vsetkych. "

Znechutená Tereza odvtedy stále rozmyslí, čo robiť. Svokor si na ňu totiž pod zámienkou príbuzenského priatelstvo zohnal číslo a píše ho čas od času sexuálne ladené smsky. Vždy ale z internetu, takže hľa keby som chcela, nemá šanca dokázať, že jsou od neho.
"Dáva si moc dobrý pozor

Napíše mi niečo, z čoho jasne spoznám, že je to on, ale nepodpíše sa. Nemozem to proti nemu použité, "zúfa si Tereza. Navýši sa stále bojí svojmu manželovi niečo povedie." Mám pocit, že som sa dostala do slepej uličky. Čím dlhsie čakám, tím horšími by asi bola reakcia vsetkych. Neverili by mi. Pýtali by sa, prečo dva roky mlčím a vyťahujte to až teraz. A Mali by pravdu, ja by som sa pýtala Rovňák. Som blbá, že som sa neozvala Hneď na zaciatku. "
Mlčím a bojím sa, čo pridať

Testovať narážky sa pritom stupňujte a každá návšteva u Tomášových rodičovskú je pre Terezu utrpením. "Nedokážem sa v jeho prítomnosti bežnou správou. Mám pocit, že si celá rodina začína myslieť, že som blázon. Akonáhle sedíme pri nedeľného obeda, nedostanem zo seba slovo, horkotěžko do seba vpravíme šuštia, je to strašné."
Tomáš už ju začal podozrievať, že jeho rodičia nemá rada

"Natiahol si to bohuzial typicky na vzťah nevesta - svokra, pritom tam je všetko úplne v poriadku. S jeho mamkou si rozumieme pomaly Lepšie Ako s vlastnou ao to je to horšími. Ako by som ho to mohla urobit - povediem, Čo je ho manžel za prasa. Nieto Tomášovi ... "

Dobre si ale uvedomuje, že situáciám, je takto Dlhodoba neudržateľná. "Bude coraz drzejší a raz zájde za hranu, kedy už mlčať nepojde. Bojím sa, čo potom pridať," hovori Tereza. K skoršiemu riesenia zatím márne zbiera odvahu.

Zvádza ma vlastný svokor. Je mi odporný, ale nedokážem sa brániť


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

nalepovaciapodprsenka, bezramienokpodprsenka

bezramienokpodprsenka | 02.04.2014 05:39
To je vynikajúce internetové stránky. Ďakujem za tento príspevok...abezramienokpodprsenka Nalepovacia podprsenka. Bye Bra je jednoduché riešenie, ako rýchlo a efektívne zvýrazniť ženské poprsie bez potreby chirurgie, či dokonca bez klasickej podprsenkybezramienokpodprsenkaBye Bra ponúkašpeciálnutechnológiu 3M hmoty, ktorásapoužívaaj v zdravotníctve a je pretoabsolútnebezpečná pre použitie. To istésazďalekanedápovedať o kvalitečinskychpodvodnýchkópií.

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky