Zoznamka pre krásne ľudí rozbehla banku spermií a vajíčok krásnych ľudí

Preniknúť do komunity krásnych ľudí sveta a zoznámiť sa s podobne obdarovanými na webe BeautifulPeople.com môžu len nadpriemerne fyzicky atraktívny jedinci, ktorým vstup odhlasujú už prítomní "krásni" členovia.


Ovšem, ak človeku stačí mať krásne dieťa, potom môže využiť nové služby Fertility Forum

Kde krásni ľudia, a to pozor, aj menej atraktívnym rodičom, ponúkajú svoje vajíčka a spermie. Podľa kritikov je to prehnaný narcizmus a neetické kupčenie s fyzickou krásou, avšak podľa autorov nového projektu, krásavcov Grega Hodgeho a Roberta Hintzeho, je to naopak nesebecká snaha rozšíriť gény krásnych ľudí a podeliť sa o ne s menej atraktívnymi.

"Je to ušľachtilá príležitosť pre tých, ktorí majú problémy s počatím"

Odmieta kritiku Hodge, ktorý tento rok v júni opäť vyhadzoval zo servera BeautifulPeople.com. Keď je totiž človek raz prijatý, neznamená to, že sa na webe udrží. Ak priberie a zoškliví, môže byť z komunity vyhodený. Tento rok v júni tak zrušil členstvo piatim tisícom členov. Web BeautifulPeople.com združujúca na šesťstotisíc krásnych ľudí funguje v 190 krajinách sveta od roku 2002. Zakladateľom je modrooký Dán Robert Hintze, ktorý tiež prišiel s novým projektom Fertility Forum, ten funguje mesiac a majú k nemu prístup aj menej atraktívne ľudia.

"Všetko je úplne demokratické

Pokiaľ si zaistíte dostatok pozitívnej hlasov, ste medzi krásne ľudí prijatí, ak nie, ukážeme vám dvere, "tvrdí Hodge. K novému projektu zdieľanie spermií a vajíčok krásnych ľudí potom dodáva: "Najprv sme váhali, či ponúkať pohlavné bunky krásnych ľudí tiež tým neatraktívnym. Ale každý, vrátane škaredých ľudí, chce mať atraktívny deti a my jednoducho nemôžeme byť sebeckí a naša atraktívna gény si nechávať len pre seba. " Fertility Forum iba združuje prípadné donory spermií a vajíčok a poskytuje im možnosť získať kontakt na potenciálnych klientov. Skutočné odovzdanie pohlavný buniek a oplodnenia už si ale musia záujemcovia vybaviť sami.

Zoznamka pre krásne ľudí rozbehla banku spermií a vajíčok krásnych ľudí


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky

Zoznamka pre krásne ľudí rozbehla banku spermií a vajíčok krásnych ľudí

Přerov 2 Hranice 1 Lipník nad Bečvou Kojetín Přerov 4 Brodek u Přerova Tovačov Veselíčko u Lipníka nad Bečvou Dřevohostice Všechovice Soběchleby Hranice 4 Radslavice Bělotín Troubky nad Bečvou Hustopeče nad Bečvou Prosenice Potštát Horní Moštěnice Osek nad Bečvou