Ženy pri sexe vzdychajú kvôli mužom!

Ženské stonanie pri sexe je síce prirodzené, ale nijako nekopíruje nutne jej vlastný orgazmus. Evolučne sa totiž stonanie u žien stalo nástrojom, ako ovládať pri súloži muža.


Nová štúdia z Británie dokazuje

Že ženy vzdychajú hlavne počas mužovho orgazmu a že ich zvukové prejavy ovplyvňujú rýchlosť a priebeh mužovho vyvrcholenia. Evolúcia tak dala ženám nástroj, ako muža vo svojej vagíne ovládať.m" Tieto dáta dohromady jasne demonštrujú odlúčenie načasovanie ženského orgazmu a prejavovanie kopulačných zvukov, čo ... ženám poskytuje možnosť manipulovať s mužským správaním v ich vlastný prospech," tvrdia vedci z University of Central Lancashire.

Ženy stenaním plní predstavu "ideálnej sexuálnej partnerky"

Ale tým, že pri stonanie nemajú samé orgazmus, môžu zvuky vydávať pri plnom vedomí a jedine tak mužovo správanie vedome riadiť. Mnohé ženy navyše skutočne veria, že ich partneri po stonanie túži. "Ženy nevydávajú zvuky pri sexe toľko preto, aby vyjadrili vlastné potešenie, ale aby pomohli mužom dosiahnuť vyvrcholenie," komentoval výsledky štúdie psychológ John Grohola z Marylandu.

Ženy pri sexe vzdychajú kvôli mužom!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky