Žena a dvaja muži v posteli

Sex v troch je celkom bežná, avšak nie vždy výhodná podoba uspokojovanie sexuálnych snov. Vždy je nutné zvážiť, či je sex v troch pre vás len obyčajná zábava, alebo či by vám mohol uškodiť v podobe žiarlivosti a ukončenie vzťahu.


Švédska trojka

Názov, ktorý označuje sex v troch, či už sa jedná o dvoch mužov a jednu ženu, alebo jedného muža a dve ženy. Nás dnes bude zaujímať prvá podoba takzvané švédskej trojky. Sexu v troch si podľa prieskumov najviac ľudia užívali na začiatku 90. rokov. Ale ani dnes rozhodne nie je tabu. Prieskum hovorí, že sex v troch zaujíma a tiež ho prevádzkujú ľudia násťroční, starší, ale aj postarší. Ďalej prieskum zistil, že sex v troch vyskúšalo 22% ľudí vo veku 17 až 23 rokov, a skoro polovica opýtaných by rada sex v troch vyskúšala. Z opýtaných ľudí vo veku 30 rokov si vyskúšal sex v troch asi každý desiaty. Dôvodom pre sex v troch je nuda, zvedavosť, túžba prežiť niečo viac, sexuálne potreba väčších a silnejších zážitkov.

Prečo sex v troch

Väčšinou je počiatok niekde v sexuálnej fantázii, keď žena túži prežiť niečo viac. Túži byť kráľovnou, ktorá je maximálne hýčkaná, nepodráždili a to dvoma mužmi zároveň. Ona sama vo svojich snoch nijako muža nestimuluje, ale práve oni sú tí, ktorí sa maximálne snažia o jej uspokojenie. Ďalším variantom je sex, kedy sa všetci uspokojujú zároveň, teda naraz. Klbko troch tiel, ktoré nepozná hranice v rozmaznávanie, hladenie, vzrušovanie a vedie k spoločnému orgazmu.

Ako si sex v troch užiť?

Asi najlepšie je, keď všetko vychádza spontánne. Ak si chce žena sex opravu užiť, mala by stále byť v stredu. Len tak všetko bude naozaj intenzívne a presne podľa jej želania. Jeden muž by sa mal starať o jej vrchnú partie a rozmaznávať je, druhý o spodnú. Žena sama potom môže nežnosti a sexuálne praktiky iba prijímať a nechať sa vzrušovať až na maximum a na dosiahnutie intenzívneho orgazmu, alebo môže uspokojovať muža u svojej hlavy ústami a muž pri jej môžu, do nej vniká zozadu. Poloha v strede umožňuje intenzívne sex i pasívne. Poloha na chrbte je tiež zaujímavá. Jeden muž je na spodných partiách, a druhý muž sa zaoberá ženiným prsiami, alebo s ňou môže prevádzkovať orálny sex. Obdobné je to aj v sede av mnohých ďalších podobách sexu v trojici, kedy hlavným cieľom záujmu je žena, a muži sa snažia o jej úplné uspokojenie.

Pozor na možné problémy

Sex v troch by mal vždy sprevádzať kondóm. A čo viac? Sex v troch nie je až tak jednoduchá záležitosť. Ak chcete, aby bol bez následkov, potom bude prebiehať len vo vašej fantázii. Ak sa rozhodnete sex v troch zrealizovať, potom sa môže stať, že sa súčasným partnerom rozídete navždy. Nie každý totiž dokáže sledovať bez následkov, že jeho milovanú partnerku uspokojuje ďalší muž a že sa jej to naozaj páči.

Žena a dvaja muži v posteli


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: Žena a dvaja muži v posteli

peter | 08.12.2015 18:38
sex v trojke si viem predstaviť ale moja manželka sa tomu niake nevie odhodlať. strašne ma to vzrušuje už len keď si čítam články co zažili niektorí a jak to opisovali. problém je aj v tom ze mne sa páčia pančuchy a rad ich nosím. s manželkou sa tak milujeme ale nie je to už také aké má byť. tak som jej navrhol ze nech skúsime tu trojku. chcel som ten sex trosku spresniť. neviem ako mam ís? na ?u aby to skúsila

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky