Zázrak menom Orgazmus!

Orgasmické hormóny Komplikácie za orgazmom číslo jedna! Za hormóny, ktoré potlačia chuť na sex alebo dokonca ohrozí orgazmus celkovo, môžu antikoncepčné prášky alebo prechod.


Niektoré antikoncepcia blokuje v ženskom tele hormón testosterón

Ktorý priamo pôsobí na sexuálnu túžbu! Nielen že zníži vašu chuť na sex, ale tiež uberie silu orgazmu. S fázou prechodu je to obdobné. Bezodkladne navštívte svojho gynekológa a svoje problémy s ním riešte!

Na veľkosti záleží!

Aby ste si mohli užívať plnohodnotný sexuálny vnem, tak na veľkosti skutočne záleží! Skôr než o centimetre záleží na tom, ako svojou veľkosťou penis pasuje do vagíny. Príliš dlhý môže spôsobovať dráždivé nárazy, ktoré skôr než rozkoš pôsobí bolesť. Naopak príliš malý vašu svätyňu lásky neuspokojí, pretože ho jednoducho neucítite.

Orgazmus versus klitoris

Orgazmu bez dráždenia klitorisu si užíva len necelá tretina žien. Klitoris tak hrá hlavnú úlohu k vyvrcholeniu. Neplatí pri tom, že dráždením klitorisu nedosiahnete niekoľkonásobného vyvrcholenie. Je to možné ako u iných druhov orgazmu.

Zdravie

Niekedy za neschopnosť dosiahnutia orgazmu môže zdravotný problém. Väčšinou za tým býva poškodený nerv. Často tento problém prejde po chvíli sám, niekedy pomôže len operácia.

Zázrak menom Orgazmus!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky