Vyvinutý študent práv napadol predavača. Predal mu malé kondómy

Súdnička z grófstva Hertfordshire núti k úsmevu od ucha k uchu. Tentokrát na súde v St. Albans stál černošský študent práv s veľkým penisom. Jeho nadmerne vyvinuté prirodzení ho pritom dostalo až do pletiek so zákonmi.


Jude Ukachukwu totiž kúpil malé kondómy a to ho nahnevalo tak, že si prišiel došliapnuť na predavača

Požadoval vrátenie peňazí bez pokladničné účtenky, a keď bol odmietnutý, začal fyzicky vyhrážať. Lenže peňazí sa nedočkal, tak si vzal aspon balík limonád v rovnakej hodnote az obchodu odkráčal. A predavač si to od dvadsaťjedenročného mladíka nenechal páčiť. Takže na neho zavolal políciu a tá študenta Hertfordshire University zatkla a obvinila.

"Požiadal som ho, aby mi ukázal ten balíček, ale on mi povedal, že už ich použil a že mu praskli pri súloži s priateľkou

Nemal ani doklad z pokladne. Tvrdil mi, že boli menšie, než si normálne kupuje. Tak som mu poradil, aby to oznámil na obchodnú inšpekciu. Začal na mňa revať, že býval dosť zlým mužom a že by ma mohol zabiť, ak mu peniaze nevrátim, "popísal incident obchodník Sasisedaran Sellathurai. Ukachukwu ako ašpirujúci advokát na súde neuspel a bol odsúdený na 150 hodín verejnoprospešných prác a pokute 480 libier (asi pätnásť tisíc korún).

Vyvinutý študent práv napadol predavača. Predal mu malé kondómy


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky