Vyskúšali ste už Kámasútru? Šesť dôvodov, prečo by ste mali

Staroindický text Kámasútra predstavuje súbor sexuálnych polôh, ale aj rád v oblasti vzťahov mužov a žien, vrátane spoločenského života.Na nadarmo jej kúzlu prepadla už aj bájna egyptská kráľovná Kleopatra. Existuje šesť dôvodov, prečo Kámasútru vyskúšať.


"Kámasútra sa obyčajne prekladá ako Piesne lásky alebo Milostné melódie. Skúste svoje milostné hrátky okoreniť týmito veky testovaným a nesmierne erotickým korením," radia svojim čitateľkám server lesk.cas.sk. A ponúka hneď šesť dôvodov, prečo Kámasútru vyskúšať.

* Prestanete sa hanbiť

Kámasútra vychádza z toho, že o láske a sexe sa má hovoriť otvorene, rovnako ako premýšľať, verejne diskutovať a dokonca sa tomuto umeniu učiť. Preto odhoďte zábrany!

* Objavíte iné miesta

Konvencie stranou, Kámasútru môžete "ochutnať" na tých najzvláštnejších miestach! Neobvyklé polohy vyžadujú dostatok priestoru. Nezabudnite, že k vyvrcholeniu by sa mali obaja dostať spoločnou cestou a tak by mala viesť skrze slasť toho druhého.

* Vyskúšate novej polohy

V učebnici lásky máte na výber toľko zaujímavých polôh, až sa vám zatají dych. Ešte ste nepočuli o trojnožke, mostíka rozkoše, rikše, zvončekoch či žabe na hojdačke? Nejde o žiadne krkolomné polohy, naopak! Pri vyskúšanie nových polôh zistíte, o čo všetko ste sa doteraz ochudobňovali!

* Spoznáte moc afrodiziak

Nie je potrebné pripraviť pre vášho miláčika priamo nápoj z mlieka, medu a kozlího penisu, ako to odporúča starý recept z Kámasútry. Úplne postačí vonné oleje, tyčinky, relaxačná hudba a dlhá, treba aj dvojhodinová masáž.

* Posilníte si svalstvo

Niektoré polohy vyžadujú viac zdatnosti. Spočiatku sa vám môžu zdať náročné, ale pri pravidelnom tréningu zistíte, ako pekne sa vám sformovalo telo a že máte oveľa väčšiu výdrž. A to nielen pri milovaní!

* Získate viac ženskosti

Dámy, ktoré sa riadia radami staroindických textov, si okrem pevného tela pochvaľujú aj zlepšenú psychiku. "Zrazu akoby som rozkvitla. Hoci nemám ideálnu postavu, po milovaní podľa Kámasútry si pripadá sexi ako nikdy predtým. Cítim sa najpríťažlivejšie. Takou ženou, akú má žena byť," cituje server cas.sk štyridsiatnička Anku.

Vyskúšali ste už Kámasútru? Šesť dôvodov, prečo by ste mali


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky