Vo Švajčiarsku vybudujú sexuálne parkovisko. kvôli prostitútkam

Polícia vo Švajčiarsku bojuje za vybudovanie unikátnych parkovísk. Majú sa líšiť od klasických tým, že jednotlivé miesta pre státie automobilov budú ohraničená vysokou zástenou.


V autách na takýchto parkoviskách potom budú môcť ľudia bez obáv súložiť

Nebudú obťažovať okolie a polícia naopak nebude obťažovať je perzekúcií. To všetko má pritom uľahčiť prácu prostitútkam, ktoré často pánmi obšťastňujú priamo za volantom. Švajčiari ale nie sú žiadnymi inovátormi, inšpirovali sa u mravne uvoľnenejšie susedov - u Nemcov. Tam sú podobné parkovisko napríklad vo veľkomestách Essen či Kolín nad Rýnom.

V alpskej federácii kantónov vzniknúť podobné parkovisko najskôr v Zürichu

"Má to pomoci pracovať prostitútkam trochu diskrétněji," uviedol šéf zurišskej polície Daniel Leupi. Na sexuálne vyvádzanie prostitútok s klientmi sa sťažujú predovšetkým obyvatelia zurišskej štvrti červených lucerien. "Je nám zle z toho, ako sa na ne stále musíme pozerať," uviedol jeden z dotečených Curyšanů. Policajný hovorca Reto Casanova verí, že parkovisko je lepším riešením ako márna snaha vykoreniť prostitúciu. "Museli som sa jednoducho naučiť, ako ju aspon ovládať," tvrdí Casanova.

Vo Švajčiarsku vybudujú sexuálne parkovisko. kvôli prostitútkam


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky