Vedci upokojujú Američanov i Európanov: Od 11 do 17 centimetrov je pyj pri erekcii v norme!

Je môj penis dostatočne veľký? Nie som "pod normálom"? Dokážem pri sexe uspokojiť partnerku? Týmito chúlostivými otázkami sa v duchu zaoberá veľká väčšina mužov v euroatlantickej civilizácii.


Starosti tohto druhu však rozhodne nemá Newyorčan menom Johan Cardel Falcon

Ten je podľa dostupných údajov majiteľom najväčšieho penisu na svete. V pokoji meria jeho "náčinie" cez 24 centimetre, v erekcii dokonca viac ako 34 centimetrami. Na jednej strane nie je divu, že sa Johan živí ako pornoherec, na druhú stranu ale má so svojím vybavením natoľko značné starosti, že žije sám, len s mamičkou. Naproti tomu najmenší doložený mužský pohlavný úd meria - verte, neverte - len jeden centimeter a pár milimetrov k tomu!

Vráskavec a slon vedú

Aby zažehnali zbytočné starosti mužov v Severnej aj Južnej Amerike a aj v Európe, zamerali sa postupne americkí, brazílski a nemeckí sexuológovia na preskúmanie veľkosti penisov a dospeli k záveru, ktorý by mal potešiť a upokojiť prevažnú väčšinu mužov za Atlantickým oceánom aj na starom kontinente.

V norme je každý pyj, ak v pokojovej fáze meria od šesť do desať a pri erekcii od jedenástich do sedemnástich centimetrov

Pokiaľ potom ide o schopnosť uspokojiť partnerku pri milovaní, nezáleží zďaleka toľko na dĺžke, ako na priemere penisu. A pozrime sa ešte do zvieracej ríše. Podľa prírodovedcov má najväčší pohlavný orgán za tejto planéte samec vráskavca obrovského, a to 2,7 metra. Nasleduje slon s 1,5 metra a samec žirafy, ktorého "náčinie" meria zhruba meter.

Všetky však strčí do vrecka samec kôrovce zvaného svijonožec. Hoci jeho telo má len pár centimetrov, jeho pohlavný orgán dosahuje až osemnásobné dĺžky.

Vedci upokojujú Američanov i Európanov: Od 11 do 17 centimetrov je pyj pri erekcii v norme!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky