Väčšina ľudí po štyridsaťpäťke nemá na sex energiu, súložia v posteli a za tmy

Oslava štyridsiatich piatych narodenín je podľa nemeckej sexuologickej štúdie akousi pohrebné slávností libida a sexuality.Väčšina dospelých po tomto veku už totiž nemá na frekventovaný sex energiu.


A nesúložia ani raz týždenne

Keď už sex potom táto veková skupina prevádzkuje, potom najčastejšie v posteli a potme. Z prieskumu nemeckej spoločnosti Klosterfrau vyplynulo, že každý tretí po štyridsaťpäťke zažíva nepríjemnú skúsenosť, keď musí sexuálne vyvádzanie ukončiť predčasne kvôli nedostatku energie, pričom 37 percent je veľakrát vyčerpané natoľko, že vzdá sex ešte pred jeho začiatkom.

"Tieto výsledky len zdôrazňujú

Ako je pre zdravý sexuálny život nutné dodržiavať zdravý životný štýl, starať sa o srdce a veľa pohybovať," uviedol Iain Laing zo spoločnosti Klosterfrau, ktorá štúdiu vypracovala. U osôb vo veku nad štyridsaťpäť prebieha 85 percent všetkých stykov v posteli a 64 percent týchto osôb súloží zásadne potme. Šesť z desiatich ľudí tohto veku sa považuje za neatraktívne, 70 percent o sebe myslí, že má nadbytočné kilogramy, a 24 percent pochybuje o svojom zdraví a kondícii. Šesť z desiatich ľudí po sexe okamžite zaspáva a 26 percent osôb po štyridsaťpäťke sa cíti po sexe vyčerpane až zničene.

Z nemeckej štúdie tiež vyplynulo, že dnešní ľudia najviac experimentujú tridsaťdva a najviac sexuálnej energie majú okolo dvadsiatich deviatich rokov.

Väčšina ľudí po štyridsaťpäťke nemá na sex energiu, súložia v posteli a za tmy


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky