V sexe mám veľké nároky. A to sa chlapom nepáči.

Hovorí sa, že chlapi majú radi v posteli sebaisté ženy, ktoré vedia, čo chcú, a vedia si o to povedať. Keď to počujem, musím sa smiať. Alebo možno skôr plakať. Presne taká som - av mojej posteli je kvôli tomu dlhodobo skôr prázdno.


Sebavedomých žien sa chlapi boja, a sexu obzvlášť. Taká je moja skúsenosť.

Vždy som bola sexuálne docela náruživá. Niekedy okolo trinástich štrnástich rokov som objavila čaro masturbácie a počas puberty som sa naučila svoje telo dokonale poznať. Takže keď v osemnástich prišlo prvé milovanie s chalanom, dokázala som ho viesť tak, že som aj ja prežila orgazmus - čo je pri "prvýkrát" u holky skôr výnimka. Potom sme spolu ešte niekoľko mesiacov chodili, ale bola to klasická stredoškolská láska, ktorá nevydržala prechod na vysokú školu a časté odlúčenie.

Presťahovala som sa do Prahy a za tých sedem rokov, čo tu bývam

Som mala niekoľko desiatok partnerov - u zhruba dvadsiateho som si to prestala pamätať. Je mi jasné, že veľa ľudí by ma odsúdila, ale to mi pripadá dosť ako pokrytectvo. Doby, kedy ženy mali za život tri štyri sexuálnych partnerov, sú dávno preč! Rozhodne sa nepovažujem za nymfomanku, ako mi niektorí Ohrdnutý milenci predhadzujú. Nie som závislá od sexu, uprednostňujem kvalitu nad kvantitou. A v tom je asi ten problém. Chlapi majú obrovské ego, ktoré stoja na veľmi krehkých základoch. Ani jeden si nie je ochotný pripustiť, že by snáď nebol dobrý milenec. Ak mužskému naznačíte, že niečo nerobí dobre, urazí sa a nič s ním nepohne.

Všetky moje vzťahy mali takmer rovnaký priebeh:

Zoznámenie, niekoľko rande typu večera, kino, výlet do prírody, spoločné športovanie. Potom prvé pozvanie domov a prvý sex. Prvýkrát to nikdy nie je dokonalé, pretože sa dvojica navzájom nepozná a až zisťuje, čo sa druhému páči. To je v poriadku. Nechápem ale, prečo si teda hneď pri prvom milovaní tieto dôležité skutočnosti neuverejnili? Čo je zlé na tom, keď poviem: "Miláčik, budem radšej, keď mi budeš klitoris dráždiť krúživými pohybmi, zhora nadol sa mi to moc nepáči?"

To isté potom očakávam od chlapa

Pri počte partnerov, ktoré som mala, môžem myslím celkom zasvätene povedať, že sa snáď nenájdu dva, na ktoré by fungovali úplne rovnaké fígle, techniky a dotyky. A preto sa nehanbím opýtať, ako to má rád, čo presne chce, vrátane detailov. Nestačí povedať, či rýchlejšie, alebo pomalšie! Bohužiaľ chlapi sú zvláštne. Navonok robia ramená, s kamarátmi pri pive rozoberajú porno do najmenších podrobností, ale potom sa hanbia v posteli pred vlastnou priateľkou a nie sú schopní použiť iný výraz než "tam dole". Ako sa potom máme dohovoriť tak, aby sme si obaja milovanie užili na sto percent?

Zakaždým to skúšam znova a znova. Najprv navádzate vzdychy, súhlasným stenaním, snažím sa naznačiť aj pohyby, čo mi robí dobre. Keď to nie je úplne ono, pridám slovný komentár - od jemných narážok až po polopaticky vysvetlenie. Ale milenci si väčšinou idú svoje naučené praktiky, ktoré sa im kedysi niekde osvedčili, a vôbec nevnímajú.

Časom som prešla k drsnejším upozornením

Začala som sa pri sexe s mužom uspokojovať sama bez ohľadu na to, čo práve robil. Najskôr sa im to samozrejme páči, pretože je taký pohľad vzrušuje, ale potom väčšina z nich pochopí, že to nerobím pre potechu ich oka, ale svoju vlastnú. A to bolo zrazu zle, urazili sa! Nieto keď som si k hrátkam pribrala aj vibrátor alebo iné pomôcky. Viem, že som možno drsná, ale mne vadí to sebectvo, ktoré v mužoch je. Áno, oni si myslia, že sa snaží partnerku uspokojiť, ale v skutočnosti vôbec nepočúvajú tomu, čo potrebuje. Majú za to, že ak sa to páči im, musí byť spokojná aj ona. Som príliš náročná, keď sa snažím im ukázať, že to tak vždy nemusí byť?

Poslednou dobou začínam byť zo všetkého trochu nešťastná

Chcela by som stály vzťah, s milujúcim a milovaným partnerom, lenže sex to vždy skôr či neskôr skazí. Akonáhle sa s chlapom niekoľkokrát vyspím a milovanie nie je také, ako by som si predstavovala, strácam k nemu úctu, nie je už pre mňa príťažlivý, prestanem byť zamilovaná. Musela by som asi stretnúť niekoho, kto by ma hneď na prvýkrát úplne ohromil a doprial mi ten pocit, že sú naše telá pre seba stvorená. A to sa zatiaľ nestalo.

V sexe mám veľké nároky. A to sa chlapom nepáči.


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky