V ktorých krajinách ľudia najviac súložou?

Nový celosvetový prieskum frekvencie súloží a sexuálnych aktivít dokázal, že najviac si užívajú týchto radovánok ľudia v krajinách, kde sú si obe pohlavia rovná. Čím vyššia rovnosť mužov a žien v spoločnosti, tým aktívnejší pohlavný život tam ľudia vedú.


"Ženská sexualita má istú hodnotu, ktorú mužská sexualita nemá

Muži v podstate vymieňajú iné zdroje za sex so ženami, ale naopak to nefunguje, "tvrdí psychológ Roy Baumeister z Florida State University v Tallahassee. Jeho prieskum sa opiera o dáta z 37 krajín sveta s rôznou mierou rodovej rovnosti. V krajinách s vyššou mierou rodovej rovnosti majú obe pohlavia viac súloží, viac náhodného sexu, viac partnerov na hlavu, začínajú so sexom skôr a viac tolerujú predmanželský sex.

Naopak v krajinách, kde sú podriadené mužom

Krotia ženy svoj ​​vlastný sexuálny apetít a tým sa zvyšujú hodnotu vlastného sexu, núti muža k väčším záväzkom a podpore pre život, čo im najčastejšie poskytuje manželstva. Potom ešte len ženy privolia k sexu. Ale opäť len vzácne, aby mal pre mužov vysokú hodnotu. Kvôli tomu v týchto krajinách ľudia súložia menej. "Je to neslávne známa neromanticky teórie," dodáva Baumeister.

V ktorých krajinách ľudia najviac súložou?


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky