Som tehotná, ale omylom, zverila sa Radka Fišarová

Na konci januára porodí muzikálová speváčka Radka Fišarová (33) svojho prvého potomka. Čo to bude, zatiaľ ešte nevie. Je až vo štvrtom mesiaci tehotenstva. Na bábätko sa ale moc teší, aj keď ho s priateľom, hercom Jiřím Hanoi, vôbec neplánovali.


"V podstate to bola naozaj náhoda, malý omyl

Neplánovali sme to. Ba naopak. Hovorila som si, že by bolo lepšie, keby k tomu došlo, až dozkouším muzikál Quasimodo. Ale stalo sa. Je mi tridsaťtri, a tak je to malý zázrak, že sa to vôbec podarilo, "zverila sa speváčka korze. V muzikáli aj naďalej zotrváva a skúša úlohu matky Esmeraldy. Alternuje ju kolegyňa Vanda Károlyi Konečná. O tom, že by mohla nedbalosťou potratiť, Radka vraj vôbec nepremýšľa.
"Žiadne komplikácie si zatiaľ nepripúšťam. Hovorím si, že najdôležitejšie je zdravie. Sú veci, ktoré skrátka v živote neovplyvníme. A toto je jedna z nich, takže sa snažím myslieť pozitívne, prečo aj inak," tvrdí.

Pretože ide o jej prvé bábätko, je jej jedno, akého pohlavia bude

Ako každá správna matka si vraj hlavne praje, aby bolo zdravé.
"Po ničom inom netúžim. Je mi jedno, či to bude dievča, alebo chlapec. Bude to môj malý zázrak. Ak všetko prebehne v poriadku, potom budem úplne šťastná a spokojná.

Som tehotná, ale omylom, zverila sa Radka Fišarová


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky