Sex s kolegom z práce

Všade na nás číha pokušenie v podobe mužského či ženského elementu. A pracovné prostredie je miestom, kde pri riešení zadaných úloh môžeme tiež skĺznuť k riešeniu úplne niečoho iného. Potom bude záležať, či zvodom podľahneme alebo nie.


Samozrejme, sú pracoviská, kde je možné podľa ich zamerania uvidieť čisto ženský alebo naopak mužský kolektív. Takýchto pracovísk však príliš nie je. Dokonca aj povolania, ktorá sa javí, že sú doménou toho či onoho pohlavia, Vás môžu prekvapiť, že ich vykonávajú aj muži alebo ženy. A tak medzi programátormi sú aj programátorka. Medzi personalistka sú aj personalisti atp. A to, že je na pracovisku len jeden muž, či len jedna žena, a zvyšok kolektívu je opačného pohlavia? To ešte neznamená, že je tu zažehnané "nebezpečenstvo" v podobe nadviazanie aj iných ako kolegiálne vzťahy.

Prvý kamarátstvo, potom vzťah

Sex s kolegom z práce tak nie je rozhodne nič výnimočné. Naopak sa v práci mnohí jedinci takto zoznamujú, pretože prakticky ani nemajú nikde inde kloudnou možnosť na zoznámenie, nadviazanie kontaktov apod A z kolegami z práce či kolegyňa sa tak môže stať aj citová záležitosť, a to veľakrát aj dlhodobá.

Sex s kolegom nie je len problémom

A tak, ak prerastie kolegiálnost v hlbšej citovej vzplanutia, môže, ale nemusí sa jednať hneď o problém. Citový vzťah s kolegom z práce nemusí byť nijakým problémom z hľadiska osobného, ​​ak sú obaja jedinci nezadaní. Ak má však jeden, alebo obaja vzťah, či dokonca aj rodinu, potom môže taký pracovný románik s ich doterajším vzťahom pekne zamávať, alebo ho "len" okoreniť, vniesť mu novú šťavu, nová krídla. A z hľadiska pracovného? Ak nebude mať ich túžba, zamilovanosť negatívny vplyv na pracovnú výkonnosť, potom ani v tomto smere, nemusí sex s kolegom hneď znamenať negatívum. Môže však spôsobiť rozbroje na pracovisku, kedy ostatné ženy môžu žiarliť, muži podpichovať apod

Sex v práci - keď chce len jeden

Na lásku musia byť vždy dvaja. Čo ale na sex? To si mnohí už nemyslí. Túžba po niečom zakázanom, čo máme tak blízko na dosah, a predsa to mať nemôžeme, môže postupne narastať do takých parametrov, že začneme byť posadnutými. To, že sa nám niekto páči, fyzicky nás priťahuje, ešte však automaticky neznamená, že aj my jemu sa páčime a sympatie sú vzájomné. Nemôžeme si nijako činiť nárok na životného partnera, vlastniť ho, rovnako tak si nemôžeme vydupať niečiu pozornosť. Vydupať nie, ale bohužiaľ prinútiť áno. Ale to už nie je moc o sexuálnej potešeniu pre obe strany, ale len pre jednu.

Miesto ztrapňování, vyčkávajte

Ak sa nám niekto na pracovisku páči, ale on sám, či ona sama o nás nejaví záujem, potom je lepšie sa "stiahnuť", ako sa ešte viac zviditeľňovať. Jediným výsledkom by totiž mohlo byť naše ztrapnění, čo by nám určite v našom citovom rozpoložení moc nepomohlo. Ak chceme, hľadáme "len" sexuálne dobrodružstvo, len taký nezáväzný flirt, laškovanie, potom iste za čas príde možnosť, že do práce nastúpi nový kolega, nová kolegyňa, kde už vzájomné sympatie môžu byť na rovnakej vlnovej frekvencii. A ak dúfame, že v práci nájdeme životného partnera, tak vynútením si lásky, pozornosti, by takýto vzťah rovnako zrejme nemal dlhé trvanie.

Sex s kolegom z práce - ohrozenia miesta

Je to tak vzrušujúce, tajomné a nebezpečné zároveň, keď máte tajomstvo, o ktorom nikto iný, než vy dvaja neviete. Teda, môžete si to myslieť. Všade sú totiž oči, pátrajúci oči, ktoré si všimnú Vašich vzájomných pohľadov, iskry v očiach, nevinných, akoby náhodných dotykov. Oči, ktoré Vás potom môžu tiež súdiť, a prispieť aj k tomu, že bude Vaša práca, pracovné miesto v ohrození. Aj keď príslovie hovorí, "čo je v dome, nie je pre mňa", nie vždy máme silu, či chuť sa daným riadiť. Sexuálne románik s kolegom z práce nemusí sám o sebe ešte znamenať, že o prácu prídeme, či snáď bude naše osobné ohodnotenie nižšie. Ruka v ruke s určitou dávkou nesústredenosti, zaslepenosti, ktoré sa u citovej oblasti nevyhnete, ide tiež menšie výkonnosť, väčšia chybovosť. A tu už môžete naraziť.

Sex s kolegom z práce - následky

Ak bude Vaša pracovná výkonnosť klesať, či bude ovplyvnená práve momentálnym vyvíjajúcim sa vzťahom, a bude ako na hojdačke, potom je možné očakávať, že jedného dňa si Vás nadriadený zavolá k sebe do kancelárie. A následky, ktoré môžete za citové dobrodružstvo, ktoré ovplyvnilo vašu prácu, očakávať, Vás asi nepoteší. No, a ak sa k pracovným následkom pridajú aj osobné, tj budete zadaní, ao Vašom romániku sa dozvie Váš náprotivok? Potom môžete byť nielen bez práce, ale bohužiaľ aj bez rodinného zázemia. Nie vždy sú však pády takto dramatické, katastrofálne, všetko môže dopadnúť aj dobre. Len treba na to nespoliehať.

Sex s kolegom z práce - vzrušujúci zážitok

Aby sme však neskončili trudomyslně, v negatívnom ladení, poďme sa pozrieť na to, prečo je vlastne sex s kolegom z práce, tak výnimočný, vzrušujúce? V prvom rade sa jedná o dobrodružstvo, chuť zakázaného ovocia. A ak si do jablka zahryznete priamo na pracovisku, či už na toalete, alebo priamo v kancelárii, keď čakáte, až všetci odídu, a Vy potom smeti všetko zo stola a začnete sa divoko milovať, o to viac pociťujete ZAKÁZANÉ, tajomstvo, adrenalín a pod . Len pozor, aby sa tajomstvo nestalo verejným, kedy Vás bude prípadne snímať kamera strážiaci pracovisko. Pracovníci ostrahy by sa určite pobavili, rovnako tak ako Váš nadriadený, ktorý by však bol skôr pohoršené, a už Vám moc nedôveroval, čo že to vlastne robíte pri Vašich nadčasových hodinách. A Vy sami? Mohli by ste sa veľmi skoro stať terčom posmechu. Verte, že tajomstvo je od toho, aby sa šírilo ďalej. Len málokedy zostane utajené.

Sex s kolegom z práce - dôvod vzniku

Sexuálne dobrodružstvo s kolegom z práce si môžeme naplánovať, ale tiež mu môžeme sami podľahnúť. Dôvody, prečo sa ten, či onen púšťa na mnohokrát tenký ľad, bývajú rôzne. Môže ísť o plánovanú, ale aj o neplánovanú záležitosť, ktorá vyplynie z danej situácie. Môže ísť o práve nového kolegu, ktorý nastúpi do práce, a je tak zraniteľný, potrebuje "všestranné pomoci", alebo naopak je tak "iný", charizmatický, silný, stelesnením všetkého toho, o čom v noci, keď ľahajú do postele, zjete . A zrazu stojí pred Vami, hovorí s Vami. Akoby sa sen premenil na skutočnosť. Sen, ktorý môžeme chytiť, a prežiť si ho deň, čo deň.

Sex s kolegom z práce - neklapající súčasný vzťah

V každom vzťahu to čas od času zaškrípe. Máloktorý vzťah je dokonalý, úplne harmonický. Avšak, čo je dokonalosť. A bolo by to vôbec normálne, keby niekedy nedošlo k výmene názorov? Nezhody však môžu byť dôvodom k tomu, že zrazu nášmu partnerovi nebudeme rozumieť. Nezhody môžu byť povrchné, ale aj hlbšie. Nezhody, ktoré nás ženú do náručia kolegu, ktorý je tak chápavý, rozumný, so všetkým s nami súhlasia. Áno, ale je to skutočne úprimnosť, alebo to robí z vypočítavosti, aby Vás dostal tam, kam chce on? Triezvo sa na danú situáciu pozrieť nie je však také jednoduché. Triezvosť, ktorá nám pomôže pozrieť. Ak sme však v bludnom kruhu, a zúfalo hľadáme cestu von, potom sa nám riešenie v podobe súcitného kolegami bude zrejme páčiť. A od pokyvování, podania vreckovky, role v podobe vŕby, to môže prejsť v posedenie nad šálkou kávy, a nielen to.

Sex s kolegom z práce


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky