Sedemnásťročná Maďarka vydraží svoje panenstvo v televízii

Sedemnásťročná maďarská blondínka bola šťastím bez seba, keď sa na internetovom aukčnom portáli našiel kupec, ktorý bol ochotný kúpiť za sto tisíc libier (asi tri milióny korún) jej panenstvo.


Dievča sa rozhodla pre aukciu svojho hymen kvôli hrozbe

Že ju a jej matke predajú dom a ony skončia na ulici. Lenže teraz musí dražiť znova, tentokrát v televízii, z britského nadšencov sa vykľul zúfalec zháňajúcich touto cestou manželku. O manželstve ale dievča nestojí, chce len vymeniť panenstvo za peniaze, ktorými bude môcť financovať dlh uvalený na dom jej rodiny.

Pôvodné víťaz dražby, britský podnikateľ, ale chcel jej lono užívať v manželstve

"Nemyslím, že je na tej dražbe niečo zlé. Je to len na jednu noc. A myslím, že je to v skutočnosti celkom romantické, pretože ten muž, ktorý mi zaplatí, vlastne pomôže mojej rodine, aby sa nestala bezdomovci. Bude náš záchranca. Ja som sa s tým britským mužom ale rozišla, pretože on chcel ísť ďalej. Ja nehľadám manžela, robím to len pre svoju rodinu, "uviedla dievčina vystupujúci pod prezývkou Miss Spring.

Kvôli dražbe si dokonca založila blog a je prekvapená obrovskou vlnou záujmu

"Začala som písať blog. Ale keď mi začali zodpovedať stovky a stovky mužov na email a ponúkali mi rôzne ceny, začala som mať pocit, že to nemôžem ďalej tajiť. V našom dome sme jediné dospelých, obe sa staráme o môjho brata, ktorému je dvadsať mesiacov. Takže mi prišlo nepoctivé to tajiť.

Povedala som o tom mame

Bola šokovaná a presviedčala ma, nech to nerobím, ale nemáme inú možnosť ako získať peniaze pre náš domov. Keď začalo to mediálne šialenstvo, veľa ľudí mi začala nadávať do dievok a mučeníc. Nie som ani jedno. Som len dievča, čo chce mať lepšiu budúcnosť, kto sa chce postarať o svoju rodinu, "uviedla Miss Spring s tým, že o jej aukciu má záujem aj televízia.

Sedemnásťročná Maďarka vydraží svoje panenstvo v televízii


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky