Rozišiel by sa s vami partner, ak by ste pribrala?!

Muži síce tvrdia, že im záleží na rodine, ale bezmála polovica priznáva, že keby ich "lepšia polovička" pribrala na váhe, asi by nasledoval rozchod. Z prieskumu, na ktorý odpovedalo vyše 70 000 ľudí, vyplýva tiež.


Že ženám na zovňajšku partnera až tak nezáleží: len pätina ich uznáva, že s rastúcim pupkom rastie aj šanca na rozpad vzťahu

Dve tretiny mužov priznali, že občas majú sexuálne fantázie o priateľkách svojej partnerky. Zo žien sa obdobnému fantazírovanie oddáva len tretina. Málokoho tiež prekvapí, že hoci 51 percent mužov túži po väčšom mužskosti, podobné želania ohľadom svojich partnerov vyjadrilo len 18 percent žien. Potvrdilo sa tiež, že polovica mužov klame o tom, koľko mali sexuálnych partneriek. U žien je to len 35 percent - a narozdiel od mužov počet majú tendenciu počet partnerov podhodnocovať.

Štyridsať percent mužov vidí rodinu ako symbol svojho štatútu

Ženám zase skôr záleží na tom, ako ich domov vyzerá. V tomto ohľade je mužovi moc nepodporí: len 6,5 percenta považuje vzhľad domu za dôležitý. V jednom ohľade sa však obe pohlavia zhodujú: viac než polovica žien tvrdí, že keby existovala pánska hormonálnej antikoncepcie, chceli by, aby ju ich partner bral. U mužov je táto predstava ešte populárnejší: viac než dve tretiny mužov by "pánsku pilulku" privítali.

"Niektoré veci sa síce menia:

muži sa napríklad čím ďalej tým častejšie zoznamujú cez internet a nerobia si moc starostí s tým, kto ďalší patrí medzi internetové priateľov ich vyvolenej. V iných oblastiach sa však správame rovnako ako kedysi: rytieri nevymreli, na veľkosti záleží , ženy odpúšťajú a muži zabúdajú, "hovorí James Bassil, šéfredaktor listu AskMen, ktorý prieskum zadal.

Rozišiel by sa s vami partner, ak by ste pribrala?!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky