Prsia, alebo zadok? Na čo sa vám díva ...

Je známe, že väčšina mužov uprednostňuje na ženách jednu z vybraných partií - "horný" či "dolný". Najviac sa toto zameranie prejaví pri prvom stretnutí, keď muž "spoznáva očami" a automaticky sa zameriava na najatraktívnejšie


Čo je prezradí a čím je očariť?

Horňáci

Spoznáte ich na prvý pohľad. Lepšie povedané - práve ich pohľad je prezradí. Pri hovore s ženou pýšiace sa bujným poprsím majú veľký problém udržať očný kontakt. Ovšem neorientujú sa len na prsia, zaujímajú je tiež pekná ramená a krk. Pokiaľ dôjde k intimnějšímu zblíženiu, sú to práve tie miesta, kam ich ruky zablúdia najskôr.

Dolňáci

Stretávate je denne na ulici, v obchodoch či dopravných prostriedkoch. Nenechajú si ujsť jedinú možnosť pokochání sa na dobre tvarovaný zadoček, boky a nohy. Svoje partnerky radi potľapkávajú a nehanbí sa prevádzkovať túto záľubu ani na verejnosti. Na rozdiel od "Horňák" sú lepšie maskovaní, pretože pozorovaný objekt je k nim logicky otočený chrbtom. Spomeňte si na ne, až vás kolega, či galantný muž pustí ako prvý do dverí - džentlmenskej gesto nemusí byť tak celkom samoúčelné.

A čo ženy?

Aj väčšina dám, nech si to prizná alebo nie, je viac očarená buď hornej, alebo dolnej partií. Ženy "horňáckej" najviac hodnotí vypracovanú hruď a brušné svalstvo. Či je hrudník pokrytý hustým porastom, alebo mladučká holý, je už zase iná otázka. "Dolňačky" naproti tomu ospevujú pevné zadok, ť a hoci nie tak okato, aj ony sa rady potešia pohľadom. V prieskumoch je zadok označovaný dokonca ako najatraktívnejšia mužská časť tela.

Všehochuť

Do poslednej kategórie patria tí, čo si nevyberajú, alebo ľudia so špecifickým, menej obvyklým zameraním. Na ženách to môže byť bruško, na pánoch zase napríklad ruky ...

Prsia, alebo zadok? Na čo sa vám díva ...


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky