Problémy v spálni? Aj s pivným bruchom či malými prsiami dá prežiť báječný sex

Problémy v spálni môžu mať veľa príčin. Od porúch erekcie až po nudné, neatraktívne spodnú bielizeň. Veľakrát pritom stačí len málo, aby sa problémy vytratili. Len chcieť a vedieť, ako na to.


"Často býva dôvodom nesúladu v sexe hlava

Presnejšie myšlienky na to, že dotyčný nie je pre svoju milú - či milého - dostatočne atraktívne. Iste, ak bude chlap neustále myslieť na to, že pivné bruško, či ak sa žene trvalo honí hlavou myšlienky na jej nie práve bujná prsia, sotva dôjdu k vrcholu a uspokojenie, "píše server shortnews.de. "V takom prípade často postačí jediné - jednoducho na to nemyslieť a sústrediť sa na milovanie. A to krásne potom naozaj príde," dodáva spomínaný portál.

Veľa žien napríklad sužuje jeden úplne konkrétny problém

Napriek maximálnemu vzrušenie zostávajú ich intímne partie nedostatočne vlhké. To potom pri pohlavnom styku prináša žene bolesti a nepríjemné prežitky bez dosiahnutia vytúženého orgazmu. "Pritom riešenie tohto trápenia môže byť podľa sexuológov aj dlhoročných skúseností v podstate jednoduché a ľahko dosiahnuteľné. Má podobu tuby s účinným lubrikantom uložené v zásuvke nočného stolíka. A je po bolestiach," radí server shortnews.de.

Problémy v spálni? Aj s pivným bruchom či malými prsiami dá prežiť báječný sex


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky