Problém s nadviazaním vzťahu

Kým kamarátky okolo Vás sa stávajú nielen priateľkami, milenkami, ale aj manželkami a matkami, Vy ste stále sama? Vyhovuje Vám samota, či by ste si už chcela užívať života vo dvojici? Kde je však chyba, že sa Vám nedarí nájsť toho pravého?


Skúste nahliadnuť do Vášho vnútra. To, ako vnútri seba uvažujete, to, ako o sebe a druhých zmýšľate, sa potom, hoci treba vedome nechcete, premietne smerom von od Vás. Vzápätí sa Vám však všetky zmýšľanie, postoje, nálada vráti ako bumerang. Naozaj tu platí, že zožnete to, čo ste zasiala. Vyžaruje Ak z Vás negatívne energie, potom je len malá pravdepodobnosť, že zaujmete mužské náprotivky, ktoré sa Vám páči.

Postava modelky

Nepatríte práve k štíhlym ženám? Naopak sa na Vašom tele usadilo pekných pár tukových špičky? Vedzte, že nielen štíhle ženy majú muža, muža, ktoré ich milujú a obrazne povedané na rukách nosí. Každá žena má právo byť šťastná, Každá žena má právo na spokojný život s mužom po boku. Tak, ako láska kvitne v každom veku, tak sa jej muža dariť u všetkých typov žien. Oveľa dôležitejšie, než dokonalosť postavy, dokonalosť kriviek, je Vaše vnútro, správanie, zmýšľanie. Krása je len pozlátko. Tým však však nehovoríme, aby ste o seba neopatrovali, módne sa neobliekala, vkusne sa líčila, mala slušivý účes ai

Je dokonalá postava zárukou spokojného vzťahu?

Toľko ste na sebe drela, odoprela sa v jedle, aby ste dosiahla Vašej vysnívanej postavy. Teraz sa cítite skvele vo Vašom "novom" tele. Ako to, že keď máte teraz postavu modelky, tak sa predsa od Vás muži tak trochu stráni? A stále nemôžete nájsť muža, ktorý by Vás chytil za srdce? Budeme sa opakovať. Nedokonalá, ale ani dokonalá postava Vám nezaručí spokojný vzťah. Ostatne, stačí sa len rozhliadnuť okolo seba. Uvidíte ženy, ktoré majú veľmi ďaleko do dokonalých kriviek, a napriek tomu sa drží ruka v ruke s fešným mužom, a očividne z oboch z nich vyžaruje šťastie a láska. Uvidíte aj ženy, ktoré sú sošné, ako vytesané od majstra sochára, a ak sa im pozriete bližšie do tváre, môžete aj vidieť smútok, bol, a možno aj akési vnútorné nepriateľstvo. Lenže, to je ono, o čom sme hovorili. Onú masku, ktorú si žena nasadila na svoju obranu, aby na ňu niekto príliš nezíral, tej si všimnú všetci, nie len ten dotyčný, ktorého sa žena chce zbaviť.

Potreba životného elánu

Ako trávite váš voľný čas, kedy nie ste v práci, nemáte žiadne povinnosti? Bývate poväčšinou len doma, medzi štyrmi stenami? Vedzte však, že doma nikoho nenájdete. Maximálne k Vám zavíta pracovník doručovacej, či iné služby, sused a pod Samozrejme, nie je tu vylúčené, že práve jeden z daných mužov nebude práve mužom Vášho srdca. Pre istotu môžete nechať svoje srdce otvorené. A okrem domova, keď sa pozeráte na televíziu, surfujete po internete, upratujete, čítate si, leňošíme, čo ďalšieho robíte? Vyrazíte tiež niekam? Sem tam do kina s kamarátkou, na nákupy, do reštaurácie na kávu? Nejaká akcia tu skutočne je, to nemôžeme popierať. Na druhú stranu, pozrite sa na to, či nie je váš život príliš fádny, tiahly, akoby bez života. Skúste sa prebudiť, a to nie len tým spôsobom, že zatlačte budík, ktorý Vás svojim zvonením prebral zo spánku. Vneste do vášho žitia čerstvý vietor. A vôbec nie je potrebné čakať, až bude nový mesiac, alebo snáď ďalší rok. Aj keď ženy tak rady dávajú predsavzatia, že od prvého ďalšieho mesiaca budú chudnúť, budú lepší atď, tak je to len určitá pomocná barličkou. Tú predsa nepotrebujete. Vy ste nepochybne silnou osobnosťou sama od seba. A tak, nečakajte na ďalšie pozvanie od kamarátky. Pokojne vyrazte sama do stredu mesta. Môže tam na Vás čakať mužné šťastie.

Láska na pracovisku

Ste typickou workoholičkou? Doslova žijete pre prácu, keď robíte od nevidím, do nevidím? Šéf je s Vami veľmi spokojný, a tak Vám ako sa patrí nakladá? Každý ďalšiu úlohu beriete ako veľkú výzvu, ktorá Vás však v úsilí posunie ešte o kus ďalej? A teraz si však položte otázku. Ako dlho takto pracujete? Sú to už dlhé roky? A ako si ďalej predstavujete váš život, stále rovnako? Potom sa však nečudujte, že nemáte v láske príliš veľké šťastie, a ste sama. Láska môže kvitnúť aj na pracovisku, o tom niet pochýb. Spoliehať sa však na to, že v práci nájdete muža, ktorý bude Vašim životným partnerom, nie je práve ideálne. Okrem toho, ak by sa navyše išlo o Vášho podriadeného, ​​nadriadeného, ​​ale aj kolegu, vždy to zaváňa určitým nebezpečenstvom. Vždy sa totiž môže nájsť niekto, kto Vám nebude priať.

Vrátenia sa k minulosti

Iste ste aj Vy, ako malá mala známu hračku, ktorá nestráca na svojom pôvabe ani po dlhých rokoch? Možno, že to ani nevnímate, nepripúšťame si to, ale môžete so sebou stále brať Vašu minulosť. Ak za sebou máte jeden, či dokonca viacero nevydarených vzťahov, potom z Vašich očí môže vyžarovať určitá bojazlivosť, neistota, ohrozenia. Toto Vaše rozpoloženie sa však tiež môže premietnuť do držanie Vášho tela, do kŕčovitosť, a samozrejme do Vášho správania. Snažte sa odpútať od Vášho "káčera". Ponechajte ťahanie povrázku detstva. I keď to pre vás môže byť ťažké, začnite s čistým štítom. Minulosť Vás môže príliš zväzovať, spútavať. Uvoľníte Ak sa, spálite za sebou mosty, potom budete pripravená pre nový život, nový vzťah.

Viera v seba samého

S vyššie uvedeným súvisí aj miera Vášho sebavedomie a miera Vašu dôveru. Ako ste na tom s dôverou u ostatných? Môžete sa spoľahnúť aj na druhej, alebo si radšej všetko urobíte sama, a druhým príliš nedôverujete? Ste k ľuďom nedôverčivá nielen po stránke pracovnej, ale aj súkromné? Avšak, prílišná podozrievavosť nie je práve ideálnym východiskovým stavom pre nadviazanie novej známosti. Ak totiž budete už vo fáze hľadania podozrievavá ku každému, kto sa okolo Vás len mihne, potom Vás len ťažko niekto presvedčí o tom, že sa mýlite. Verte, že nie je možné každého hádzať do jedného vreca. To, že Vás niekto niekedy sklamal, ešte nesvedčí nič o tom, že ďalší muž, ktorého stretnete, bude rovnaký. V živote vás môže stretnúť ešte plno sklamanie. Ak však budete k životu, k láske pristupovať pesimisticky, nedôverčivo, potom máte veľkú šancu, že budete k sebe priťahovať stále rovnaké typy. Typy, ktoré Vám nevyhovujú.

Hľadáte dokonalosť?

Nie ste príliš náročná na to, aký by mal byť Váš náprotivok? Nehľadáte náhodou dokonalého muža, ktorý by vynikal vo všetkých oblastiach? A ak sa už stane, že nájdete ideál muža, potom predsa pátrate ďalej tak dlho, kým niečo nenájdete? Ste Vy sama dokonalá? A nie je dokonalosť tak trochu nuda? Okrem toho, nikto z nás nebude nikdy po všetkých stránkach 100% dokonalý a ideálny pre toho druhého. Alebo sa naopak tzv uspokojíte s málom s tým, že si plánujete, ako muža pretvoríte k obrazu svojmu? Možno, vo fáze zamilovanosti, sa Vám tento zámer bude dariť. Opadne Ak však zamilovanosť, muž veľmi rýchlo prozře Vašu stratégiu. A to, či s Vami zostane, bude závisieť na tom, na ako pevných základoch Váš vzťah stojí. Aj keby ste sa rozhodla pre dokonalého muža, supermana, tak sa jedného dňa "pokazí". Sme ľudskými tvormi, a tak nie je možné, aby sme boli bezporuchovým. A ak by sme to prehnali, tak aj žitia s robotom by Vás príliš nemuselo napĺňať. Aj technika totiž sem tam zlyhá.

Problém s nadviazaním vzťahu


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky