Posteľové trapasy

Začínajúcim, ale i skúseným milencom sa môže pri intímnej chvíľke stáť trapas, po ktorom by sa najradšej tzv nevideli. Snažíte sa, aby ste v posteli boli uvoľnení, bez prílišnej kŕčovitosť, hranosti, lenže ajhľa, uvoľnení ste boli až príliš?


Možno, že práve Vy patríte k tým šťastným

Ktorí doteraz nemuseli riešiť posteľovú nepríjemnosť, po ktorej sa Vám vohnal červeň do tváre. Alebo máte naopak nejednu piepornú historku, ktoré sa s odstupom času zasmejete, a dávate ju k dobrému pri stretnutí s priateľmi, či Vás taký trapas stál aj vzťah, ako náprotivok doslova nevydýchal Vaše ulítnutí. V každom prípade, posteľové trapasy sa stávajú, sme predsa len ľudia. A aj keby sme sa po všetkých stránkach kontrolovali, strážili, potom nás môže zradiť aj naše vlastné telo. Ruky a nohy Vás môžu počúvať, ale čo také útroby? Nad nimi máte len ťažko kontrolu.

Keď sa v posteli uvoľníme príliš

A začneme tým, čo sme už v úvode naznačili, a tak trochu načali. Každý z nás môže mať vypozorované, ktoré potraviny mu nerobia dobre, respektíve ho nadúvajú, a potrebuje si po nich uľavovať. Sú však dni, kedy prakticky nič z uvedených "nebezpečných" potravín nezjete, a napriek tomu si nemôžete pomôcť, a uľavujete si, či už nahlas, alebo potichu, zato však s nie práve príjemným zápachom. Ak ste doma v súkromí, potom sa prakticky nemusíte nijako kontrolovať, a stačí si dôjsť na toaletu. Lenže, čo ak ona potreba uľaviť si príde v moment, kedy ste s milovaným partnerom?

Pšouknutí v posteli pri orálnom sexe

A čo keď ste natoľko zabraní do romantickej predohry, či samotného milostného aktu, že prestanete mať kontrolu nad Vaším telom, ako si užívate slastných okamihov, a tu z Vás nahlas vyjde zvuk, ktorý sa nedá s ničím iným zameniť? Nemusíte si však tiež uľaviť nahlas, všetko môže prebehnúť potichu, ale nanešťastie sa miestností začne šíriť odporný zápach akoby skazených vajíčok. Čo potom, keď si zrovna budete navzájom užívať orálneho sexu? Onen zvuk vybojujete na susedov zhora a onen zápach na kanalizáciu či rozbitý záchod? Alebo budete robiť akoby nič, a budete sa snažiť zvuk i odér zamaskovať ešte intenzívnejším milovaním? Či sa začnete prudko ospravedlňovať, a dokonca utečiete z bytu, domu partnera? Snažte sa zachovať chladnú hlavu, a konajte podľa momentálnej situácie. Vedzte, že zatiaľ čo teraz považujete ono pšouknutí za úplný trapas najväčšieho kalibru, ak budete s tým istým partnerom niekoľko rokov, potom je veľká pravdepodobnosť, že ona pšouknutí už riešiť nijako nebudete.

Zvyšok toaletného papiera na intímnych miestach

Muži to majú v niektorých ohľadoch jednoduchšie. Ak by sme vzali malú potrebu, potom ju môžu vykonať prakticky kdekoľvek, pretože si nepotrebujú zložito dávať dole nohavice, spodnú bielizeň a obnažiť celú spodnú časť svojho tela. Avšak nie je to len o otázke vykonanie malej potreby. Aj následné utretie je u nich ľahšie, a neprinesie im žiadne nemilé prekvapenie. To ženy v tomto ohľade sa môžu stretávať s ďalším trapasom. Toaletný papier, nehľadiac na to, ako je kvalitná, jemný, pevný, sa môže v ženských intímnych partiách pri utieranie odtrhnúť, a pekne sa uvelebiť na miestečku, kde ho žena nenájde. Čaká Ak nás schôdzka, potom mnohí z nás sa pred ňou osprchuje, či okúpe, aby sme boli čistí, voňavé, pripravení na prípadné milovanie. Žena môže byť akokoľvek dobre osprchovanie, ale pred schôdzkou, či priamo počas nej, si odskočí na toaletu. A tu už asi tušíte, čo sa stane.

Toaletný papier v ústach muža pri orálnom sexe

Po vydarenej večeri, či kine, prechádzke, ide pár do spálne, aby sa pomiloval. A je prakticky jedno, či nechajú svietiť prítmí lampy, alebo úplne zhasnú. Ak sa rozhodnú nielen pre misionársku polohu, ale aj pre orálny hrátky, môže muž zaznamenať čosi zvláštneho, čo zostalo v jeho ústach. Čo to asi bude? Netreba hovoriť, že onen kúsok toaletného papiera, úhľadne zmotaný do ruličky. Tu sa žena len ťažko vyhovorí, ako v predchádzajúcom príbehu, na suseda, či kanalizáciu. A bude celkom aj ťažko k uverenie, keď muži povie, že sa pred schôdzkou sprchovala. Muž tomu neuverí, pretože sám s týmto nemá skúsenosti, na rozdiel od ženy. Takže, milé dámy, ako Vaše kroky namieri do spálne, radšej si odskočí skontrolovať, či sa kúsok bieleho papiera neukrýva na intímne časti vášho tela.

Vzduch vychádzajúci z vagíny

Zostaneme ešte u žien, ktoré sa môžu dočkať ďalšieho, nemenej ojedinelého prípadu, ktorý sa im môže pri milovaní štát. Nadviazať by sme mohli na prvý spomínaný posteľový trapas, kedy z Vás vyjde zvuk, u ktorého nie je pochýb, odkiaľ pramenil. Lenže podobný zvuk nemusí zákonite vyjsť len zo zadných partií. Ženy už vedia, čo máme na mysli. Onen zvuk veľmi podobný už uvedenému prípadu, totiž môže vychádzať aj z vagíny. K danému dochádza, ak sa do ženy dostane vzduch, ktorý sa potom následne dostáva von. Veľmi častým príkladom môže byť klasická súlož, kedy muž zasouvající svoj penis do ženy, ho počas akcie vyberá a opätovne zasúva. Týmto jeho činom síce spôsobuje sebe i partnerke rozkoš, ale súčasne dáva veľkú šancu blížiacemu sa trapasu. Po milostnom akte muž zo ženy penis vyberie, kedy je potom možné započuť už spomínaný zvuk. Muž bude iste prekvapený, však si bude myslieť, že si jeho partnerka uľavila. Len ťažko mu vymluvíte, že zvuk nevyšiel zo zadnej časti, ako si myslia. A tak, hoci bol sám muž strojcom neskoršieho nedorozumenia, bude to žena, ktorá bude za jeho čin pykať.

Keď sa muži nepostaví penis

A aby sme nezostali len u žien, určite spomenieme pomerne častý obrázok, ku ktorému môže dôjsť, ak je muž príliš spoločensky unavený, neverí si príliš, či s milovaním iba začína. Ťažko však povedať, či sa nedostatočné stoporenie penisu dá považovať za trapas. Svojim spôsobom by sme mohli túto príhodu prirovnať k tomu, že žena nie je dostatočne vlhká, je suchá, a preto sa muž do nej nemôže dostať. To, že sa muži nepostaví penis, býva skôr obvyklým obrázkom ako trapasom. Lenže muži berú nepostavenom penisu za svoju prehru, stratu mužnosti a pod Tu bude veľa záležať na tom, ako sa k danej situácii postaví partnerka. Ak by muža začala zosmiešňovať, posmievať sa mu, ľutovať, potom mu moc nepomôže. Skôr by sa žena mohla dočkať toho, že ich milovanie, ak je prvý, môže byť aj posledný. Neztopoření penisu je nepríjemnou záležitosťou, rozhodne nie trapasom.

Vŕzgajúce posteľ pri súloži

Presuňme sa od tela, ktoré nám môže pripraviť nejednu zradnú chvíľku. Ak by sme sa pozreli, kde najčastejšie sa páry milujú, tak nám nepochybne vyjde posteľ. Aj keď môže byť po pár rokoch tak trochu nuda byť len v posteli, keď potom skúšame milovanie v sprche, na pláži, vo vírivke pod, predsa len posteľ vedie. Lenže sama posteľ nám môže pripraviť nejedno prekvapenie. Poväčšinou, ak sme s kolegom už dlhšiu dobu, nás nijako zásadne nevykolejí, ak by posteľ s našou súloží rytmicky Vrzala. Niečo iné je to však u začínajúcich milencov. Tí môžu povrzávání brať negatívne, rušivo, a čo potom, keby posteľ pod náporom divokého sexu rupla, rošt sa rozlomil? Vŕzgajúce posteľ môže byť veľmi rušivým elementom. Je však možné tento zvuk eliminovať pustenú hudbou, a to do tej doby, než sa rozhodnete pre kúpu nového letiska.

Posteľ ukrývajúci cudzie spodnú bielizeň

U postele ešte zostaneme. Bohužiaľ sa môžete tiež ocitnúť v situácii, kedy si pri milovaní s Vaším partnerom všimnete, že v posteli je čosi, čo Vám ani jemu nepatrí. Čoskoro zistíte, že držíte v ruke spodné nohavičky, alebo podprsenku. Trapas, z ktorého môže muž vykorčuľovať tým, že Vám spodnú bielizeň zakúpil ako darček k blížiacemu sa výročiu, Vášmu sviatku apod Čo však v prípade, keď bielizeň nebude očividne nové? Všetko sa môže vysvetliť aj tým, že partner byt požičal na noc kamarátovi. Než teda začnete mužovi nadávať, dajte mu šancu situáciu objasniť.

Posteľové trapasy


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky