Po akom mužovi ženy túžia?!

Prieskum britského magazínu Saga priniesol zaujímavé výsledky týkajúce sa preferencií žien rôznych vekových skupín. Zo štúdie vyplýva, že mladé ženy túžia po vysokom a zjedia Brunette s atraktívnymi rysy a ambiciózny povahou.


Ich babičky dávajú prednosť milému a spoľahlivému muži s erotickou iskrou

A práve vzájomné iskrenie je pre ženy po sedemdesiatke ešte o niečo dôležitejšie ako pre ženy pred menopauzou. "Tieto výsledky nám poskytujú celkom fascinujúce pohľad do skutočných vzťahov naprieč generáciami. Je povzbudzujúce, že ľuďom po päťdesiatke sa vracia túžba po erotickom iskrenie a že ženy si stále cenia toho, čo ako prvý priťahuje muža k ich partnerkám. A zaujímavé tiež je, že v porovnaní s mladšími kladie dôraz na úprimnosť menej starších žien, "komentovala výsledky prieskumu Emma Soames, šéfredaktorka magazínu Saga. Kým mladé ženy považujú úprimnosť za najdôležitejšie, ich babičky dávajú prednosť milému slovku útechy pred pravdou za každú cenu. Polovica mladých žien ale stále očakáva, že muži budú vychovaní "postarom" a zaplatí za ne víno ​​a večeru. Ďalšie vysoko cenenou vlastnosťou sú mužove ambície.

Staršie ženy tiež dbajú trikrát menej na atraktívnu tvár ako ich dcéry a vnučky ao niečo viac si cenia erotického iskrenia, hoci to je dôležité pre všetky ženy naprieč generáciami.

Po akom mužovi ženy túžia?!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky