Ona je muž!

Pred tromi rokmi sa ešte volal Leandro Cerezo a bol nešťastný. Potom sa nechal Leonardo preoperovat na ženu.Říká si Lea T. a zákazky sa mu / jej len hrnú, krátko po náročnej operácii.


A niekoľkoročnej hormonálnej liečbe sa stala Lea T. tvárou luxusnej značky Givenchy a teraz aj novej kolekcie značky Blue Man

"Celé detstvo som trpela, cítila som sa uväznená v cudzom tele. Priala som si byť homosexuál, to by mohlo mojej rodine ublížiť menej. Ale proste som sa narodila v mužskom tele, ktoré som nemohla akceptovať, "vysvetlila svoje pocity v populárnej šou moderátorky Oprah Winfrey. "Keď začnete brať hormóny, začne sa vaše telo počas krátkej doby meniť. Zmení sa koža, vlasy začnú rásť, boky sa zaguľacujú. Musíte si zvyknúť na to, že sa transformujte v niekoho iného. "

Hormonálnu liečbu zakončila séria chirurgických zákrokov. Teraz je brazílska modelka múzou Riccarda Tisciho, návrhára prestížnej módnej značky Givenchy, ktorý niekoľkokrát vyhlásil, že Lea T. je jeho bohyňa. Jej exotickú tvár a dokonalé telo zachytil v kampani pre Blue Man preslávený módny fotograf Terry Richardson.

Ona je muž!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky