Netradičné miesta na sex - okoreňte si život

Spálne už vás omrzela a sex na posteli vám pripadá fádny a stereotypné? Môžete si vylepšiť svoj sexuálny život zmenou prostredia, v ktorom sa oddávate milostným radovánkam.


Posteľ a spálňa je štandard, ktorý vo väčšine prípadov postačuje aj vyhovuje

Ovšem spestrenie sexu v podobe vyskúšanie netradičných miest je pre nemalú časť párov časom viac ako atraktívne. Je samozrejme vecou subjektívneho posúdenia, čo sa vníma pod pojmom netradičné. Zarytým puritánům príde netradičné sedačka v obývačke, zatiaľ čo pre niekoho iného je to úplne bežná klasika. Podobne to je s kúpeľňou. Hrátky vo vani alebo na práčke sú celkom časté. Z toho dôvodu vám teraz prinášame niekoľko tipov na tie naozaj menej tradičné miesta na sex.

Balkón a terasa

Nemusíte ani opúšťať inak úplne bežné ubytovacie priestory a vaše milovanie dostane nádych adrenalínu a pocitu niečoho zakázaného. Stačí len otvoriť dvere z izby a zájsť na lodžiu, balkón či terasu. Sex na takom mieste, ktoré nie je ani súkromné, ani verejné, poskytuje nielen čerstvý vzduch, ale aj pocit neistoty a obáv z pristihnutí. Kúzlo toho, že ste už v podstate vonku, ale ešte nie úplne, a že je vaše súkromie stále rôznymi spôsobmi chránené, ale zahliadnutí byť môžete, je pre mnoho párov značne stimulujúce. Musíte sa samozrejme popasovať s nepriaznivými prírodnými a rozmerovými podmienkami, ktoré môžu nastať, ale výsledok stojí za to. Len pozor vtedy, ak sa nachádzate v prízemí.

Auto

Subjektívne môžu pôsobiť aj tradície a kultúra. Kým pre Američanov je sex v aute niečo, čo niekedy zažil prakticky každý, v našej domovine to nie je zďaleka štandardom. Američania jednoducho v autách žijú a je to pre nich prirodzené prostredie. Automobily v ČR často nemajú tak veľké rozmery a Česi automobilovou dopravou nevnímajú toľko ako súčasť života. To je tiež dôvod, prečo je pre rad ľudí u nás auto skutočne netradičným prostredím pre sex. Neponúka síce ktovieaký komfort, často sa radiaca páka pripletie tam, kam nemá, ale pre spestrenie nejakého zaujímavého výletu je sex v aute ako stvorený. Stačí zájsť niekde bokom alebo do prírody ao zábavu máte postarané.

Výťah

Výťah je svojím malým priestorom veľmi intímnym miestom. Vo vyšších budovách výťah jede dlhšiu dobu a hlave sa dá jedným kúzelným tlačidlom v medziposchodí zastaviť. Práve v tejto chvíli môže nadísť vaše chvíle. Toto prostredie pochopiteľne ponúka len obmedzené chvíle rozkoše, a to ako z hľadiska priestorového, tak z hľadiska časového.

U výťahu sa dá predpokladať, že ho budú chcieť využívať aj iní ľudia, takže je vhodné skúsiť len nejakú tú rýchlovku, navyše v dobe málo frekventovanej na použitia výťahu. Vyvarujte sa radšej starých panelákových výťahov s presklenými dverami a tiež moderných výťahov v komerčných budovách so zabudovanou kamerou. Následky by inak mohli byť nepríjemné.

Park

Vonku sa začína pozvoľna otepľovať, prichádza k nám konečne jar, príroda je v rozpuku a ľudia samozrejme taky. Teplé počasie si priamo hovorí o nejaký ten outdoorový sex. Pekná medza niekde u potoka je síce lákavá, ale pre hľadača netradičných miest málo atraktívny. Taká lavička v parku už môže byť zaujímavejšie.

V nočných hodinách tu býva menšia prevádzka, spravidla nie je vidieť na takú diaľku, a keď zostanete maximálne oblečenie a v správnej polohe, budete na nerozoznanie od ostatných bežne sa muchlajících párov. Čo na tom, že vy v tom parku práve robíte niečo oveľa viac, než pubertálne mládež.

Skúšobná kabínka v obchode

Toto miesto je pre skúsených fajnšmekrov. Skúšobná kabínka v obchode so spodnou bielizňou priamo nabáda k nejakým vzrušujúcim zážitkom. Priestor a podmienky dosť podobné tým vo výťahu. Zvýšené riziko pristihnutí a riadnej hanby môže na niekoho pôsobiť stimulačne, avšak ostatní by si podobné maškrty mali poriadne nechať prejsť hlavou.

Prostriedky hromadnej dopravy

Idete ak lidupustou nočné električiek, alkohol v krvi a tma vonku len umocňuje vašu túžbu, potom môže dôjsť na nejaký ten sex v prostriedku hromadnej dopravy. Veľmi populárne v tomto sú tiež nočné diaľkové autobusy a vlaky, pretože vzdialenosť a čas medzi jednotlivými zastávkami býva väčší.

Rovnako priechod sprievodcu možno vysledovať

U MHD hrozí nebezpečenstvo, že ktokoľvek vstúpi na ďalšiu stanicu do auta, alebo si vás všimne vodič. Z toho dôvodu je omnoho praktickejšie a bezpečnejšie len sex rúk, prípadne pusou. Ten sa dá totiž zabezpečiť tak, aby ani prípadný narušiteľ nemusel okamžite spozorovať, čo sa v doprave deje.

Kino

Vďaka rozširovanie multiplexov o mnohých sálach s takmer kontinuálnym premietaním všetkého možného možno navštíviť bez väčších problémov také projekcie, pri ktorých bude divákov natoľko málo, že vám to umožní sex v odľahlejšie časti hľadiska. Prítmí kinosály zneužil pre nejaký ten bozk či osahávačku snáď každý. Patrí to k bežným veciam v našich kultúrnych podmienkach. Sex v kine je ale už oveľa menej tradičné. Pritom podmienky pre neho nemusí byť vôbec zlé. V ideálnom prípade nájdete kino takmer prázdne, s pohodlnými sedačkami a zvukovou kulisou filmu natoľko silnou, že prehluší väčšinu vašich vlastných prejavov.

Netradičné miesta na sex - okoreňte si život


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky