Muži minú na Vianoce za milenky dvakrát viac než za manželky

Zoznamiek na internete sú tisíce. Spájajú príliš krásne aj nie príliš pohľadné, bohaté i chudobné, nezadaných aj zadané. A práve trend zoznamiek hľadajúci milenca a milenky pre zadané jedinca rastie.


Jedna taká americká zoznamka sa rozhodla pred Vianocami preveriť, ako si potom milenky vedľa manželiek svojich milencov vedú

A čísla hovoria jasne. Muži rozhodne rozmaznávajú mnohonásobne viac svoje milostné romániky ako partnerky, s ktorými žijú v domácnosti. Milenky dostanú alebo je za ne utratených o Vianociach v priemere až dvaapolkrát viac ako za manželky.

Kým manželky dostávajú podľa serveru AshleyMadison

Ktorý patrí k dohazovačům bokoviek a mileneckých pomerov, najčastejšie parfumy, produkty pre starostlivosť o krásu a telo a darčekové šeky, milenky teší väčšinou pod stromčekom šperky, luxusné spodné prádlo a pobyty v kúpeľoch a skrášľovacích salónoch. Server AshleyMadison opiera svoj ​​prieskum o nemalá čísla. V roku 2006 zodpovedalo v ankete na 29 tisíc mužov, tento rok to bolo už viac ako 143 tisíc neverných manželov. Z prieskumu je tiež zrejmé, že výdavky na manželky rok od roku klesajú, výdavky na milenky zostávajú v priemere rovnaké.

Muži minú na Vianoce za milenky dvakrát viac než za manželky


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky