Manžel ma núti do sexu skoro denne. Ale mne by stačilo raz za mesiac

Iná žena na mojom mieste by asi bola spokojná a čudovala by sa, na čo si sťažujem. Veď môj manžel po mne aj po 10 rokoch od svadby túži rovnako ako na začiatku. Sex máme niekoľkokrát týždenne, a keby to bolo ešte častejšie, bol by jedine rád.


Viem, že by som mala byť šťastná, ale je to skôr naopak

Cítim sa len unavená a márne sa v sebe snažím vykresať aspon štipku sexuálnej túžby. S Honzom som sa zoznámila, keď som mala dvadsaťdva. Tri roky sme spolu chodili. Po celú dobu bol sex asi najčastejšie činností, ktoré sme sa venovali. Vtedy sa mi to naozaj páčilo a to, že sme to robili prakticky denne, mi prišlo úplne normálne - jednak naše milovanie bolo skvelé a jednak to bol pre mňa dôkaz, že ma Honza miluje.

Po troch rokoch sme sa vzali av našej spálni sa nič nezmenilo

Nemilovali sme sa len v dňoch, keď jeden z nás nebol doma, inak to bola každodenná súčasť zaspávania. Po roku som otehotnela, a pretože som netrpela žiadnymi nevoľnosťami, ani tento stav na frekvencii sexu nič nezmenil. Až posledné dva mesiace pred pôrodom sme trochu ubrali.

Keď sa narodil malý Honzík, samozrejme musel sex na nejakú dobu stranou. Honza to znášal celkom dobre, večer pred spaním sa zatváral v kúpeľni a mne bolo jasné, čo tam robí. Nevadilo mi to, bola som rada, že sa takto "vybije" a nechce nič po mne ani nehľadá povyrazenie inde.

Po štvrť roku sme sa prvýkrát od pôrodu znova pomilovali

Bolo to pre mňa iné ako prv. Telo po pôrode vyzeralo inak, hlava bola nastavená skôr na to, kedy začuje plač bábätka, než na posteľové radovánky. Manžel si to všimol, ale uisťoval ma, že sa to po pár milovaniach zmení. Jeho postoj bol jasný - čím viac sa budeme milovať, tým viac sa ti to začne páčiť. Výsledkom bolo druhé tehotenstvo. To som ale už neprežívala tak pohodovo, často mi bolo zle, a tak sa naše intímne chvíľky značne obmedzili. A po narodení Lucky som po sexe opäť vôbec netúžila.

Honza to videl samozrejme inak

Chcel, aby bolo zase všetko po starom. Nechcel pochopiť, že žena po dvoch pôrodoch, s dvoma deťmi, z ktorých jednému je rok a pol a druhé je novorodenec, má starosti trochu iné. Samozrejme som chápala aj jeho potreby a snažila sa mu vyjsť v ústrety, ale zároveň som očakávala trochu porozumenia aj z jeho strany a snahu o kompromis.

A tak to trvá doteraz

Aj po siedmich rokoch po pôrode druhého dieťaťa je Honza rovnako náruživý a ja libido čím ďalej viac strácam. Neviem, čím to je, že má manžel taký apetít, ale bohužiaľ čím viac sa chce milovať, tým menej mám chuť ja. Hovorili sme o tom veľakrát, vlastne je to v našej domácnosti celkom časté tému hovoru. Ten ale prebieha zakaždým rovnako: Manžel sa chce milovať, ja sa pokúsim mu vysvetliť, že nemám práve náladu a že obdeň to naozaj nezvládam. Odpoveďou mi potom je, že by som mala byť vďačná, že po mne stále takhle túži. A že mu k milovaniu stačí vlastná žena a nie nejaká iná.

Tyhle argumenty ma na jednu stranu urážajú, na druhú stranu uznávam, že na nich možno niečo je, a tak sa snažím, kosba môžem. Lenže nech si vnútorne hovoríte čokoľvek, telu moc neporučíte. Dve malé deti, z toho jedno v prvej triede, druhé predškolské - znamenajú permanentné záprah a na nič iné už moc energie nezostáva.

Bohužiaľ, nemáme možnosť stráženia

Honzovi rodičia už nežijú, ja mám len mamičku, ktorá ale ešte pracuje a predovšetkým býva na druhej strane republiky, takže sa vidíme raz za štvrť roka. Len raz - vlani na jar - sa nám podarilo užiť si pár dní bez detí. Odišli sme do kúpeľov a naozaj si užívali. Prvý deň som celý prespala, ale potom som zrazu bola plná života a na okamih sme sa vrátili do starých čias.

Bohužiaľ to bolo dvojsečné

Honza si odvtedy myslí, že keď to išlo v Luhačoviciach, musí to ísť aj doma. Asi pred štrnástimi dňami sme sa naozaj pohádali. Snažil sa so mnou pomilovať skoro násilím a ma to úplne znechutilo. Nakoniec som na neho zakričala, že je úchyl, ktorý vie myslieť len jedným. A on mi to vrátil s tým, že či sa mi to nepáči, zájde si teda pre potešenie inam. Od tej doby sme sa nemilovali. Hovoríme spolu, ale je medzi nami napätie a Honza si zvykol zaspávať v obývačke pri televízii. Večery trávi doma, takže ho nijako nepodezřívám, že by to myslel vážne. Skôr mi pripadá, že sa ma snaží citovo vydierať. Ale ja naozaj neviem, čo robiť. Ak on chce denne a ja raz za mesiac, tak by predsa kompromis raz dvakrát týždenne mohol prijať. Ale jemu je to stále málo.

Manžel ma núti do sexu skoro denne. Ale mne by stačilo raz za mesiac


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky