Manžel chce, aby som šla na plastiku. Ak odmietnem, opustí ma!

Môj príbeh môže byť varovným poučením všetkým ženám, ktorých životným snom je uloviť bohatého manžela, ktorý sa o nich postará. Áno, peniaze sú príjemné, ale iba vtedy, vie ak je ich majiteľ používať s rozumom.


Ja si za svoju súčasnú situáciu môžem sama. Aký môj manžel je, som vedela dávno predtým, než som si ho vzala. A tak sa vlastne ničomu nečudujem.

Manžel chce, aby som šla na plastiku. Ak odmietnem, opustí ma!

Mohla by som spätne povedať, že som bola mladá a blbá, ale nechcem sa na to vyhovárať. V dvadsiatich som už rozum mať mohla, nejaké skúsenosti som za sebou mala, ale napriek tomu som podľahla mužskému, o ktorom sa asi dalo povedať všetko možné, len nie to, že je to rodinný typ a ideálny partner pre život.

Študovala som vtedy nadstavbu zameranú na cestovný ruch a živila sa najrôznejšími brigádami

Pretože som bola vysoká a štíhla, prihlásila som sa aj do kastingu jednej modelingovej agentúry. Na prehliadky som sa neprebojovala, ale cez agentúru som získavala prácu hostesky na najrôznejších "lepších" akciách. Nechodila som ponúkať nakrájané kocky syra do supermarketov, ale vysielali ma na spoločenské udalosti, predstavovania luxusných produktov, ako sú napríklad parfumy.

Tak som sa raz dostala aj na predstavovaní nového modelu luxusného vozidla

A práve tam som sa zoznámila s Milanom. Pózovala som u auta a usmievala sa do objektívov, keď zrazu doslova priplával, do neho bola zavesená krásna žena. Vyzerali ako dokonalý pár a ja som na nich tak trochu pozerala s otvorenou pusou ako tá baba z dediny, ktorú som tak trochu dodnes.

Obaja si môjho Žirany samozrejme všimli. Zatiaľ čo žena sa povýšene usmiala, Milan sa na mňa uškrnul od ucha k uchu tak nezbedne, že som celá očervenela a potom z neho ďalšiu hodinu nespustila oči. Taký pekný chlap!

Nečakaný telefonát

O to väčší šok prišiel asi za týždeň. Zazvonil mi mobil, na displeji neznáme číslo. "Dobrý deň, Karolíne, tu je Milan. Pekne ste sa na mňa usmievala minulý piatok, pamätáte si na mňa? "Musela som sa na to posadiť. Kde vzal moje číslo?! Keď som túto otázku vzniesla do telefónu, len sa zasmial a povedal, že mi to rád vysvetlí, ale pri dobrom jedle. A pozval ma na večeru.

Váhala som asi sekundu, ďalších päť mlčala, aby to neznelo moc nedočkavo, a potom žoviálne prehodila "A prečo vlastne nie?"

Zišli sme sa ešte v ten deň v jednej z najdrahších pražských reštaurácií. Milan ma hneď na úvod pobozkal na tvár, galantne mi podržal dvere, zvesil kabát, odsunul stoličku. Neviem, čím ma tak upútal, do tej doby som si nemyslela, že si na takéto veci potrpím, ale na raz som si pripadala úplne v inom svete.

Ako som predpokladala, bol podnikateľ, jeho odborom bola autá a doprava vôbec. Ako veľmi bohatý je, som ale zisťovala až postupne. Po jednej večeri nasledovala ďalšia. Pri treťom stretnutí, keď ma prvýkrát vzal za ruku, som sa nesmela spýtala, čo na to jeho pani. "Myslíš tú, cos ma s ňou videla? To nie je moja žena, "povedal stručne a viac sme o tom nehovorili.

Ja hus to pochopila tak, že to teda bola len kamarátka, ktorá ho na akciu sprevádzala

A tak som nič nenamietala proti pozvanie do luxusného hotela, kde sme spolu prvýkrát strávili noc. V ďalších týždňoch sa okolo mňa roztočil kolotoč luxusu a zážitkov. Milan ma neskutočným spôsobom rozmaznával. Stále mi chcel kupovať oblečenie, šperky, kabelky. Len tak mimochodom mi pri večeri oznámil, že za dva dni letíme do Paríža. Moje chabé námietky, že mám školu, odbil s tým, že takúto príležitosť si predsa nenechám ujsť. Ani Barcelonu, ani Londýn. A ani týždennú dovolenku v Dubaji.

Manželka na plný úväzok

Po niekoľkých mesiacoch som zistila, že do školy prakticky nechodím, v mojom skromnom podnájme sa kopia luxusné predmety a môj deň sa scvrkol na čakanie, až Milan zavolá. Bola som ale zamilovaná - do neho, aj do jeho peňazí. To už si ma vozil aj k sebe domov. Okrem obrovskej vily na kraji Prahy mal tiež nádherný podkrovný byt priamo v centre, kde sme spolu trávili rad nocí. Raz ráno, keď sme sa pred vchodom rozlúčili a ja zamierila k sebe, mi zrazu zastúpila cestu tá žena, s ktorou som ho videla prvýkrát.

"Nemysli si, že ho získaš pre seba. To sa ti nepodarí, "zasyčala na mňa. Prekvapene som stála a nevedela, čo povedať. "Prepáčte, ale vy spolu predsa nechodíte," povedala som nakoniec. Ona sa len trpko zasmiala a povedala: "Ale áno. Rovnako ako ty. A ďalších desať ženských. "

Na Milana som udrela hneď ten večer

Prekvapil ma. Nezapieral, jednoducho konštatoval, že má ženy rád. Bola som rozhodnutá baliť kufre, ale potom ma šokoval ešte viac. Ma má vraj najradšej a chce so mnou žiť. Len mu to došlo až teraz. "Nezaručuje ti, že tí budem verný, ale môžem ti ponúknuť, že si ťa vezmem," vyhlásil, akoby ho to zrovna napadlo.

Vzali sme sa o tri týždne neskôr na Zanzibare. Len sami dvaja

Od tej chvíle som sa stala manželkou na plný úväzok. Školy som na Milanovo naliehanie nechala, do práce nešla. "Tvojou jedinou úlohou bude starať sa o seba, aby si bola stále tak pekná a dobre ma reprezentovala," nechal sa počuť. Potom dodal, že za to pohodlie, ktoré vďaka nemu mám, on očakáva, že nepriberiete a budem robiť všetko pre to, aby som vyzerala skvele. Brala som to ako vtip, ale on to myslel úplne vážne.

Požiadavky na vzhľad sa stupňujú

No a tak už zhruba osem rokov trávim tým, že sa starám o svoj vzhľad. Môj deň prakticky tvorí len cvičenie, návštevy kaderníka, kozmetičky, masáže, nákupy - a večer nejaká akcia s manželom, kam ho sprevádzam ako pekný doplnok. Čo sa spočiatku zdalo ako život snov, sa postupne mení na peklo. Milanove nároky - a pritom je o dvadsať rokov starší než ja - sa stále stupňujú. Je mi 29 rokov, no on už skúma, že mám vrásky pri očiach.

Keď som raz prehovorila o deťoch, odbil ma s tým, že na tie je more času a treba ich vôbec ani chcieť nebude. "Navyše by ti to pokazilo postavu a už by si sa mi asi nepáčila," nasadil tomu korunu. Vraj si mám vážiť toho, čo mám a nevymýšľať blbosti. Čo by za to iná dala, keby ju niekto tak rozmaznával.

Pred mesiacom prišiel s nápadom, ktorý ma už naozaj nadvihol

Položil na stôl kreditnú kartu a odprevadil to slovami: "Páčilo by sa mi, keby si mala väčšie prsia. Tu je sto tisíc a nájdi si najlepšieho plastického chirurga, ktorý ti to urobí. "Pozerala som na neho a len pomaly vrtela hlavou. "Nie, to teda neurobím. To už naozaj preháňaš. Nič také nepotrebujem a ty to vieš. "

"Ale ja si to prajem. Keď je tá možnosť, aby moja žena mala veľké prsia, chcem zistiť, aký to je. Peniaze na to mám, tak prečo nie, "hovoril, ako keby som bola nejaká vec. A dodal, že ak sa mi to nepáči, nikto ma tu konieckoncov nedrží!

Vôbec ho poslednou dobou nespoznávam

Mám pocit, že si len snaží niečo dokazovať. Aj pri všetkej skromnosti viem, že vyzerám dobre, aby aj nie, keď nemám na práci nič iné než starostlivosť o seba. Ale Milanovi to stále nestačí. Ako keby skúšal, čo vydržím. Na jednu stranu sa ku mne chová stale pekne, ako chlap, ktorý ma má rád, na druhú mňa ale takto zraňuje. Neviem, čo si o tom myslieť. Na plastiku ísť nechcem. Čo by si vymyslel nabudúce? Bojím sa ale, čo príde, keď neposlúchne.

Manžel chce, aby som šla na plastiku. Ak odmietnem, opustí ma!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky