Kto nechce vysedávať u lekárov, musia mať orgazmus denne

Kto nechce vysedávať u lekárov a chce byť do vysokého veku fit, musí o svoje zdravie starať. Receptov existuje rad. Treba zaradením jablká každý deň do jedálnička sa človek chráni pred chorobami najrôznejších druhov.


Nová štúdia zo Severnej Karolíny ale ponúka príjemnejšie elixír mladosti a zdravia - orgazmus

Ľudia, ktorí zažijú pri milovaní aspon 200 orgazmov ročne, žijú dlhšie a vyzerajú o šesť rokov mladší než ich rovesníci bez sexu. Experti z Duke University v Severnej Karolíne preukázali, že medzi počtom orgazmov, všeobecným zdravotným stavom a dlhovekosťou existuje pozitívny vzťah. Čím viac orgazmov človek má, tým je zdravší a žije dlhšie.

Orgazmus pomáha rýchlo zbaviť sa všetkých tenziou a napätie fyzického i psychického rázu

Pretože po vyvrcholení dôjde k uvoľneniu radu hormónov pôsobiacich ako relaxancium. Orgazmus tiež pomáha zaspať, po jeho skončení sa telo opäť pôsobením hormónov a poklesom tlaku prepína do režimu spánku. Orgazmus navyše dokáže liečiť aj depresívne stavy, lebo počas vyvrcholenia sa uvoľňujú endorfíny.

Navyše sa uvoľňuje aj hormón DHEA, ktorý posilňuje imunitný systém

A osoby súložiaci často a pravidelne majú tiež viac imunoglobulínu A. Milovanie posilňuje svaly, obzvlášť v urogenitálny sústave ženy. Orgazmus navyše dokáže vďaka oxytocínu uľavovať od bolesti a ďalej posilňuje krvný obeh a znižuje riziko niektorých typov rakoviny, obzvlášť prostaty.

Kto nechce vysedávať u lekárov, musia mať orgazmus denne


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky