Koľko mužov je spokojných so svojím sexuálnym životom?

Podľa najnovšieho rozsiahleho prieskumu medzi mužmi z USA, Británie, Kanady a Austrálie je plne spokojných so svojím pohlavným životom len každý desiaty. Pritom celá štvrtina dospelej mužskej populácie nemá žiadny pohlavný život.


Páni pritom považujú za najdôležitejšie v romantickom vzťahu pocit blízkosti so svojou partnerkou.

Z prieskumu, do ktorého sa zapojilo 70 tisíc mužov všetkých vekových kategórií, vyplýva, že častejšie sexuálnej aktivity by privítalo 20 percent mužov, kvalitu sexu by zlepšila štyri percentá a menšie zlepšenie očakáva 39 percent mužov. Len dvanásť percent pánov je so svojím pohlavným vystrájaním plne spokojných. Pokiaľ ale ženy chcú mať z muža romantika, musia mu prejavovať blízkosť a poskytnúť intímne bezpečia. Práve pocit blízkosti je pre 73 percent mužov najdôležitejšie v tom, aby žene prejavovali romantická gestá. Len 18 percent mužov čaká za romantiku sex a zvyšok mužov o romantike nič netuší.

Muži možno túži po sexe denne, ale len jedenásť percent z nich si myslí, že by každodenné sex mal byť normou v partnerstve. Súlož niekoľkokrát týždenne s partnerkou považuje za postačujúce 78 percent mužov.

Koľko mužov je spokojných so svojím sexuálnym životom?


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky