Keď žena miluje dvoch mužov

V našom srdci je pre lásku toľko miesta, koľko mu sami poskytneme. Ak opomenieme lásku rodičovskú, či už k našim rodičom, alebo deťom, môžeme sa tešiť z lásky k druhej osobe. Milovať však môžeme aj viac než len jedného muža.


Možno, že je vo Vašom okolí dievča, žena, o ktorej viete, že okrem priateľa, manžela, má tiež ďalšieho muža, ku ktorému chová nežné city

Ako sa pozeráte na takú ženu? Opovrhujete ňou, odsudzujete, nechápete, alebo ju naopak rozumiete, ľutujete? Prvý možnosti sa Vás môžu týkať, ak ste sa sama doteraz v takejto situácii neocitla. Diametrálne zmena vo Vašom zmýšľania, hodnotenie však môže nastať v momente, kedy Vy sama budete zrazu medzi dvoma mužmi. Muži, kedy každého z nich budete mať rada, aj keď tak trochu iným spôsobom.

Viera v osud

Neveríte na osud? Či si naopak hovoríte, že niečo na veštenie budúcnosti, výkladu kariet, astrologickom horoskope ai, bude? Žiť s tým presvedčením, že je náš život nalinkovaný, a my v ňom nič nemôžeme zmeniť, hoci by sme akokoľvek chceli, môže byť stresujúce, zničujúce. Osud života nás môže viesť po určitej ceste, ktorá nám je daná. Sme to však aj my sami, ktorí si určujeme, či urobíme krok tým, či oným smerom. Všetky naše zmýšľanie, rozhodovanie, konanie, pramení len z nás. A tak sme to my, ktorí do značnej miery ovplyvňujeme, aký náš život bude. Na svojej ceste životom môžeme stretnúť životnú lásku, pre ktorú budeme doslova dýchať. Avšak za rohom môže byť aj ďalší muž, ktorý nás očarí, či už svojím vzhľadom, správaním, vystupovaním, či len možnosťou okúsiť niečo nepoznaného, ​​čo sa nám ponúka.

Žena milujúci dvoch mužov súčasne

Uveďme si príklad zo života. Nastúpite do novej práce, kde Vás čakajú nielen nové úlohy, projekty, výzvy, ale aj kolegovia. Môžete pracovať samostatne, alebo spolu s ďalšími kolegami, či už v kancelárii, alebo v prevádzke na dielni, v sklade atp. Skôr, alebo neskôr sa zblížite s ďalšou kolegyňou, ktorá bude rovnaké "krvi", ako Vy, kedy si budete v mnohých smeroch rozumieť. Rozumieť až na jedno, kedy zistíte, či Vás sama povie, že má manžela, ale súčasne aj priateľa. Manžela, ktorý je potrebné cez týždeň preč, zatiaľ čo priateľ s ňou môže tráviť voľný čas, a byť ju tak na blízku. Neveriacky zakroutíte hlavou, a pomyslíte si, že Vy sama by ste to "nedokázala", aby ste milovala dvoch mužov? Sama máte priateľa, manžela, a prežívate zrovna vrcholnú fázu zamilovanosti?

Za všetko môže zamilovanosť

Lenže zamilovanosť bude pomaly, ale iste upadať, upadať. A miesto dní, keď každý ďalší deň bol prežiarený iným slnečným lúčom, Vás za čas budú čakať už len dni, ktoré sú rovnaké, nijako prekvapivé, nijako vybočujúce, nieto vzrušujúce. Zo stereotypu, nudy, šedej, Vás môže vytrhnúť muž, ktorého náhodnú stretnete, alebo, ktorý nastúpi k Vám do práce, či Vás osloví v posilňovni pod A razom sa ocitnete medzi dvoma mužmi, kedy jedného, ​​ktorého máte doma, stále milujete, obdivujete, uznávate, vážite si ho, ale zamilovanosť tam už nie je. No, a potom muža, ktorý vám môže ponúknuť onen pocit mravčenia, nebezpečenstvo, žiadostivosti, pozornosti, proste všetko, čoho sa vám už nedostáva, chýba Vám, a po čom Vaše srdce túži.

Žena milujúci dvoch mužov - kto zvíťazí

Ponúka sa otázka, ako dlho je možné vzťah s dvoma mužmi prevádzkovať. Takýto vzťah môže trvať pomerne krátku dobu, ale tiež dlhé roky. Ono pôjde aj o to, či sa stály partner, manžel dozvie, že je pre ženu niekto ďalší, dôležitý. Samo o sebe to však ešte nie je rozhodujúce. Sú partneri, muži, ktorí taký vzťah v troch tolerujú, či už mlčky, alebo vedome, verejne. Ide o to, aký vzťah je medzi manželskou dvojicou. Víťaz vo vzťahu v troch prakticky nemusí byť, alebo môžu byť víťazmi všetci traja. Ak by však vzťah skončil s tým, že žena odíde od manžela a zostane s milencom, môže sa potom na prvý pohľad zdať, že tým, kto prehral, ​​je manžel. Lenže nič sa neje tak horúce, ako sa uvarí. Nie je totiž výnimkou, že žena milenca prehliadne, spozná jeho pravú podstatu, a bude sa chcieť k manželovi vrátiť. Na druhú stranu aj "opustený" manžel môže byť oným víťazom. Len čakal na "vyslobodenie", keď mu prestane manželka ubližovať, využívať apod

Nitro ženy, ktoré bojuje s láskou k mužom

Hovoríte si, že žena, ktorá súčasne miluje dvoch mužov, je vypočítavá, rozmazaný? Hovoríte si, že nemiluje len tak, nezištne, že si niečo sľubuje, plánuje? Môže tomu tak skutočne byť, ale pravidlom to rozhodne nie je. Ženská duša je veľmi krehká. Ak duša trpí, niečo ju chýba, logicky hľadá onú chýbajúce čiastočku do spokojné "skladačky". Žena môže milovať dvoch mužov naraz, keď každý z mužov ju môže poskytnúť niečo iné. A žena, ako je na tom ona sama s citmi, ich prejavovaním a hĺbkou? Je logické, že nový svieži vietor, ktorý ju poskytuje milenec, znamená pre ženu viac po stránke vzrušivosti, túžbe po blízkosti, nehe, milovanie. Žena tak bude k milencovi správať nežné city, ktoré "kedysi" správala k manželovi, keď bola zamilovaná. Aj manželovi bude prejavovať lásku a náklonnosť, avšak do svojej vrelosti nebude vkladať toľko priame invencie, ktorá by išla z jej vnútra. Bude si moc dobre vedomá toho, čo všetko s manželom prežila, čo ich spája, ako prechádzali skvelými, ale aj menej dobrými obdobiami ai

Žena milujúci kamaráta svojho partnera

Každý z nás má nejaký okruh priateľov, blízkych, s ktorými sa čas od času, či pravidelne stretávame. A je logické, že keď začneme chodiť, neskôr žiť s kolegom, tak sa niektorí jeho kamaráti stanú aj našimi kamarátmi. Môže sa dokonca stať aj to, že partnerov kamarát sa pre nás stane viac, než len dobrým, či najlepším kamarátom, vôbec. Z kamarátstva sa môže vykľuť aj láska. Nie je ani výnimkou, že počiatok vzťahu medzi ženou a kamarátom partnera bude na ostrie noža, a tak spočiatku by to mohlo vyzerať, že sa bude jednať o otvorené nepriateľstvo. Ono, každý má totiž iné postoje, hodnoty, názory, a okrem toho, nemusíme druhej strane jednoducho a proste tzv sadnúť. Ak bude však príležitosť a možnosť sa bližšie spoznať, preniknúť do vnútra jedinca, potom môže partnerov kamarát spoznať a pochopiť dôvody, čím žena svojho partnera očarila, čím je výnimočná a pod Lenže milovať kamaráta svojho partnera, či manžela, môže byť značne ošemetné. Áno, láske sa len tak nedá rozkázať.

Kamarátstvo môže byť viac ako láska

Nedá sa dávať na rovnakú roveň kamarátstvo a lásku. Kamarátstvo, priateľstvo je mnohokrát niečo viac, než láska dvoch ľudí. Najlepšiemu kamarátovi sa zverujeme aj s vecami, záležitosťami, ktoré nie sú pre uši životného partnera. Kamarátovi môžeme povedať prakticky všetko, a nedostane sa nám žiadneho odsúdenia. Môžeme čakať radu, pochopenie, vysvetlenie, ale nie súdy. S kamarátmi nás spája špeciálne puto, ktoré sa nedá porovnať s láskou mileneckú, manželskou. Ak však dôjde k narušeniu tohto putá, a ešte k tomu ženou, kedy na jednej strane stojí jej partner, manžel, a na strane druhej kamarát jej partnera, potom môže byť aj koniec veľkého kamarátstva. Dvoch mužov hneď tak niečo nerozhodí, neroztrhne od seba. Čo je však môže definitívne rozkmotřit, je práve nežné pohlavie. Sú možnosti, keď jeden môže druhému ženu prebrať. Môže však nastať aj prípad, kedy ten, kto urobí onen krok do "zakliateho", nebude ani jeden z mužov, ale žena. Pre mužov je potom zničujúce, keď si žena začne niečo s jeho kamarátom, najlepším kamarátom, ako, keby sa zamilovala do niekoho neznámeho.

Keď žena miluje dvoch mužov


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky