Keď mi nedáš, dostaneš pár faciek

Násilie proti komukoľvek sa mi protiví, násilie páchané na ženách a deťoch dvojnásobne. Kým sa však osobne nestretnete s niekým, kto to zažil na vlastnej koži, neviete vlastne, aká hrôza to môže byť.


A aké dopady na psychiku ženy majú neriešené problémy domáceho násilia

Petra je moja kolegyňa z práce. Je fajn, pracovitá, svedomitá, ale pomerne tichá. Hoci veľké kamarátky nie sme, nakoniec som to bola ja, kto sa prvý dozvedel, aké "láskyplné dotyky" doma prežíva. Stačila jedna spoločná služobná cesta a Petra sa zosypala ako domček z kariet. Úprimne povedané, bol to pre mňa šok. Petra sa vydávala po vysoké a jej budúci manžel bol o 3 roky starší študent rovnakej školy. Šikovný vtipný, príťažlivý - ale, ako sama opatrne povedala - aj trochu egoistický a panovačný.

Prvýkrát ju udrel rok po svadbe, keď sa priopili s kamarátmi a vrátil sa v bujarej nálade domov

Podľa neho nebola manželka dostatočne ústretová, keď mal chuť na sex. Vtedy urobila Petra prvú a najväčšiu chybu. Namiesto toho, aby sa mu dôrazne postavila, ticho sa podriadila a plná poníženia to všetko zkousla. Lenže nakoniec sa dopracovali vo svojom manželstve k tomu, že muž berie pár faciek akú akúsi predohru. Ak Petra nemá chuť alebo je unavená, proste ju prepleskne. Ona potom vie, že ho nesmie "hnevať" a je mu radšej po vôli ... Pripadá vám to pritiahnuté za vlasy? Mne tiež, kým som sa osobne nestretla s obeťou. Verím jej, že neklame ani v jednom slove.

Keď mi nedáš, dostaneš pár faciek


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky