Jednašedesát rokov spolu šťastne žili v manželstve. Keď zomrela, zastavilo sa mu srdce

Manželia Tommy a Bea Greena žili šťastne v manželstve jednašedesát rokov. Boli si tiež skvelými priateľmi a ich vzťah obdivovali ľudia v širokom okolí. Lenže keď dostala Bea rakovinu, všetci sa obávali najhoršieho.


Že boj s chorobou prehrá a Tommyho zanechá na svete samotného

Potom, čo jej nádorové ochorenie skutočne vzalo život, manžel sa dlho smútkom netrápil. Sedem hodín po svojej manželky zomrel tiež. Jednašedesát rokov spolu šťastne žili v manželstve. Keď zomrela, zastavilo sa mu srdce. "Tommy Greene vždycky tvrdil svojej rodine, že si nemyslí, že by bol schopný prežiť jediný deň bez svojej manželky Bey, a zdá sa, že ich láska bola skutočná," uviedol k prípadu manželov zo Severnej Karolíny denník New York Daily News.

Bea zomrela vo veku osmasedmdesáti rokov v piatok 7. júna v 6.50 ráno

V ten istý deň o sedem hodín neskôr vydýchol naposledy aj o rok starší Tommy. Zastavilo sa mu srdce. V tej chvíli ho utešovali príbuzní. S Beou mali päť detí, osem vnúčat a jedenásť pravnúčat. "Keď sa niekto opýtal Bey, čo bude Tommy robiť, ak ona zomrie skôr, odpovedala, že si ho vezme so sebou," uviedol duchovný a rodinný priateľ Dave Kiehn pre New York Daily News.

Jednašedesát rokov spolu šťastne žili v manželstve. Keď zomrela, zastavilo sa mu srdce


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky