Holdujte sexu a doktori môžu ísť do penzie, tvrdí mail kolujúce od Aše po Jablunkov

E-mailovú korešpondenciu v Čechách, na Morave aj v Sliezsku teraz obohatil súbor so štrnástimi fotografiami vskutku fešných nahotinek a pozoruhodným textom. Ak by platilo všetkých desať nižšie uvedených bodov, prišla by väčšina lekárov na svete o kšefty.


1. Sex je liekom na krásu. Vedecké testy objasnili, že pri milovaní sa produkuje množstvo estrogénu, ktorý dáva vlasom prirodzený lesk a pokožke hebkosť.

2. Nežné, uvoľnenie milovanie znižuje riziko vzniku dermatitídy, vyrážok a škvŕn na koži. Produkovaný pot prečisťuje póry a vaša pokožka doslova žiari.

3. Milovanie môže spáliť všetky kalórie, ktoré sa nazbierali pri romantickej večeri.

4. Sex je jeden z najbezpečnejších športov, ktoré možno prevádzkovať. Pretiahne a posilní azda každý sval v tele. Je o mnoho príjemnejšie než plávať dvadsať bazénov a nepotrebujete mať ani žiadnu špeciálnu obuv.

5. Sex je okamžitý liek na miernu depresiu. Uvoľňuje do krvného obehu prirodzený endorfín, ktorý produkuje pocit eufórie a zanecháva vo vás pocit blaženosti.

6. Čím viac sexu máte, tým ste žiadanejší. Sexuálne aktívne telo produkuje významné množstvo látok zvaných feromóny. Tieto jemné sexuálne parfumy privádzajú váš náprotivok k šialenstvu!

7. Sex je najbezpečnejšie sedatívum nie svete. Je desaťkrát efektívnejšie ako diazepam.

8. Každodenné vášnivé bozkávanie vás zbaví zubára. Bozkávanie podporuje vyplavovanie zbytkov jedla zo zubov slinami, znižuje kyselinu, ktorá zapríčiňuje zubný kaz, a predchádza tvorbe zubného povlaku.

9. Sex dokonca zmierňuje bolesť hlavy. Prežitok milovania uvoľňuje napätie, ktoré zužuje krvné cievy v mozgu.

10. Veľa milovania môže dokonca uvoľňovať aj upchatý nos. Sex je prírodné antihistaminikum. Pomáha bojovať s astmou a sennou nádchou.

Je nesporné

Že niektoré z uvedených bodov sú mnohonásobne overené v praxi a naozaj platí. Iné sú však dosť diskutabilné a odborníci z oblasti medicíny by ich pravdepodobne rozbiť na cucky. Naše odporúčanie znie - vyskúšajte všetkých desať výrokov so svojou milovanou či svojim milovaným v objatí. Čo funguje a čo nie, to už zistíte sami!

Holdujte sexu a doktori môžu ísť do penzie, tvrdí mail kolujúce od Aše po Jablunkov


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky