Futbalové vdovy hľadajú rozptýlenie v sexe

Anglické webové stránky, ktoré poskytujú príležitosť dohodnúť si nezáväznú schôdzku, tvrdí, že počas európskeho futbalového šampionátu ich služby vyhľadáva o 77 percent žien viac než obvykle.


Hovorca servera IllicitEncounters.com tvrdia

Že za nárast klientiek môže s najväčšou pravdepodobnosťou Euro 2012. Webové stránky, ktoré majú 680 000 registrovaných užívateľov, vraj zaznamenali nárast aktivity zo strán žien, akonáhle majstrovstvá začalo. Napríklad v utorok (20. júna) večer, keď Anglicko hrala s Ukrajinou o postup do štvrťfinále, na server zavítalo o 82 percent viac žien než obvykle. Kým muži sedeli pri televízii, ženy hľadali niekoho, s kým by si užili trochu viac zábavy. Podobne veľký nárast záujmu žien bol podľa informácií serveru Orange News zaznamenaný aj počas zápasu Anglicka s Francúzskom a so Švédskom.

Bolo vraj možné urobiť aj veľmi jednoduchý graf

Z ktorého vyplývalo, že ako pribúdali sledovanosť futbalu, rástol aj počet záujemkýň o nezáväzný sex. "Je úplne jasné, že záujem verejnosti o futbal rastie, ale zvyšuje sa aj počet žien, ktoré manželov záujem o hru nijako nezdieľajú," hovorí hovorca internetovej zoznamky Rosie Freemanová-Jonesová. Hovorca predpokladá, že záujem o služby, ktoré táto zoznamka poskytuje, v priebehu šampionátu ďalej porastie:

"Niektoré ženy sú až prekvapivo úprimné ohľadom toho, prečo sa na naše stránky prihlásili. Tieto čísla snáď zafungujú ako budíček pre britských mužov - ak sa ženám nevenujete, nájdu si niekoho, kto si na ne čas urobí. A budete mať ohromné ​​šťastie, či pôjde len o salsu alebo zahradničení. "

Futbalové vdovy hľadajú rozptýlenie v sexe


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky