Cuckold zoznamka

Vzrušuje vás predstava vidieť svojho partnera či partnerku pri sexuálnom akte s niekým iným? Ak sa ani Váš náprotivok takej predstave nebránia, alebo by ju uvítal, máte možnosť navštíviť Cuckold zoznamku a uspokojiť svoje priania a túžby.


Čo je Cuckold?

Cuckold sa rozumie praktika, kedy partnera priamo vzrušuje sledovanie sexuálnych hrátok a pohlavného styku jeho partnerky s nejakým iným mužom, alebo naopak kedy ženu vzrušuje pozorovať svojho partnera pri sexuálnom akte s inou ženou. Nie je však až tak jednoduché nájsť k partnerke muža, ktorý by bol ochotný mať s ňou sex pred jej partnerom. Sú však Cuckold zoznamky, ktoré sú zamerané priamo pre tieto typy dvojíc a kde si človek nájde ľahko niekoho tretieho do hry. Cuckold nie je príliš známa sexuálna praktika nie je ani až toľko častá. Nie každému by nerobilo problém pozerať sa na súložiaceho partnera s niekým iným. Avšak ak niekto tieto chúťky má, nie je problém ho v tom podporiť, napr Cuckold zoznamkou. V niektorých prípadoch partnerovi stačí len predstava, že sa jeho milá sexuálne zbližuje s cudzím mužom, niekedy musí byť priamo pri tom, aby dosiahol svoj uspokojenie, av niektorých prípadoch mu môže stačiť samotné rozprávanie partnerky o jej sexuálnych zážitkoch s inými mužmi. Cuckold je typický pre swingers party, kam chodia páry, ktorým robí potešenie si nielen sexuálne užívať s inými ľuďmi, ale sledovať aj svoj náprotivok, ako súloží s druhými. Vo výnimočných prípadoch dochádza k tomu, že medzi troma ľuďmi dochádza k stabilnému pevnému sexuálnemu zväzku.

Cuckold zoznamka

Cuckold zoznamky sú tu pre tých, ktorí by svojej partnerke zohnali partnera pre sexuálny akt, ktorý by mohli pozorovať a tým uspokojovať sami seba. Je ťažké hľadať také sexuálne partnerov bežným spôsobom, pýtať sa, či by bol niekto schopný sexu s jeho partnerkou za jeho prítomnosti a pod Naozaj nie veľa ľudí holduje Cuckold. Nepríjemnostiam sa môže každý veľmi jednoducho vyhnúť, ak navštívi Cuckold zoznamku, na ktoré je záujem ľudí úplne jasný a netreba niečo siahodlho vysvetľovať a vypytovať sa. Ak partner hľadá pre partnerku niekoho na sex, stačí si dať buď inzerát s požiadavkami, koho presne hľadáte, ako by mal vyzerať, čo od neho očakávate a pod, alebo stačí odpovedať na už zadané inzeráty, kde sa buď ľudia ponúkajú párom, alebo by nejaký pár rád niekoho k sebe pribral. Možností je naozaj veľa a nie je nič jednoduchšie, ako sa zoznámiť cez zoznamku, a nájsť presne to, čo každý hľadá.

Ako to chodí na zoznamke?

Na Cuckold zoznamke si vyberiete, či hľadáte muža alebo ženu. Prevažne záleží na tom, či Vy ste žena a hľadáte pre svojho partnera inú ženu, alebo naopak, či ste muž a hľadáte pre svoju partnerku sexuálneho partnera. Najlepšie je samozrejme nutné dohodnúť sa s Vašou partnerkou, akého muža by si k sebe predstavovala, ako starého, akého vzhľadu, aké postavy, akých rozmerov, apod Na základe takéhoto filtra už môžete veľmi jednoducho nájsť to, čo hľadáte. Cuckold zoznamky sú plné mužov i žien, párov, bisexuálnych dvojíc, homosexuálnych párov, apod, ktorí hľadajú niekoho, kto sa priamo teší na sexuálny akt s niekým cudzím. Dokonca na Cuckold zoznamke nájdete páry, ktoré hľadajú aj páry pre výmenu partnerov. Potešiť sa tak môžete hneď dvakrát a to sledovaním svojej partnerky pri súloži s cudzím mužom a uspokojovanie sám seba pri sexuálnom styku s cudzou ženou. Nemusíte tak ani chodiť na swingers party.

Cuckold zoznamka


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Re: Cuckold zoznamka

cuckoldandwife | 21.03.2014 22:58
Manželský pár hľadá pre ženu - HotWife sympatického milenca vo veku 30 až 50 rokov na dlhodobý vzťah v trojici HotWife-cuckold-Bull (Milenec). Hľadáme inteligentného, sympatického, ideálne prirodzene dominantného muža. Manžel je cuckold, Mal by si vedieť o čom to je. Teba by mal takýto vzťah baviť a motivovať k postupnému posúvaniu hraníc s cieľom ovládnuť HotWife a s jej pomocou manžela-cuckolda, bez dopadu na súkromý život. Manžel je v bežnom živote prirodzene dominantný, ale v súkromí túži byť v takomto vzťahu ovládaný. Nehľadáme hranie sa na rozkazy a hranú poslušnosť, hľadáme prirodzenú autoritu. Chceme posúvať hranice, neskôr možno až do úplného odmietania sexu manželky s cuckoldom.

Re: Cuckold zoznamka

Tibor | 11.06.2015 22:08
Zdravím všetkých. Už dlhý čas hľadám hetero pár na dlhodobé priateľstvo. Je to veľmi ťažké, všade samí pisálkovia, ale keď má prísť k stretnutiu, odmlčia sa.

Re: Cuckold zoznamka

peter | 09.09.2015 21:27
Virtuálne je možné všetko. Reálne som nenašiel manželský pár so životným štýlom cuckolding. V priateľskom vzťahu a pri vzájomnom spoznaní si viem taký vzťah predstaviť.

Re: Cuckold zoznamka

Lizko | 15.10.2015 22:27
Ahoj ja hladam par kde ja by som robil v podstate toho sub nie manzela ale milenca kde by som pri vasom milovani lizal zene kundicku a potom jej vylizal postriekanu kundicku a aj vsetko ostatne

Re: Cuckold zoznamka

Anonym | 05.03.2016 02:27
@peter: my práve hľadáme reálne... virtuálny sex nemá dosť intenzity

Re: Cuckold zoznamka

Daniel08 | 05.03.2016 03:41
Hladam kamosku ktoru vzrusuje mat sex s inym a potom na drzovku so mnou. Paci sa mi viacero moznych scenarov, napriklad ze ma podvedie, alebo v trojke ju priamo predomnou niekto iny, alebo ze ja som vedla v izbe a ona si to rozdava s milencom ktoreho si nasla na nete.
A ked to skonci, pride za mnou, da mi pusu, da mi ovonat pouzitu, ... ak to niektoru kocku zaujalo, budem rad ked sa ozve.
daniel08@azet.sk

Re: Cuckold zoznamka

peter | 09.06.2016 11:45
Nájsť manželský pár, kde je otvorený vzťah v štýle Hotwife - cuckold milenec je nie jednoduché. Skúšal som to dlhodobejšie na nete, ale väčšinou v rovine písania. Páčilo by sa mi, že chodím k manželom, kde je porozumenie a láska a pripúšťa sa možnosť milenca s vedomím, alebo za účasti manžela. Vzrušuje ma že pri penetrácii ju on hladká a orálne uspokojuje, navádza na to, aby to robila so mnou. Že sa príjemne rozprávame, dráždime a plnohodnotne užívame. Ak by sa našiel taký manželský pár z PO, PP, SNV...tak môžeme podebatovať. rzs456@pobox.sk

Re: Cuckold zoznamka

lare | 15.07.2016 17:25
da sa najst aj nejaky realny par na takyto vztah?
zatial som nasiel len muzov, ktori nemali "gule" nieco take navrhnut manzelke, tak sa skor odbavovali len na predstavach a posielani fotiek.
ja by som rad nasiel par, s ktorym by sme postupne vybudovali trojuholnik s jasnymi pravidlami
ak by mal niekto realny zaujem - babnik@azet.sk

Re: Cuckold zoznamka

cuckoldx | 12.12.2016 02:59
Ahojte,
hladam zenu, ktorej by sa pacilo mat partnera kandaulistu. cuckoldx@azet.sk

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky