Čo ženy najviac odpudzuje?!

Keď muži zapácha z úst, je to pre väčšinu žien v Nemecku znateľnejšie komplikácie v sexuálnom živote, než keď má partner problémy so stoporením penisu. To je výsledok výskumu, ktorý iniciovala farmaceutická spoločnosť Pfizer


 

V rámci ktorého bolo opýtaných na 2 500 Nemek starších ako osemnásť rokov, píše server Usinger-anzeiger.de. Ženy však súčasne pripúšťajú, že práve problémy s erekciou môžu byť pre ich náprotivky značnou psychickou záťažou, a tým môže byť vážne ohrozený partnerský vzťah.

Odpudzujú aj nadváha a nadúvanie

Po páchnucim dychu nasledujú vo výpočte nepríjemných okolností mužská nadváha a nadúvanie (vetry).  "Iba sedem percent žien vníma nedostatočnú erekciu ako ťažko prekonateľnou prekážkou pre plnohodnotný intímny život. Pritom celých deväťdesiat päť percent opýtaných pripustilo, že týmito ťažkosťami nesporne trpí mužské sebavedomie," uvádza server. Dve ženy z troch sa obávajú vážnych psychických problémov, ktoré "nedostatočne fungujúci mužskosti" spôsobuje psychike ich milovaných. Citového odcudzenia, napätie vo vzťahu a nedostatku sexu sa obáva skoro polovica opýtaných Nemek.

Čo ženy najviac odpudzuje?!


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky