Čo o mužovi prezradí voľba kávy

Muž na seba môže veľa prezradiť, bez toho aby vôbec prehovoril. Jeho oblečenie, doplnky, gestá, ktorá používa, auto, ktorým jazdí, to všetko Vám môže napovedať. Rovnako tak aj káva, ktorú má v obľube, Vám oznámi, akého muža máte pred sebou.


Čo má káva a muž spoločné?

Zvolená káva nielen vypovedá o jeho chutiach, ale aj o jeho osobnosti, povahe, spôsobu života. Počas doby, čo budete s mužom, ho môžete uvidieť, ako pije rôzne typy káv. Avšak, predsa len medzi všetkými bude káva, ktorá bude jeho favoritom. Podlé tejto kávy potom môžete usúdiť, aký je vlastne muž, sa ktorých trávite poslednou dobou Váš čas. Tak, ktorá káva to je v prípade Vášho priateľa? Je to snáď káva turecká, prekvapkávaná, cappuccino, viedenská, espresso, latte macchiato, mocca ai? Vydajte sa s nami do sveta praženej kávy, ktorému holduje nielen muž.

Muži, ktorí nepijú kávu

Lenže, čo ak chodíte s mužom, ktorý kávu nepije? Chodíte s mužom, ktorý pije len čaje, džúsy, vodu? Potom sa na danú situáciu pozrite z iného uhla. Vy sama kávu pijete? A pamätáte si, kedy to bolo prvýkrát, čo ste kávu ochutnala? Nebolo to ešte v období Vášho detstva, či dospievania? A potom sa spýtame, či Vám káva chutila? Zrejme nám odpoviete, že skôr nie, teda ak ste mali tú možnosť okúsiť tureckú, či prekvapkávanú, nijako prikrášľované našľahaným mliekom, šľahačkou a pod A teraz za pár rokov si naopak na káve pochutnávate? Nie inak to môže byť u muža, ale aj ten k chuti kávy musí dospieť, rovnako tak, ako Vy. A dostávame sa k jadru veci. Môžete totiž chodiť, či byť na schôdzke s mužom, ktorý do istej miery ešte úplne nedospel, nevyzreté. Sú muži, ktorí zrejú ako víno, čím sú starší, tým sú lepší. A tak to môže byť prípad aj vášho partnera. Keby ste ho stretla za pár rokov, tak by ste ho najskôr nepoznala, a za nič na svete ho nevymenila. Teraz však bude otázkou, či budete chcieť čakať nejakú tú dobu, napríklad aj roky, kým sa z muža stane muž Vášho srdca.

Čierna káva bez cukru a mlieka

Začneme kávou, ktorú uprednostňuje pomerne značné množstvo mužov, zatiaľ čo u žien moc v obľube nie je. Reč je o káve čierne, ktorú si muž dá bez akýchkoľvek ďalších dochucovadiel, tj bez cukru, mlieka, šľahačky atď Takýto muž je zvyknutý jednať priamo, a nemá rád žiadne kudrlinky. Rozhodne u neho nečakajte, že by sa tzv nechal opiť rožkom. Takéto muža, ktorý má rád čiernu kávu, a pije ju čo možno najviac horúcou, tj nenechá ju len tak stáť, nenechá ju vychladnúť, ide priamo k veci. Nemá rád, keď sa veci preťahujú, a to aj za cenu, že si niekedy spáli jazyk. Čím viac je potom zapálený do riešenia úloh, projektov, tým skôr u neho môžete zaznamenať prepätiu, únavu. Čo sa týka jeho povahy, tak tá býva často aj horľavá, ak sa ho niekto, alebo niečo dotkne, na citlivom mieste, či zaznamená bezprávie. Na druhú stranu, tak ako rýchlo vybuchne, sa aj rýchlo upokojí. Ak budete sa mu páčiť, či naopak nepáčiť, verte, že Vám to čoskoro povie. Nenechá vás tápať v neistote.

Turecká káva

Ďalšie čiernu kávu, ktorú majú muži v obľube, je káva turecká. Sú muži, ktorí ju nemusia práve pre prítomnosť mletému zrniek káv, ktoré im v závere pitie, môžu pokaziť celkový dojem z kávy. Sú však naopak muži, ktorí tureckú kávu uprednostňujú, pred akýmkoľvek iným typom kávy. Jedná sa o muža, ktoré berú život tak, ako je. Sú si vedomí toho, že život nie je len cestička vysypaná jemným pieskom, bez kamienkov. Sú si vedomí toho, že život prináša aj nespočetné prekážky. Takí muži nemajú čas sa zaoberať malichernosťami. To, že spolu s tekutinou sa im do úst dostane aj trochu usadeniny, im nerobí ťažkosti. Chcú si vychutnať kávy so všetkým, bez toho, aby boli o niečo ochudobnení. A to platí aj pre ich život.

Čierna káva s cukrom či mliekom

A u čiernej kávy ešte zostaneme, len ju doplníme cukrom, či mliekom. Aký je muž, ktorý uprednostňuje čiernu kávu, ale musí si ju dochutiť k obrazu svojmu, tj nestačí mu tak, ako je? Do istej miery sa jedná o muža pôžitkárov, ktorý si chce život vylepšiť, tešiť sa z neho viac, keď je mu to ponúkané. Tým, že si upraví kávu podľa svojich chuťových buniek, môžete predpokladať, že pôjde o jedinca vyrovnaného, ​​ktoré má rád svoj pokoj, pohodu. Nepriateľstvo z neho rozhodne nebude čišet. Pre Vás však môže byť taký muž do istej miery aj trochu nudným patrónom. A to zvlášť, ak jeho príprava dochutenie kávy bude stále rovnaká, tj rovnaký počet lyžičiek, či kociek cukru, rovnaké množstvo mlieka. Nenechajte sa však zmiasť prvým dojmom, muž, hoci vyzerá pokojne, môže byť vo svojom vnútro vášnivým milencom. Stačí mu dať len príležitosť.

Espresso

Určite by sme nemali tiež opomenúť ďalšiu čiernu kávu. Reč je o espresse. Už z názvu sa dá tak trochu vytušiť, aký muž môže túto kávu uprednostňovať. Aby malo espresso dokonalú, vyváženú chuť, musí byť správne pripravené, v správnom pomere. Takýto muž teda bude puntičkár, ktorý musí mať všetko tip top. Nepozná slová tytu nemôžem, nedokážem apod Vo svojom rokovaní je úžasný, kedy každá strata času, je pre neho fatálne. V práci sa môže prejavovať ako vodcovský typ, kedy mu nebude robiť problémy rozdeľovať povinnosti jednotlivým pracovníkom, dohliadať nad ich plnením ai Z muža srší sila, rozhodnosť. S týmto mužom môžete mať ťažkosti vo veci udržať s ním krok. "Doženie ak" ho, môžete s ním prežívať nejedno dobrodružstvo. Nuda s ním určite nebude.

Instantná káva

A ako je to v prípade instantnej kávy, tj kávy, ktorú si mu pripraví bez nutnosti vychytaného prístroja, kedy stačí odmerané množstvo kávy zaliať horúcou vodou? I keď aj tu môžeme hovoriť o istom zhone, priamočiarosti, predsa len tu bude menšia miera odhodlania, odvahy. Takýto muž do istej miery robí ústupky. Na ústupkoch však nie je zase nič tak zlé, ak je však nerobí za každú cenu, a to aj v prípade, že to nie je nutné. Ústupok môže totiž ľahko prerásť až v podliezanie, v snahe zapáčiť sa. Na druhej strane u tohto muža sa Vám nedostane pohŕdanie, namyslenosti.

Cappuccino

A dostávame sa ku káve, ktorú miluje nejedna žena, ale i rada mužov, jedná sa o cappuccino. Pripravené cappuccino môže byť kolikráte umeleckým dielom. Vyzerá pekne na pohľad, a pritom ani chuť nijako nesklame. A taký je aj muž, ktorý si rád dopraje cappuccino. Muž si dokáže vychutnať život plnými dúškami. Muž je pôžitkár, kedy sa snaží vydolovať z ponúkaných možností tú, ktorá je pre neho tá pravá. Muž milujúci cappuccino, je mužom elegánom, ktorý sa rád oblieka, dáva prednosť pekným veciam. Jeho domov je zariadený štýlovo, moderne, s detailom na vycibrenosť. Ani s týmto mužom nezažijete nudu. Nebude však potrebné, aby ste ho nejako doháňala, držala s ním krok. Dá vám možnosť spoznať, čo sa mu páči, aký je jeho život. Muž je pôžitkár ako vo veci pitie kávy, tak pri milostných chvíľkach, kedy pre neho rýchlovky nie sú zrovna to pravé orechové. S týmto mužom bude sex trvať dlhšie ako päť, či desať minút.

Čo o mužovi prezradí voľba kávy


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky