Britka súloží zásadne s ženatými. Snažia sa im tým pomôcť

Štyridsaťštyriročná Lee Romainová verí, že pomáha ženatým mužom tým, že sa ich zvádza a spí s nimi. Robí z nich tak vraj lepší milenca, takže keď sa vracajú k manželkám, sú lepší v posteli a ich vzťah dostane novú vzpruhu.


Biznis konzultantka si však na ženatých mužoch spíš sama dvíha sebavedomie. Majú totiž jedinú ženu, ktorú môžu uspokojiť, takže jej zručnosti ľahšie vyniknú.
Britka súloží zásadne s ženatými

Snažia sa im tým pomôcť

"Ženatí muži sú úžasní, povedia vám, že ste nádherná, vezmú vás na úžasné jedlo, dávajú vám darčeky a majú milé správanie, pretože sú všetci vytrénované manželkami," zverila Romainová britskému denníku The Sun.

Ženatým mužom sa ale tiež väčšinou dostáva len minimum sexu od manželiek, a ako neukojený sa veľmi snažia a sú náruživí. "Naozaj vás chcú uspokojiť," dodáva štyridsaťštyriročná zvodkyne ženatých.

O čo však Romainová určite nestojí, je to, aby sa do nej muži zamilovali a opustili manželku

Naopak, ona im chce pomôcť oživiť sexuálny život a vrátiť ich žene späť. "Niektorí z tých mužov, s ktorými sa stýkam pravidelne, mi tvrdia, že ich manželstvo je teraz oveľa lepšie, čo majú sex so mnou. Vracajú sa šťastnejší domov k ženám. A jeden muž sa so mnou prestal časom stýkať, pretože jeho sexuálny život s manželkou sa veľmi zlepšil, "dodáva Romainová.

Sama začala spať s ženatými mužmi, keď jej o mnoho rokov starší partner prišiel o erekciu. Keď zomrel, ďalšie si už nehľadala a zostala u sexu s ženatými. Časom sa jej hľadanie milencov zjednodušilo, pretože na internete vznikla celá rada zoznamiek pre hľadajúcich neveru mimo vzťah.

Britka súloží zásadne s ženatými. Snažia sa im tým pomôcť


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky