Aký je ideálny vekový rozdiel medzi partnermi?

Ideálnym vekovým rozdielom dvojice sú štyri roky a štyri mesiace, teda ak je tým starším v páre muž. Vyplýva to z britského prieskumu spoločnosti Confused. Hoci existujú perfektne fungujúci dvojica bez vekového rozdielu


Či s podstatne väčším vekovým odstupom či páry s výrazne staršou ženou, väčšine populácie prospieva, keď je muž starší o štyri roky a štyri mesiace.

Aký je ideálny vekový rozdiel medzi partnermi?

Hoci sa v posledných rokoch hovorí o trende púm - starších bohatých paničiek, ktoré si za partnerov vyberajú mladší krásavca vo skvelej fyzickej kondícii - z prieskumu spoločnosti Confused vyplýva, že mladší partner vyhovuje jedinému percentu žien. Štyria z desiatich párov tvrdia, že ideálny vekový rozdiel je medzi tromi až štyrmi rokmi, zatiaľ čo tretine dvojíc vyhovuje, keď je muž starší o päť až šesť rokov.

"Vekové rozdiely vo vzťahu sú dnes oveľa prijateľnejšie a stále je viac tolerujeme

Pretože spoločnosť prijíma rôznorodosť partnerstva a rodín. Pary môžu vytvárať milujúce vzťahy naprieč rôznymi vekovými skupinami a pohlaviami, ale vekový rozdiel môže so sebou niesť aj rad problémov a nedorozumení, ktoré si na začiatku vzťahu vôbec neuvedomujeme, "komentovala štúdiu psychologička Julia Coleová pre britský denník Daily Mail.

Aký je ideálny vekový rozdiel medzi partnermi?


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky