10 viet, čo chlapi v posteli neradi počujú (alebo vidia)

Sex - intímne zblíženie dvoch ľudí - by mal byť pre oboch partnerov príjemný a vzrušujúce, nie povinnosť vykúpená odriekaním. Skúste sa vžiť do pocitov muža, ktorý po vás túži. Ak chcete mať doma spokojného chlapa.


 

Radšej sa nasledujúcim "perlám" vyhnite.

 

  • 1. "Bolí ma hlava" - Klasická veta, z ktorej sa už stala legendárnou frázy, ale mnoho žien ju stále vypúšťa z úst ako výhovorku, keď nemajú chuť na sex. Keď opomenieme, že sa niekedy jedná o skutočné pocity ženy, tak pre mužov je tento spôsob "výhovoriek" ponižujúce, a ak ho žena používa často, nemajú potom už chuť ju nabádať, aby neboli dookola odmietaní.
  • 2. "Nevyzlečiem sa, som tučná, mám špeky ..." Ženy tvary svojej postavy starostlivo sledujú, a keď nie je podľa ich predstáv (čo nie je skoro nikdy), majú potom pocit, že muž si to všimne a nebudú pre neho už príťažlivé. Pokiaľ má muž ženu rád a túži sa s ňou milovať, väčšinou si týchto "detailov" nevšíma a ide mu skôr o to, aby si žena sex s ním užila.
  • 3. "Zhasni svetlo, nechcem, aby si si ma prezeral." Každá rozumná žena vie, že chlap sa na nej CHCE pozerať a že bez pohľadov na ženské telo je pre neho milovanie zásadne ochudobnené.
  • 4. "Chcem sa milovať len v noci av našej posteli." Chlap má niekedy chuť si vás vziať pokojne v pravé poludnie a na úplne pre vás neobvyklom mieste. Naozaj mu nemôžete občas ten zážitok dopriať?
  • 5. "Podväzky, pančuchy a korzety sú len pre šlapky." Tak tento predsudok snáď už väčšina rozumných žien prekonala a občas poskytnú svojmu mužovi pohľad na telo oblečené do týchto krásnych kúskov oblečenia.
  • 6. "Milovanie zozadu je dobré len pre zvieratá". Čo k tomu dodať? Snáď len to, že ak to chlapovi nedopraje manželka, niektorá iná určite.
  • 7. Si dobrý (lepšia, horšia) ako bol Petr (Pavel, Honza) ... "Pri sexe nikdy a za žiadnych okolností neporovnávajte partnermi - to by malo byť zlaté pravidlo (a platné pre obe strany).
  • 8. Kolegyne v práci vraveli, že keď nemám orgazmus, je to tvoja vina. "Po takej alebo podobnej vete sa možno chlap zoberie a odíde. Zo sexu (ani z vášho orgazmu) teda rozhodne nič nebude.
  • 9. "Ja nechcem, počuje nás deti a čo by si pomysleli ..." Pre mužov je podstatné, že ho žena prijíma a má ho rada. Prečo by deti vo vedľajšej izbe mali byť prekážkou? Nejedná sa skôr o opakovanú výhovorku?
  • 10. "Tak rob, som unavená, chcem to už mať za sebou." Keď toto váš muž bude počuť často, pravdepodobne s vami nebude už chcieť spať alebo vás začne nenávidieť.

A čo si myslíte vy, že muži v posteli neradi počujú? Napíšte nám do diskusie, treba poradíte ostatným ženám, čoho sa radšej vyvarovať.

10 viet, čo chlapi v posteli neradi počujú (alebo vidia)


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky