Kam s milenkou

Ak máte milenku a trápi vás problém, kde spolu nerušene tráviť krásne chvíle, nezúfajte. Na všetko sa dá nájsť riešenie. Jednou z možností tejto situácie je návšteva hodinového hotela, ktorý vám zaistí úplnú diskrétnosť.


Každý, kto má tajnú milenku, musel niekedy riešiť, kde sa stýkať a užívať si tak, aby sa o tom nikto nedozvedel. Možností je samozrejme viac, nie všetky sú však úplne spoľahlivé.

Pri dlhodobom opakovanom schádzania sa málokto uspokojí s rýchlovka v rôznych "skrýšach" typy málo používaný podchod, skúšobná kabínka v obchode, zadné sedadlo alebo toaleta. Niekto má to šťastie, že sa môže so svojím tajným náprotivkom schádzať vo vlastnom byte, keď práve manželka alebo priateľka nie je doma. Vždy ale hrozí nečakaný návrat domov, prezradenie kvôli zvedavým susedom alebo napríklad kvôli nejakým zanechanými stopám v byte. Ďalšou možnosťou je požičať si byt od nejakého dobrého známeho, u ktorého vieme, že nás neprezradí. To ale tiež zďaleka nebýva možné príliš často as absolútnou istotou.

Hodinový hotel

Najväčší diskrétnosť a možnosť čo najväčšieho pokoja a utajenia nám môže ponúknuť hodinový hotel, ktorý nájdeme v každom väčšom meste.

Čím sa hodinový hotel líši od toho klasického?

U klasických hotelov platíte vždy za noc (teda deň a noc), u hodinových hotelov, ako už názov napovedá, platíte za každú hodinu, ktorú tu trávite. Časté je prenajímanie izby na tri hodiny, ak si chcete užívať dlhšie, ďalšie hodiny vás obvykle budú stáť menej peňazí. Je možné si izbu prenajať samozrejme aj na celú noc, alebo deň. V cene alebo za príplatok sa potom v niektorých hoteloch môžete tešiť aj na raňajky.

Ako to v hodinovom hoteli vyzerá?

Hodinový hotel na prvý pohľad vyzerá ako každé iné ubytovacie zariadenia, aby bola zaistená čo najväčšia diskrétnosť. Samotné izby sa vzhľadovo líši, môžeme nájsť ako prostěji zariadené izbičky, tak veľké luxusne vybavené izby. Základom každej izby v takom hoteli je samozrejme veľká posteľ, ktorá je vždy čisto obliečky a pripravená k milostným hrám. Dôležitá je tiež hygienicky čistá kúpeľňa (súčasťou niektorých kúpeľní sú napríklad aj vírivé vane) a pripravené uteráky, zvyčajne tiež kondómy. Podľa kvality služieb vás tiež môžu čakať potrebné sviečky, šampanské alebo celé občerstvenie. Z technického vybavenia sa môžeme stretnúť s TV a DVD prehrávačmi, niekedy bývajú na izbách aj priamo pripravené erotické filmy. Vždy teda záleží na vás, aký veľký luxus si chcete (prípadne môžete) dovoliť.

Ako si prenajať izbu?

Izba sa rezervuje zvyčajne telefonicky, pre väčší pocit bezpečia môžete uviesť úplne vymyslené meno. Ani na samotnej recepcii po príchode do hotela a pri platení po vás nikto nebude chcieť občiansky preukaz, a celá vaša návšteva tak bude anonymné.

Hanbíte sa?

Ak sa hanbíte, nemáte na to dôvod. Služby hodinových hotelov využívajú ľudia všetkých vekových kategórií a všetkých spoločenských vrstiev. Navyše, navštevujú ich aj manželské páry pre ozvláštnenie vzťahu a pre úplné súkromie. Takže ak sa chcete niekam ukryť so svojou milenkou a užiť si niekoľko krásnych hodín, viete už, čoho môžete využiť.

Kam s milenkou


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky