Hodinový hotel Ostrava

Premýšľate, kam ísť so svojím milovaným partnerom? Je možné využiť priestoru auta, ale nezaslúžite si oveľa útulnejšie a dôstojnejšie miesto ako sa tiesniť na sklopených sedačkách? A o dostatku súkromia sa v prípade auta tiež dá pochybovať.


Ak hľadáte maximálne súkromie, diskrétnosť a zároveň luxus so všetkým možným komfortom, potom môžete využiť služieb hodinového hotela. Hodinové hotely sa líšia nielen cenou, ale aj vybavením izieb, sprievodnými službami, lokalitou ai Nie je výnimkou nájsť hodinový hotel, ktorý disponuje VIP izbou s vírivkou ai

Ostrava hodinový hotel nie je určený pre prostitútky ai

Možno máte hodinový hotel spojený s tzv vykričaným domom. Samozrejme záleží na konkrétnom hodinovom hoteli. Je však len malá pravdepodobnosť, že by ste narazili na hodinový hotel, ktorý by slúžil ako ubytovňa pre prostitútky ai Profesionálne hodinový hotel je naopak miestom, kde môžete očakávať maximálne súkromie aj diskrétnosť.

V hodinovom hoteli Ostrava môžete stráviť celú noc

Aj keď v nás názov hodinového hotela evokuje, že je možné byť v hoteli len jednu hodinu, potom opak je pravdou. V hodinovom hoteli Ostrava môžete s partnerom, partnerkou stráviť aj celú noc. Prečo ponáhľať, prečo sa obmedzovať, keď môžete prežiť celú noc nežnosťou, dotykov a vášne? Záleží úplne na Vás, či budete v hoteli iba jednu hodinu, alebo trebárs aj celý víkend. Všetko je o možnostiach a ponuke konkrétneho hodinového hotela. Stačí si len vybrať ten pre Vás najvhodnejšie hodinový hotel.

Vybavenie hodinového hotela Ostrava

Solídne a luxusný hodinový hotel Ostrava nie je žiadnym "holobyt", kde sú len štyri steny a posteľ. Naopak, pri vstupe do izby hodinového hotela sa budete cítiť ako by ste boli v komfortnom hotelovej izbe. Hotelové izby sú vybavené sociálnym zariadením (toaletou, sprchovacím kútom, prípadne vaňou, masážnou vaňou a pod). Niektoré z hodinových hotelov s označením nadštandard, lux, či VIP, môžu byť vybavené LCD televízorom, občerstvením, fliaš vína, či šampanského, čokoládovými bonbónmi ai Hodinové hotely mávajú aj vlastné parkovisko. Nebudete tak musieť blúdiť a trmácať sa stovky, či viac metrov, než dôjdete do Vami vybraného hodinového hotela.

Luxusné hodinový hotel Ostrava

Luxusné hodinový hotel môže veľakrát smelo konkurovať "klasickému" niekoľkých hvězdičkovému hotela. Rozhodne sa nemusíte obávať, že vám pri vstupe do izby spočinie zrak na otlčené, deaktivovanom a nemodernými nábytku. Hodinový hotel Ostrava nie je žiadnym podradným miestom, kde len zložíte hlavu.

Cena hodinového hotela

S akou cenou je potrebné počítať, ak budete chcieť využiť služby hodinového hotela? Cena sa odvíja od lokality, vybavenosti hotela, respektíve izieb, ponuke služieb ai Aby ste však mali aspoň rámcovú predstavu, potom za prvú hodinu v hodinovom hoteli zaplatíte od cca 200 Sk do cca 500 Sk. Podľa toho, či si vyberiete štandardnú izbu, či luxusné izba. Čiastka za každú ďalšiu hodinu sa nevynásobí, ale úmerne zvyšuje. A tak napríklad za sedem hodín v hodinovom hoteli nezaplatíte cca 1 400 Sk, ale napríklad len cca 900 Sk. Niektoré hodinové hotely tiež prichádza s ponukou vernostného programu, zľavových akcií apod

Hodinový hotel Ostrava


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky

Hodinový hotel Ostrava

Vratimov 1 Šenov u Ostravy Velká Polom Vřesina u Bílovce Klimkovice Dolní Lhota Stará Ves nad Ondřejnicí