Hodinový hotel Opava

Dochádza Vám nápady, kam vziať svoju tajnú lásku? Riešením pre Vás by mohol byť hodinový hotel, ktorý Vám ponúka pohodlie, čistotu a predovšetkým súkromie, o ktoré Vám bezpochyby ide najviac.


Azyl pre milencov môže byť pre niekoho veľmi šteklivé tému, pre iného lákadlo a pre druhého realita. Život nám často skomplikuje vzťahy a zrazu sa tu objavia milenka či milenec. A čo teraz? Azyl pre milencov sa potom ponúka ako ideálne riešenie, pretože už Vás nebaví otravovať kamarátmi alebo skrátka žiadne nemáte. Čo si budeme rozprávať, doma je sex s inou osou príliš riskantné, tak siahneme po možnosti mileneckého azylu. Tí z nás, ktorí majú menej skúseností, väčšinou hľadajú hodinový hotel, až na internete či v novinách vypátrať modernejšie verziu, tzv azyly pre milencov.

Čo je hodinový hotel?

Hodinový hotel je teda hotel, v ktorom sa izby prenajímajú na hodinu / hodiny. Hlavne sú využívané mileneckými pary, ale mýlili by ste sa, keby ste si mysleli, že slúži len záletníkom. Často poskytujú útočisko aj oficiálnym partnerom, ktorí touto cestou radi spestria svoje erotické zážitky. Často tieto služby využívajú aj páry, ktoré doma nemajú možnosť súkromia.

Hodinové hotely v zahraničí

Dlhú a bohatú tradíciu hodinových hotelov alebo tiež "hotelov lásky", sa môžu pochváliť hlavne krajiny východnej Ázie ako je Japonsko, Hong Kong, Taiwan alebo Južná Kórea. V Česku zažívajú boom hodinové hotely po troch rokoch, keď klesali tržby v hotelierstve. Podľa prevádzkovateľov mileneckých azylov pribúda na trhu konkurencia predovšetkým v Prahe, Brne a okolí.

História hodinového hotela

Už v období Rakúsko - Uhorska sa vyskytla prvá zmienka o hodinovom hoteli. Predovšetkým vojaci a dôstojníci si tieto priestory obľúbili, kvôli svojim stretnutiam s milenkami a manželkami. Aj cisár František Jozef I vraj údajne chodil do jedného takého podniku. Vyhláseným hotelom v tej dobe bol hotel Imperial v Pardubiciach. Hodinové hotely skrátka boli, sú a budú.

Ako to v hodinovom hoteli chodí?

Izba si môžete zarezervovať prostredníctvom sms, e-mailu či mobilu. Ihneď po príchode do hotela Vás obsluha dovedie na izbu, keď ešte stačíte zaplatiť a po odchode z miestnosti vždy na recepcii odovzdávate kľúče. Nemusíte sa báť, že by ste na chodbe stretli prostitútku alebo nejakého pochybného spolubývajúceho. Týmto hotel izby neponúka. V izbe potom okrem čistej postele nájdete aj bar vybavený alkoholom a najrôznejšími cukrovinkami. Čistota a hygiena celej miestnosti, vrátane kúpeľne potom musí byť samozrejmosťou. Prajete si usporiadať swingers party alebo užívať pokoj v trojici? Ani to nie je na požiadanie pre milenecký azyl problém.

Hodinový hotel Opava

Opava - centrum českého Sliezska s bohatou históriou. Toto mesto ponúka niekoľko typov hodinových hotelov, od penziónov cez typické hotely až po obyčajné privátne byty. Nielen internet, ale aj noviny neustále dopĺňajú informácie o najlepších priestoroch pre milenecký azyl.

V prípade, že potrebujete naozaj diskrétne zázemie pre vaše milenecké stretnutia, využite diskrétny milenecký azyl Ostrava na www.milenecky-azyl-ostrava.cz. Sme pripravení zabezpečiť pre vás absolútne diskrétne prostredie uprostred anonymný Ostravy.

Cenník izieb v Opave a v Ostrave

Ceny prenájmu izieb sa väčšinou účtujú pre dve osoby, pričom cena troch hodín strávených na izbe Vás vyjde približne na obratov skupiny 400 a ďalej za každú začatú hodinu cca 100Kč.

Hodinový hotel Opava


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky

Hodinový hotel Opava

Hlučín Vítkov 1 Kravaře u Hlučína Hradec nad Moravicí Ludgeřovice Dolní Benešov Štěpánkovice Bolatice Budišov nad Budišovkou Háj ve Slezsku Velké Hoštice Litultovice Kobeřice Neplachovice Hať u Hlučína Chuchelná Melč Bohuslavice u Hlučína Velké Heraltice Kozmice u Hlučína