Hodinový hotel Brno

Čeština je niekedy trošku nemilosrdná, pretože ustálenému slovnému spojenie, ako je napr hodinový hotel, dáva jasný výklad, tú nelichotivú nálepku, ktorá bez ďalšieho uvažovania úplne opomína, že sa môže jednať o potrebnú a vyhľadávanou záležitosť.


Hodinové hotely boli a budú

Neľakajte sa, nikto netvrdí, že sme národom sexuálnych akrobatov, rozvracečů manželstvo a profesionálnych neverník, byť klientom hodinového hotela, na tom predsa nič nie je a keby, diskrétnosť je zaručená. Tá zažitá myšlienka, že hodinový hotel je raj pre prostitútky, zázemie pre mužov chlípníky, ktorí si chcú len užiť a rozmarné neverné manželky, hľadajúcich dobrodružstvo v náručí študentíkovi alebo nejakého seladona je naozaj klišé, znie to, ako román z červenej knižnice, ktorý nemá s realitou nič spoločné. Hodinový hotel nie je ani ponurá stavba, pred ktorou číhajú súkromní detektívi a po izbách sa preháňajú šváby, ktoré vyruší až prepadovky miestneho oddelenia mravnostnú polícia, ako sa píše v klasických amerických detektívkach. Je to len miesto, kde by mal byť zaistený pokoj, teplo, svetlo, teplá voda a hlavne súkromie pre ľudí, ktorí ho potrebujú.

Ako vlastne hodinový hotel vyzerá

Prečo sa vžil názov hodinový hotel? Nebudeme zastierať, že naozaj pôvodné určenie slúžilo k Zakázanému stretávanie na obmedzenú dobu. Aj dnes slúži k schôdzkam a stretnutím, tie schôdzky môžu mať príchuť zakázaného ovce, ale aj nemusí. Niekto rád používa názov Azyl pre milencov, je to ale príliš určujúce, pretože tieto hodinové hotely môžu slúžiť aj ďaleko prozaičtějším účely. Skúsme tieto hodinové hotely rozdeliť podľa priestorov v ktorých sa ukrývajú a podľa možností, ktoré ponúkajú a rozvinie sa pred nami celá plejáda možností ich využitia.

Zázemie so službami a nádychom luxusu

Môžeme navštíviť penzión alebo malý hotelík, kde majiteľom nebude vadiť krátkodobo ubytovaný hosť, platiaci len za niekoľko hodinový pobyt, pretože zvyčajne majitelia klasických ubytovacích zariadení účtujú pobyt za deň i noc. Súčasťou týchto zariadení bývajú aj reštaurácie, vinárne alebo kaviarne a my môžeme využiť všetkých služieb, ktoré poskytujú. Niekedy je k dispozícii bazén alebo napríklad kúpeľ v vírivkách. Toto prostredie vyhľadávajú tí, ktorí neskrývajú svoj vzťah alebo ktorí chcú svojmu partnerovi urobiť radosť peknú chvíľkou a treba blysnúť sa pred druhým. Diskrétnosť miesta a ponuka služieb, ktoré poskytujú, dovoľuje šéfom testovať všeobecný rozhľad a prispôsobivosť svojich asistentiek, účastníkom služobných ciest zase utužovať pracovné vzťahy s klientelou a niektorým ženám s ich sprievodom, ponúknuť chvíľku rozptýlenie v príjemnom prostredí.

Domáce prostredie u priateľov

Krátkodobý niekoľkohodinový pobyt ponúkajú aj majitelia poskytujúci ubytovacie služby vo svojich rodinných domoch, možnosť krytého parkovania za bránou alebo obmedzený počet izieb, je v rámci utajenia vzťahu veľmi vítaný, len je potrebné, aby každá izba mala svoje sociálne zariadenie. Čo sa týka pocitov, je to asi tak trošku, ako na návšteve u známych alebo príbuzných, stále máte strach, že vás niekto počuje alebo vojde k vám do spálne. Tieto miesta sú vynikajúce ku krátkodobým úletům s kolegom zo zamestnania, na udržiavanie dlhodobej bokovky-adrenalín zostane zachovaný, k prvým stretnutiam a vzájomnému sa oťukávanie a poznávanie sa.

Ako na študentských internátoch

Podobnú domácku atmosféru máva aj prenajatý byt, ktorý je vám k dispozícii celý, až na jeden izbičku, kde čaká majiteľ (zástupca) na to, aby sa s vami vyrovnal a až byt opustíte, aby ho skontroloval, upratal a pripravil pre ďalšie klientelu.

Viete čo znamená "voľný kvartýr"

Veľmi obľúbené bývajú tiež garsónky alebo jednopokojáky, ktoré máte k dispozícii celé. Kontakt s prenajímateľom (prostredníkom) prebieha len v úvode, pri finančnej transakcii. Prostredie takéhoto bytu poskytuje úplné súkromie, kedy viete, že ste tam sami dvaja alebo možno aj tri, to je proste vaša vec. Tieto izby vyhľadávajú zohrané páry, medzi ktorými je dlhodobý vzťah, býva tiež vyhľadávaný muži, ktorí potrebujú stále miesto-základňu, pre lov nových partneriek.

Cena a služby hodinových hotelov

Cena za prenajaté miestnosti nebýva vôbec závratná, ide skôr o to, aké zariadenie a služby vám tieto hodinové izby ponúkajú. Môžete platiť za jednu hodinu, môžete si predplatiť aj niekoľko hodín, záleží len na vás a spoločné dohovore. Jedno by však všetky izby mali mať spoločné, dokonalý servis, ktorým si zaisťujú stálu aj novú klientelu. Nech vyžadujete izbičku na hodinu kdekoľvek, vaša predstava je určite o vzorne upratanej a voňavom prostredí, pekné a čisté obliečky sú absolútnou nutnosťou, rovnako tak kúpeľňa v ktorej máte k dispozícii osušky alebo uteráky, telový šampón alebo mydélko na jedno použitie. Body navyše dáva chladnička, kde je k dispozícii minerálka, džús alebo sekt, svoje využitie nájde aj kanvice na kávu. Počúvanie hudby alebo možnosť sledovania televízie s pripojením na rôzne programy, sú čerešničkou na torte. Každá tá čerešnička potom stojí niečo navyše a vy sa môžete váľať po saténových vankúšoch, v izbičke vymaľovanie červenou farbou a popíjať pri tom archívne víno.

My všetci môžeme byť klientmi

Presne vymedziť alebo určiť klientov hodinových hotelov nedá, pretože sa jednoducho jedná o ľudí, ktorí potrebujú v určitej chvíli súkromí. Určite medzi ne patria tí, ktorí vyhľadávajú nemanželský sex a nechcú byť pristihnutí na verejnosti, môžete tam stretnúť manželov, ktorí chcú okoreniť svoj vzťah alebo mať pokoj od svojich detí, prípadne príbuzných. Ak ste singel alebo rozvedení, nemusíte svoje objavy ťahať hneď domov, vďaka hodinovým hotelom môžete svoje nové zlatko najprv riadne otestovať a až potom priviesť k sebe, lebo inak by si o vás mohli susedia tiež hovoriť, že si z bytu robíte holubník alebo práve hodinový hotel. Takmer ideálnym miestom a oázou sú všetkých hodinové hotely pre rozvádzajúce sa, zvlášť keď pôvodné partner s vami stále zdieľa spoločné bytové priestory. Hodinový hotel by si zaslúžil obrodenia svojho názvu a mohol by slúžiť všetkým, ktorí sa ocitli v cudzom prostredí a potrebujú na krátku dobu svojej absolútne súkromie pre oddych alebo pre očistu tela. Cena hodiny prenájmu býva tak malá, že je škoda, to nevyužiť. Pri predstave, že prichádzate do cudzieho mesta na nejakú slávu a potrebujete sa dať do gala, je zbytočné míňať za celodenný hotelový pobyt, keď na prípravu potrebujete len hodinu. Mamička s malými deťmi na výlete, rada uvíta krátky odpočinok, prebalenie alebo vykúpaní detí, v pokoji a bez náhlenia. Máte vybavovanie v odľahlom meste a potrebujete cez poludnie oddych, upraviť sa alebo si krátko zdriemnuť aj tu sa nájde krásne využitie pre hodinový hotel. Práve v týchto prípadoch by pomohol možno iný názov alebo väčšie tolerancie okolia, čo takto "krátkodobé ubytovanie".
Mať kde s láskou byť

Chlapci a dievčatá, nechoďte do lesa, je zvýšený výskyt kliešťov a štípance od komárov na intímnych miestach hrozne svrbí, dámy a páni, prosím nevoďte si svoje bokovky domov, majte ohľad na zákonné partnerov, milé slečny, nesťahujte si hneď k sebe svoje chlapca, museli by ste sa o ne začať starať a mladosti je fuč, milí mladí muži, ak kyvná na to, aby sa k vám partnerka nasťahovala, je to len krok od svadby a vřískajícího bábätka, drahí rozvádzajúce sa, buďte trošku ohľaduplní a nedráždite alebo netrápte svoje ešte partnermi. Pre vás všetkých sú tu hodinové hotely, ktoré aspoň na malú chvíľku môžu byť vašou oázou pokoja a spoločného zázemia.

Hodinový hotel Brno


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky