Tanečnice pri tyči

Holka tancujúci u tyče je niečo ako dievča so zlou povesťou. Túto predstavu živí masívne americká seriálová produkcia, ktorú nás zahŕňa televízie, a tak sa nie je čomu diviť. Lenže nie je tanečnica pri tyči skôr niečo ako priateľka pána ministra?


Tanečnica so zlou povesťou

V očiach mnohých ľudí je tanečnica pri tyči to isté čo prostitútka. Jedno a druhé sa samozrejme nevylučuje, ale ide asi o rovnakú logiku, ako keď sa hovorí, že každý právnik je prevít. Avšak - po skončení takého naozaj podareného vystúpenie by si možno nejeden prizerajúci muž želal, aby dotyčná k mání bola. Lenže tanečnica pri tyči sa nerovná prostitútka, ona sa dokonca nerovná ani striptérka. Tanečnice väčšinou odchádza od tyče v tom, v čom k nej prišla.

Zvádzajúca oblečenie k tancu pri tyči patria

Jasne, máloktorá slečna tancuje v teplákoch, akokoľvek by to bolo možno pohodlnejšie, lenže jedným z atribútov tanca pri tyči je zmyselnosť. A k tomu sexy oblečenie jednoducho patrí asi ako k latinskoamerickým tancom. A páni, nenamietajte, že dlhé sukne ponechávajú priestor fantázii. Takže áno, tanečnica pri tyči sa drží hesla, že menej je niekedy viac.

Tanec pri tyči je drina

Ak si stále spájate tanec pri tyči sa zaplivanými bary pochybnej povesti, možno by ste mali vedieť, že dnes sa už v tomto odbore usporadúvajú aj majstrovstvá sveta. Tanec pri tyči je spojenie športu a umenia. Možno si hovoríte, že krútiť sa pri tyči, dokáže predsa každý, že to nie je žiadne umenie. Potom nezostáva, než vám odporučiť, aby ste sa na nejaké to vystúpenie profesionálnej tanečnice pri tyči zašli pozrieť. Predsudky nechajte doma a budete pozerať. A to doslova. Vaša predstava, že sa tanec pri tyči je doménou ľahkých suka, vezme veľmi rýchlo za svoje. Je to hlavne drina.

Tanečnice pri tyči musí byť v naozaj dobrej fyzickej kondícii, aby niektoré kúsky vôbec zvládli. Ono len visieť dolu hlavou nie je žiadna sranda, a teraz si u toho ešte skúste vyzerať zvodne. Takéto tanečné vystúpenie v sebe spája tanec, šport a akrobaciu. Pridajte si k tomu aj zodpovedajúce vzhľad, pretože na tanečnicu pri tyči skrátka musí byť pekný pohľad, a musí vám byť jasné, že toto nemôže robiť len tak niekto.

Pole dancing dvíha sebavedomie

Tanec pri tyči čiže pole dancing si získava viac a viac priaznivcov na celom svete a nielen medzi mužmi. S počtom fanúšikov sa mení aj pohľad na jeho protagonistky. Mnohé z nich dnes sami tanci pri tyči učí v kurzoch, kam sa môže prihlásiť v podstate ktokoľvek. Ich návštevníčkami sú ako študentky, tak mamičky na materskej. Tieto kurzy okrem iného svojim návštěvnicím sľubujú predovšetkým zvýšenie sebavedomia. Docela posun od povesti prostitútky, nemyslíte?

Tanečnice pri tyči


Zdieľajte tento článok prostredníctvom sociálnych sietí:

Diskusia a skúsenosti

Pridaj komentár

Pridaj komentár

Povinné položky